Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • By Gigi Becali aseara: "lasati-ne sa ne pregatim de şampions lig!"

    Comment


    • asa pronunta tot clanul becaliot , de basinosi ce sunt)


      giovanniiiiiiiiiiiiiiiii ca asta sa te vad mah fmm(cenzurat) ) images.jpg

      Comment


      • Giovani e dinamovist. Mare om, mare caracter. Si Victor, la fel.
        Tot apare la interviuri cu o placa verde pe perete, in spatele biroului. Fitza mare.

        Comment


        • Pai sunt dinamovisti cei 2 frati ca la dinamo e de luat ! hai borcica tata facem jumi juma ... varu; gigi e si ala alt dobitoc..in loc sa faca afaceri in familie sa l pacaleasca macar niste rude sa le ramana tot lor il pacalesc altii ,necunoscuti ,gen meme si mai stim noi ))

          terminati de viata ! Si totusi MILIONARI !

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Nu se compara cu 4-5 cu Foresta.
            Acel 3-0 din deplasare suna foarte ciudat, dar statistic ramane.
            ))))))))))) temelieeee
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ABIA ABIA le-au administrat 7 ... nu mai e nevoie sa spun echipa ! ;))

              Comment


              • Apoel merge mai departe.
                Cum naiba la ciprioti se poate sa fie seriozitate? Astia vin de pe plaja. De unde atata disciplina in joc? Acelasi lucru l-am vazut si la AEK Larnaca.

                Comment


                • Mai tii minte ce-au facut oamenii pe-aci cand au jucat ceilalti cu Steaua, Haifa?

                  Mama, orezari, neica nimeni, pleava, necunoscuti, eh, iata ce face o echipa cipriota!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Haifa e echipa buna. Si AEK Larnaca la fel. Au bugete mai mari decat echipele din Liga I.
                    Cred ca numarul 10 de la Larnaca are salar mai mare decat oricare jucator din Liga I.
                    Garcia parca il chema si am inteles ca a fost crescut de Real, dar n-a avut loc in echipa. A jucat in echipa Spaniei under-17, impreuna cu Iniesta, Reyes si Torres.
                    As vrea sa vad unul si pe la noi din astia crescut de Real, Barca, Milan.

                    Acum vad altfel faptul ca Steaua a eliminat Haifa si Larnaca. Si-a depasit conditia de echipa venita dintr-un campionat submediocru.
                    Last edited by mr.K; 8 March 2012, 10:13.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      ..........................


                      As vrea sa vad unul si pe la noi din astia crescut de Real, Barca, Milan.

                      Acum vad altfel faptul ca Steaua a eliminat Haifa si Larnaca. Si-a depasit conditia de echipa venita dintr-un campionat submediocru.
                      Daca D-zeu ii da minte destula, singurul pe care-l vad in stare sa faca pasul asta este Chiriches.

                      Asa este, acum ne dam seama ca Haifa si Larnaca n-au fost chiar neica nimeni.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai unii tot tipa ca nu eliminam pe MU, Milan sau Barca.
                        Iar noi abia avem valoare sa trecem strada. Pana si ala de Plzen au jucat bine, fapt ce demonstreaza ca in Cehia exista un campionat cu fotbal de calitate.

                        Aici, invingem Gazul, Mioveniul si Pandurii , ne amagim ca suntem valorosi, iar cand ajungem sa jucam cu necunoscuti, ii tratam de sus si o furam. Nu e nevoie sa amintim ce si cum. Stie PCH.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Si cand ma intorc, vreau sa gasesc pe Dinamo retrogradata direct in Liga a III-a.
                          Mai ai rabdare doua saptamani....poate te trezesti sambata la 8 sa vezi pe steaua.

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Tot apare la interviuri cu o placa verde pe perete, in spatele biroului. Fitza mare.
                          Placa aia verde este defapt un radiator de aluminiu TAL Ferroli inscriptionat si vandut de firma la care am lucrat eu

                          Diseara joaca steaua! Aveti la Lisabona, nu?

                          Comment


                          • Placa aia verde este defapt un radiator de aluminiu TAL Ferroli
                            Ce ţăran si Victor asta, sa stai sa te filmeze tot timpul cu radiatorul ala in spate.

                            Diseara joaca steaua! Aveti la Lisabona, nu?
                            Nu, nu. La Lisabona joaca Poltava.
                            Noi jucam pe Bernabeu.


                            Mai ai rabdare doua saptamani....poate te trezesti sambata la 8 sa vezi pe steaua.
                            Noi jucam de la 21.45 de obicei. Stiu, la ora aia te bagi sa vezi un film.

                            Comment


                            • Scuzele mele, inseamna ca ati jucat aseara.....voi ati scos pe Lyon! Asa este....greseala mea! Urmeaza tragerea la sorti, sau se stie cu cine jucati?

                              Comment


                              • au meci cu chindia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google