Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce ziceti, mai pune cineva clasamentul ala?
    Nu de alta, dar vreau sa vad daca am recuperat ceva.
    Multumesc
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • O sa il pun, dar cand ajung acasa, cam saptamana viitoare asa...

      Stati linistiti, pronosticati in continuare si le centralizez eu cand imi permite timpul. Negresit.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment



      • am lesinat de ras))))))))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Cat as fi de anti-stelist, dar rasul lui Becali clar ramane inconfundabil!
          ...."Ma Mitica, esti nebun?!"

          http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

          Comment


          • Le-am ghicit 66,66% data asta. Sa nu zic 6/9, ca se interpreteaza.

            Comment


            • Cu cine se lupta steaua la retrogradare in acest an??

              Mistar ca spune tu, cine este Liderul?!
              Asteptai meciurile lui Dinamo cu contracandidate, ca nu avem valoare, ca vine CFR, ca vine Rapid...au venit, au trecut! ....sanchi, castigam cu echipele mici, pai noi am dezosat si pe Ceahlaul si pe Gaz si pe toate, vOI? Serie B?

              Cand ma uit ce meciuri mai are steaua si cum joaca "mascaricii", tare imi e frica ca de la anul nu mai am de cine face misto in mod direct...doar faza cu matineul nu tine la infinit! In Stefan Cel Mare sa nu va prezentati, mai bine 3-0 la masa verde!!

              Comment


              • Vedem, vedem.....
                mai bine 3-0 la masa verde
                Intoarcem tabela invers.

                Aseara ne-au cam scos aia fotbalul din cap, este? Bine ca se mai poate cumpara vreun meci, in Liga I, ca altfel, cum iesim afara cum ne rup altii capul.

                Nu ne vom face de ras in Champions League. Nu vom face romania de ras. O sa adunam mai multe puncte ca Urziceniul o sa vedeti. 9 puncte o sa strangem in grupe". Acestea era vorbele lui Dorinel Munteanu inainte de primul meci din grupa.
                Acum, baietii de la Otelul, dupa 5 infrangeri si implicit 0 puncte, vin si declara : "am dovedit ca putem tine piept oricui, ca suntem o echipa puternica". Cat de penibil.
                Ce sa faci, in Champions League se joaca pe bune, acolo nu e Avram seful arbitrilor, acolo arbitrii chiar arbitreaza.
                Fie ca va place, fie ca nu, sunteti rusinea Europei.
                0 barat!
                Un comment la care subscriu.
                Last edited by mr.K; 23 November 2011, 14:27. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Pai nu era clar ca 0 puncte va face? Credeti ca oricare alta echipa din Romania facea mai mult? Poate 1-2 puncte, dar tot penibili eram si cu alea....asa ca mai bine stam acasa in mocirla asta! )

                  Comment


                  • Urziceni a facut 8.
                    Cum, necum, aveau o disciplina in joc si conditie fizica. Se vedea mana antrenorului, a preparatorului fizic.

                    Comment


                    • Asa este....cu toate ca nu au avut nici super adversari, dar totusi au scos ceva! Altii se fac de ras iar altii inca se pregatesc sa joace acolo

                      Comment


                      • Citind rândurile de mai sus mi-am adus aminte de un banc, nu ştiu dacă are strict legătură cu performanţele echipelor noastre în Europa, dar vi-l spun, deşi poate îl ştiţi:
                        În prima zi a jocurilor Olimpice de la Torino românii au luat 3 medalii de aur.
                        A doua zi au luat 5 medalii de aur.
                        A treia zi i-au prins.

                        Aşa e şi cu fotbalul. Fentăm acasă şi în deplasare ne prind cu minciuna.
                        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                        sigpic

                        Comment


                        • PCH ule...poate la anu)) daca nu vine sfarsitul lumii))
                          Last edited by DISSSEL; 23 November 2011, 15:45.
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • La anul e tur preliminar si decat sa intre in grupe si sa faca de ras Dinamo, mai bine acasa! Actionarii sigur nu ar investi banii aia in jucatori pentru a face o figura oarecum frumoasa ci i-ar folosi prin shaormeriile din Miami

                            Comment


                            • Lasa ma ca voi suntetu obisnuiti sa va faceti de ras )
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Pai daca noi ne facem de ras, steaua cum se face sau otelul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google