Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • După terminarea sezonului 1999-2000, în care alb-roşii s-au încununat campioni, a urmat o competiţie cu caracter amical: Cupa Ligii. Pentru a nu se face de rîs, dinamoviştii au venit cu prima echipă, dintre titulari lipsind doar Lupescu, Hîldan şi Iftodi.

    La Steaua, antrenorul Victor Piţurcă le dăduse drumul jucătorilor în vacanţă imediat după ultima etapă, astfel că s-a bazat în meciurile de Cupa Ligii în special pe jucători aflaţi în probe sau care au jucat mai puţin ori deloc pentru prima echipă.


    Era amicala competitia. V-ati cufurit pe voi si ati venit cu prima echipa.
    Piti a jucat cu jucatori nelegitimati.
    Nu poti fi in probe si sa joc meci oficial.

    5-0, 5-0 si 18 ani. OFICIAL.


    Noi eram in VACANTA, am lasat sa joace femeile de servici in cupa Ligii si Dinamo a venit cu prima echipa. Huuuuuuuuuoooooooo. Cu ce va laudati si voi, pe cuvant. Mi-e jena.

    Comment


    • Deci cu asta se lauda el??????

      Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Pecehasi mergi tata cum poti la culcare! )))))))
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Cupa ligii este o competitie AMICALA doar in mintea voastra. Va fi reintrodusa si castigatoarea va merge in Europa...
        Dar nici pe aia nu ati castigat-o Ca au fost altii mai buni ca voi

        Bacau si Gloria Bistrita au castigat atunci iar voi erati ocupati cu noi in AMICALE

        Comment


        • PCH, unde e palmaresul din Cupa Ligii?

          Comment


          • Mai bine ramaneai cu JUNIORII tai in meciul OFICIAL decat cu amintirea "AMICALA" din 2000

            Mah,,te rog eu daca mai vii cu meciuri din astea aiurea in traNvai,,cred ca nu mai avem ce discuta de fotbal Mai bine ramai la PREZENT cu ultimele doua meciuri ale Stelei Vs. Dinamo!

            Comment


            • ce imi place despre voi ... cand va tot bateam nu conta prezentul... acum ca ati castigat si voi UN meci dupa 7ANI conteaza ultimul meci ... ... jalnic, patetic...

              Cum se vede clasamentul de unde sunteti voi ??? nu va cade palaria?
              sigpic

              Comment


              • ce imi place despre voi ... cand va tot bateam nu conta prezentul... acum ca ati castigat si voi UN meci dupa 7ANI conteaza ultimul meci ... ... jalnic, patetic...
                Vad ca la fel faceti si voi.


                18 e cifra corecta.

                Comment


                • 45>36 .... restul sunt doar amintirile voastre.
                  Superiori intotdeauna!!!

                  Eu vorbeam de ultimul vostru meci ... nu de acum 30 de ani ... asta e diferenta ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    Pai in 2000 cred ca luase Piti biciclista singurul lui campionat si-i trimisese p-aia in concediu!
                    Nimic nu stii, baietel. Ce campionat a luat Pitzi in 2000?? La Barbut? Jucau barbut in cantonament pe dezbracate, ia invatat Mache. Probabil acolo a iesit ala campion. Penibil esti baietelule, te dai atotstiutor si tu esti intr-un univers paralel, intr-o ceata profunda! Te anunt ca in anul 2000, DINAMO BUCURESTI a castigat EVENTUL! Scrie repede pe Google, "event" si vezi ce inseamna......pateticule.

                    Comment


                    • Mistăr Ca, spune tu
                      Cine este lideru'!


                      Pecehashi, spune'i si tu
                      Cine este ideru'!


                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • DINAMO DINAMO DINAMO DINAMO DINAMO DINAMO!!

                        Comment


                        • Originally posted by yrman View Post
                          c. acum ca ati castigat si voi UN meci dupa 7ANI conteaza ultimul meci ... ... jalnic, patetic...
                          JALNIC SI PATETIC,,,ai uitat de meciul in care v-am furat CUPA ROMANIEI prin DECRET DAT DE CEASCA din mormant

                          HUooooo ,,hai ca vad ca uitati si prezentul de tot,adica o victorie in Campionat si una in care v-am umilit in CUPA...TOTAL 2 la rand vine acu si a treia!

                          Ps,,se poate numi ""EVENT"" a treia victorie consecutiva a Stelei!

                          Ps,,,hai ca eu ies din discutii ca din cate vad vA repetati in continuu cu UNICUL/MIRIFICUL/MAGNIFICUL/FENOMENALUL/GIGANTICUL/ETC 45 > 36....
                          Last edited by Ivan Marian; 5 March 2012, 13:40.

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Nimic nu stii, baietel. Ce campionat a luat Pitzi in 2000?? La Barbut? Jucau barbut in cantonament pe dezbracate, ia invatat Mache. Probabil acolo a iesit ala campion. Penibil esti baietelule, te dai atotstiutor si tu esti intr-un univers paralel, intr-o ceata profunda! Te anunt ca in anul 2000, DINAMO BUCURESTI a castigat EVENTUL! Scrie repede pe Google, "event" si vezi ce inseamna......pateticule.
                            Nu ma uit pe google, daca memoria ma inseala imi pot recunoaste greseala. Mai patetic esti dumneata copilas, ce te lauzi cu un 0-7 in care s-a jucat prima echipa contra femeilor de serviciu!
                            Cat de penal sa poti sa fi incat sa te lauzi cu asa ceva? Mi-ar fi jena!

                            Mai penal este sa te uiti pe net, sa dai copy paste pe logan club, si-apoi sa-ti dai seama de aberatia pe care ai spus-o!

                            Vezi ca poti intra la puscarie!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Mistăr Ca, spune tu
                              Cine este lideru'!
                              Raspund un pic mai incolo, peste cateva etape.

                              Vezi ca poti intra la puscarie!
                              Dam ACTA pe el.

                              Comment







                              • Buna asta, odata cu ea se demonstreaza faptul ca stelistii sunt paraleli cu fenomenul!

                                DINAMO DINAMO DINAMO DINAMO DINAMO!

                                Originally posted by Eu4yas View Post
                                Nu ma uit pe google, daca memoria ma inseala imi pot recunoaste greseala. Mai patetic esti dumneata copilas, ce te lauzi cu un 0-7 in care s-a jucat prima echipa contra femeilor de serviciu!
                                Cat de penal sa poti sa fi incat sa te lauzi cu asa ceva? Mi-ar fi jena!

                                Mai penal este sa te uiti pe net, sa dai copy paste pe logan club, si-apoi sa-ti dai seama de aberatia pe care ai spus-o!

                                Vezi ca poti intra la puscarie!
                                Ce vina am eu ca steaua a jucat cu ce avea pe acolo...aia e, am venit si v-am !@$##@$! La revedere.
                                Last edited by PCH; 5 March 2012, 13:41. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google