Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta credeti voi!

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Sa stii ca sunt multi, primul pe lista este eu4yas urmat foarte indeaproape de ivan marian.

      Eu am trait pe cel vechi meciuri cu suporteri adevarati, nu firfiricii aia!
      citez: ai facut tu ai dres tu)))))))))........

      Originally posted by Eu4yas View Post
      Alege tu unu numai sa fie mai cald. Atat cer!
      concordia - mioveni)))))))
      Last edited by DISSSEL; 6 March 2012, 00:11. Reason: Automerged Doublepost
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Ai scandat tu, ai fost tu, te-ai ratacit tu in apartament!


        Completare.......
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • La meciul ala sa mergi tu

          Steaua - Dinamo se joaca in finalul campionatului... "imi ajut finul daca e nevoie" - arunca bomba Becali!
          "Ultimele etape joaca finu cu nasu si dupa aia nasul daca cumva trebuie sa-l ajute, vor fi mari nenorociri atunci"

          Sunteti mancati.... Ne ajuta NASU'! Daca el nu poate mai mult de locul 6, macar finu sa fie campion. HAHAHAHHAHAHAHAHAHA

          Ce pamblicari...ce cauta astia pe sticla??

          Comment


          • sigur or sa se ajute...
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Gandeste-te ca esti in anul 1998, fiind mare stelist, prezent la stadion aflii ca a crapat Lacatus! Ce ai face?!

              Catalin Haldan era la momentul respectiv numarul 1 la Dinamo, cel putin in viziunea fanilor. Erau anumite probleme "de vestiar", Haldan a dovedit devotament si iubire maxima pentru cele doua culori SACRE! Cum sa il dai uitarii pe cel care te facea mandru ca esti DINAMOVIST?!

              Cat despre Mihaita Nesu, am toata stima si sper din suflet sa isi revina. Nu au rostul astfel de ironii si rautati pentru ca si noi suntem oameni si putem patii oricand, Doamne Pazeste! asa ceva.

              Urat...
              N-am eu atata sentimentalism sa-l fi plans pe Lacatus si in anul de gratie 2012.

              Nesu e mult mai putin norocos, ca a ramas in viata o leguma, decat Haldan. Din punctul meu de vedere.

              Asta cu iubire maxima pentru echipa e fix o tampenie.

              Zi-mi la cate echipe a jucat Figo in Spania. Sau Ronaldo, brazilianul.

              Sau alt exemplu, Pirlo, nu cumva a bifat 3 granzi in Italia? Si nu-l mai injura nimeni.

              Gasiti idoli in viata si lasati mortii in pace. Galeria a strigat ce a strigat referitor la Haldan fiind provocata. Si era vorba de rapidisti.


              Pana una alta, noi NU murim de ciuda ca echipa noastra este scoasa in fiecare an din cupele europene de echipe de 2 lei gen Volska Poltava, Nec Nijmegen, ELSFSBORG, 17.Nentori Tirana etc, FORTE ALE EUROPEI ... Dinamo -echipa frustrata, blatista, shampanioana miami league ...

              Huoooooooooooooo!
              Last edited by mr.K; 6 March 2012, 11:06.

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Abia, abia au castigat cu brutarii aia.
                Dupa PCH nici sa mai castigam un meci nu putem cand castigam zice ca ABIA,ABIA AM CASTIGAT,,si cand pierdem zice ABIA,ABIA ATI PIERDUT.

                Si dinamo ABIA,ABIA CA NU S-AU CALIFICAT IN EUROPA ABIA, ABIA le mai trebuia un gram de noroc,,dar ABIA,ABIA ABIA la ei exista de eeeeeeeeeeee.........x SECOLE

                Originally posted by dani p View Post
                Cam asa arata o galerie pe National Arena... Asa arat si un stadion plin, pentru cei care nu stiu.
                Cam asa arata 55.000 de OI/CAPRE/MAGARI/CIOBANI/SAMANTARI pe un stadion care se bucura la un gol al echipei favorite !


                Originally posted by PCH View Post
                Sa stii ca sunt multi, primul pe lista este eu4yas urmat foarte indeaproape de ivan marian.
                Eu am trait pe cel vechi meciuri cu suporteri adevarati, nu firfiricii aia!.....Daca ai sange in tine, .....
                Mai taci din gura aia mare odata ca tu cu gura ta ai spus singur ca atunci cand e rost de scandal si de bataie FUGI PRIMUL si zici la iepure PUTUROSULE.

                Nici Pau cu Meganul si nici eu mai apoi cu valvele din dotare nu te mai ajungem din urma din cauza vitezei pe care o prinzi PE JOS ,nu cu masina,cand vezi BATAI pe stadion sau pe langa el


                Asa ca lasa-neeee cu sange in instalatie si cu firfirici ca tu esti primul care miroase o bataie si fuge de ii sfaraie calcaiele

                Comment


                • Niki hai cu clasamentul ala...
                  sigpic

                  Comment


                  • Otelul si Ceahlaul au facut-o lata. Greu de inteles. Blatisti peste tot, n-ai vazut asa ceva.

                    Roman Abramovici seamănă măcar dintr-un punct de vedere cu Gigi Becali: schimbă des antrenorii. ”Să schimbe 8 antrenori în 9 ani e o ruşine pentru Chelsea”.

                    Asta-i buna! Macar media e de un antrenor pe sezon, nu 2-3 la la Gigi.
                    Last edited by mr.K; 6 March 2012, 13:51. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Vine inapoi Mourinho la Chelsea. Clar e cel mai bun antrenor din lume la ora actuala.
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • dupa guardiola da . Rezultatele vorbesc :p

                        O sa zici ca guardiola are echipa etc...la fel si real are un lot deeeee... si abia castiga un titlu anul asta !

                        Comment


                        • Mourinho a castigat multe cu cateva echipe.
                          Pe Guardiola vreau sa-l vad la o echipa, gen FC Porto, ca rupe tot in Europa.

                          Comment


                          • Si eu vreau asta .....pe Rajkaard l-am vazut!

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Mourinho a castigat multe cu cateva echipe.
                              Pe Guardiola vreau sa-l vad la o echipa, gen FC Porto, ca rupe tot in Europa.
                              Asa e, Mourinho a facut treaba peste tot pe unde a fost. A fost la Porta a facut treba, a fost la Chelsea, a facut echipa mare, a castigat cam tot prin Anglia, a fost la Inter, a facut echipa mare, a castigat cam tot, a mers la Real, a facut echipa, anul asta castiga campoinatul, si posibil si UCL.
                              Guardiola, e bun el la Barcelona, dar ca sa i vezi adevarata valoare, trebuie sa mai antreneze vreo doua echipe, si sa faca performante cu ele
                              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                              Comment


                              • hai sa fim seriosi la Real, Barcelona nu tre sa fii mare antrenor ca sa mearga echipa, la ce jucatori sunt acolo , aia joaca singuri... Du-l pe Guardiola sau pe Mourinho la o echipa medie , de ex: Udinese, Everton,Villareal etc. tare as vrea sa ii vad de ce sunt in stare .
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google