Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari de pe PRIMUL LOC!

    "Mai am un singur dor, Sandu şi Mitică la coafor"
    Last edited by PCH; 11 March 2012, 10:55.

    Comment


    • Dupa ce am urmarit cum au jucat primele 2 clasate, mi-e jena ca una dintre ele poate iesi campioana si poate reprezenta Romania in tur preliminar in UCL.
      Sa vad si a 3-a echipa de pe podium.

      Trist. Asta nu e fotbal. E neputinta salvata de niste greseli individuale GRAVE.

      @Niki, eu propun asa cu pronosticurile:
      -punem pronosticurile pe thread
      -pe PM iti dam fiecare link doar cu postul in care am pus fiecare pronosticurile.

      PS: cel mai mult mi-a placut portarul de la Chiajna. Era nevazator?

      Comment


      • Pai primele 3 clasate sunt si cele mai bune din tara....asta e nivelul.

        HHAAHHAHAHAa.....cred ca si eu as face mai multa treaba ca ala in poarta si nu as cere salariu nici pe sfert!

        Comment


        • Pai primele 3 clasate sunt si cele mai bune din tara....asta e nivelul
          Gresit. Cel mai bun la momentul asta e Vasluiul. Pana la final se va vedea.

          Comment


          • Ma dezamagit in prima etapa Vaslui. Si eu eram "fan" al lor...acum sa vedem. Dinamo a jucat slab rau aseara, mai ales repriza a doua, inca nu stiu care e problema, cred ca si Ciobi e lipsit de curaj, Gabi Matei de experienta si creier, apararea e vraiste....au jucat in viteza pandurii si s-a vazut ca nu mai stiau astia de capul lor. Dinamo sta prea mult in cei 3, Danciu, Nicolae si Munteanu....Pufi a fortat aiurea..in fine, punctul ala e castigat, echipa tare grea Pandurii. Saptamana viitoare joaca cu CFR Sa vedem diseara si rapiduletu'

            Comment


            • Daca Stan incepe iar cu Tatu titular, eu comut pe Animal Planet. Pot vedea si acolo caprioare alergand pe langa minge.
              Tatu n-a mai marcat din timpuri stravechi, din punctul meu de vedere, pentru un atacat. Parca e Torres.

              Comment


              • Pai ala e venit din Liga secunda din Portugalia, ce pretentii ai la el? Ilie Stan zici ca e la gradinita, nu putea sa discute el cu Nikolici? A trebuit sa se duca la patron, sifonu' dreacu! Dar e bine, pacat ca nu am dolce, sper sa gasesc o modalitate pe net sa vad si eu meciul

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  pacat ca nu am dolce, sper sa gasesc o modalitate pe net sa vad si eu meciul
                  Mortii lor cu Dolce al lor. Daca era pe Digi ( eu sunt la UPS ) era bine ca pe ala il vad cu SopCast,,dar de multe ori pe SopCast programul tv DOLCE este blocat si trebuie vizionat pe alt servar si acolo iti cere sa instalezi o prostie mare in bara de cautare pe net si automat implica niscaiva virusi.

                  Daca ar fi dupa JIGODIILE aste de Mitica si Sandu care au vandut drepturi de difuzare a meciurilor in stanga si dreapta ,noi ar trebui sa avem in casa cate un abonament TV la fiecare televiziune in parte: UPS,RCS&RDS,DOLCE.
                  Last edited by Ivan Marian; 11 March 2012, 13:25.

                  Comment


                  • A, da! Stiu....m-am chinuit eu odata, nasol

                    Comment


                    • Dinamo de departe a fost SURCLASATA/SUBORDONATA de catre cei de la Pandurii.

                      Vorba lui Dinu: "Este un punct castigat," continui, PE NEDREPT!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • A aparut Tusea.....astept sa vad si steaua la Tg Jiu. Pana atunci, salve de pe primul loc, micul meu prieten.

                        Comment


                        • Cat crezi ca o sa mai dureze Euforia asta fantasmagorica?

                          Deja daca Steaua castiga la Cluj, recuperam 2 pcte, FOARTE BINE pt 2 etape. Mai raman 6, SUNTETI MANCATI!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Prietenas, tu chiar visezi ca ne veti prinde? :|

                            Presupun ca glumesti....ori esti beat turta!

                            Comment


                            • Vorbim dupa meciul Stelei tanca. Atunci imi pot face o parere mai buna!

                              Pana una alta potaile s-au facut de ras! Asta imi da voie sa sper!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Eu4yas View Post
                                Deja daca Steaua castiga la Cluj, recuperam 2 pcte, FOARTE BINE pt 2 etape. Mai raman 6, SUNTETI MANCATI!
                                Rectific,,mai raman 3 puncte de recuperat,,pt ca in meciul direct Steaua-dinamo ii vom bate sigur.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google