Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deocamdata sunt mici cati ani mai au astia pana la pensie? cate recorduri or sa mai doboare astia? ce a fost a fost ! Nu vor ramane aia pe veci cei mai buni nu?Nu contesta nimeni valoarea lor !

    Comment


    • Ti-am zis, sa-l vad pe Neymar in Europa si-ti spun. La bambilici, si Dayro Moreno e bun, prin America de Sud, chiar de el a fost praf la Steaua.

      Comment


      • Ca jucator, ca ce face el, cum gandeste....pur si simplu nu se compara astia de azi cu cei ce au fost. Degeaba inscrie si mutu 20 de goluri peste Hagi la nationala ...

        Comment


        • Cariera lui Mutu s-a consumat in perioada cat a jucat la Parma si cateva meciuri bune la Chelsea. Dupa aia, din panarama in panarama, chiar de a avut o perioada buna la Fiorentina, aia s-a datorat lui Prandelli. Asta a fost antrenorul care a stiut cum sa-l joace si sa-l tina la echipa concentrat. Fara asta, Mutu e cam varza, se vede.

          Comment


          • Unde e Niki cu pronosticurile?
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Are interventii.....da pisicile jos din plopi!

              CFR, iar joaca vineri....o sa fie lider pana sambata!

              Comment


              • am auzit ca pazckani sau cum se scrie numele si cu borcica joaca la pacanele (a se intelege butoane)cu sandu si mitica

                Comment


                • Dna dna dna dna dna dna dna dna dna dna dna

                  Comment


                  • Originally posted by geo_ultras View Post
                    am auzit ca pazckani sau cum se scrie numele si cu borcica joaca la pacanele (a se intelege butoane)cu sandu si mitica
                    Si eu am auzit ca patronul stelei, care a mai fost arestat, are proces si afla in 2 saptamani daca il aresteaza iar sau nu.

                    Comment


                    • asa si ?? la puscarie cu ei si becali si borcea si pasckani si sandu si mitica, cum l-au bagat pe penescu sa-i bage si pe astia

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Ma faci sa zambesc! Daca tu-mi aduci mie un jucator ca Zidane eu spun de 15 ori hai Dinamo!

                        N-ai sa mai vezi in viata vietilor tale un jucator ca asta! Dribling, sut, disponibilitate la efort si cel mai important, juca cu CAPU' pe teren!


                        Poate Ryan Giggs??
                        Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Cariera lui Mutu s-a consumat din panarama in panarama, ....
                          ..........Si pt ca a mers din panarama in panarama plateste si el vreo 17 milioane de euro .Deja i s-a pus sechestru pe casele din Miami si alea nu acopera decat foarte putin din datoria catre Chelsea. Restul e Can Can ca BOU pana nu a fost BOU destul nu s-a simtit bine.
                          Deja e huiduit si de aia de la Cesena iar acu la stiri vad o mare BOMBA:

                          Cica Borcea propune o CHETA NATIONALA pt a strange bani pt MUTU....HUOAAAAA

                          Care vrea sa ii trimita bani aluia de droguri

                          Comment


                          • - Campionatul din Cipru este acum clasat pe locul 16 în Europa, după ce la începutul sezonului era pe poziţia 20

                            - Înainte de acest sezon, APOEL nu ajunsese niciodată în fazele eliminatorii ale UCL. De fapt, ciprioţii au mai fost o singură dată în grupele Ligii.

                            - Înainte de acest sezon, APOEL nu câştigase niciun meci în Champions League

                            - La începutul sezonului, APOEL ocupa poziţia a 112-a în Europa. După performanţa din Champions League, ciprioţii au ajuns pe locul 12, peste Inter, Chelsea şi Manchester City.

                            - Începând cu vara trecută, APOEL a cheltuit numai 340.000 de euro pe transferuri, şi mai exact pe doi jucători. Alţi patru au fost aduşi la echipă liberi de contract. Ca şi o comparaţie, numai 60% din drepturile de transfer pe Mihai Costea a costat Steaua 1,4 milioane de euro. După un calcul simplu putem spune că suma totală cheltuită de ciprioţi reprezintă aproape 15% din valoarea fostului atacant al Craiovei (2,3 milioane de euro).

                            Comment


                            • APOEL are un brazilian, numarul 8 cred, care pe mine unul, m-a incantat.

                              Rezultate in EL, aseara:
                              Rezultate bomba in meciurile de aseara din mansa tur a optimilor Europa League la fotbal. Marea surpriza s-a consemnat pe Old Traford, acolo unde Manchester United a fost invinsa de Athletic Bilbao, cu scorul de 2-3 (1-1).
                              !!!!!!

                              Sporting Lisabona a oferit o alta surpriza a serii, invingand cu 1-0 marea favorita Manchester City in fata propriilor suporteri de pe Jose Alvalade. Unicul gol al meciului a fost marcat de Xandao in partea secunda, cu o executie marca Cristiano Ronaldo. Costel Pantilimon a fost rezerva la Manchester City
                              . !!!!

                              Ciprian Marica a fost integralist la Schalke 04, dar echipa germana a plecat invinsa de la Enschede din meciul cu Twente. Fosta adversara a Stelei s-a impus la limita, scor 1-0, unicul gol al meciului fiind marcat de De Jong in minutul 62
                              .

                              Slaba rau Twente daca a invins si pe Schalke. Bine, cu Marica in atac, eu nu stiu cum voiau ala de la Schalke sa marcheze. Cred ca au mers in Olanda la meci de 0-0.

                              Comment


                              • Pronosticuri tifosibt76

                                Vaslui - Chiajna 1
                                Gaz Metan - CFR Cluj X
                                Sportul - Brasov X
                                Otelul - Ceahlaul 1
                                Pandurii - dinamo 1
                                Tg Mures - Vointa Sibiu X
                                Rapid - Petrolul 1
                                U Cluj - steaua 1
                                Astra - Mioveni 1

                                Pronosticuri Eu4yas

                                Vaslui - Chiajna 1
                                Gaz Metan - CFR Cluj 2
                                Sportul - Brasov 2
                                Otelul - Ceahlaul 1
                                Pandurii - dinamo 1
                                Tg Mures - Vointa Sibiu 1
                                Rapid - Petrolul 1
                                U Cluj - Steaua 2
                                Astra - Mioveni 1

                                Poate Ryan Giggs??
                                Cred ca a fost un jucator mai bun Zidane. Il bag in categoria jucatorilor de geniu!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google