Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter investea in lot zeci de milioane anual, de vreo 15 ani. Ultimul trofeu important era prin 1988 parca.
    A venit Mou si a castigat ce era de castigat.
    A facut echipa, iar dupa ce a plecat totul s-a naruit. Degeaba ai lot, fara antrenor. Cati antrenori o fi avut Inter in perioada aia fara succes? Multi. Pana si titlul li s-a facu tacdou dupa retrogradarea lui Juve si depunctarea Milanului.
    Dupa ce a venit Mou, titlul a venit pe cale naturala.

    Comment


    • facand o comparatie intre cei 2 (guardiola si mourinho)din momentul in care au preluat echipele (Barca si Real):

      guardiola a castigat cu barca tot ce se putea castiga
      mourinho a castigat o cupa daca nu gresesc cu real

      echipe asemanatoare, investitii mari, lot etc

      PS : Mai e nevoie de rezultatele meciurilor directe? ;))

      Comment


      • Mourinho a castigat cu Inter in fata Barcelonei lui Guardiola.

        Real a schimbat mult lotul, fortat de accidentari. Barca, are cam aceeasi echipa standard. Se gasesc si cu ochii inchisi pe teren. Asta e atuul Barcelonei.

        Comment


        • a castigat un meci.. cred ca scorul e de 10-1 pt guardiola !!!

          Oricum ciubotariu si cu ilie stan ii bat pe amandoi la orice capitol ! D aia se si feresc cei 2 straini si in amicale sa dea nasul cu dinamo sau steaua !

          Comment


          • L-ai uitat pe Razvanel.

            Comment


            • nu exista !!! )

              Comment


              • ioanitoilor))))))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Dam legatura lui Sebastian Domozina.

                  Comment


                  • )))) explicale si la copii
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Dam legatura lui Sebastian Domozina.
                      Pai crezi ca stie pecehasi, cu abonament, cine e Domozina? )))
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ala e de pe timpul tau, fosila ce esti! Eu nu cunosc foarte bine comentatorii sportivi, e lesne de inteles...

                        Comment


                        • Dar de Cristian Topescu ai auzit??? E un mare bucatar sef la Hotel Marriott si le pregateste fotbalistilor dinamovisti spaghete facute din sireturile de la adidasi

                          Comment


                          • urmareste cineva arsenal-milan?! eu zic ca aia de la milan au dat meciul...joaca prea penal...numai pase la adversar. unu din fundasii centrali de la milan le-a facut cadou doua goluri, o pasa de gol si un fault in careu...cred ca l-au trantit meciu pentru pariuri....cine a bagat ca da arsenal 3 pana la pauza si-a scos parleala...
                            My ride

                            Comment


                            • Asta e Milan, de aia tin cu el...zici ca e Dinamo! Eu doar la astea doua echipe am auzit asa ceva....Dinamo - Foresta 4-0 si se termina 4-5, Dinamo - Hajduk Split 3-1 in tur si 0-3 in retur, Milan - Deportivo 4-1 si 0-4, Milan - Liverpool 3-0 la pauza si pierdut finala....aseara din nou...e treaba de concentrare. Repriza a doua au jucat bine, stiau ca e pericol. Important e ca au trecut mai departe.

                              Comment


                              • Din pacate am vazut ceva dar din a doua repriza cand se cam taiase treaba. Cand m-am uitat la scor nu mi-a venit sa cred. Ar fi fost o intoarcere incredibila de rezultat.
                                Imi pare rau de Arsenal parca este o speranta eterna.

                                Ibrahimovici ma dezamageste crunt, nu am remarcat la el absolut nimic.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google