Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrajitoarea Vanesa unde era........era eu sa zic ce prindeti si mai ales pe unde!

    Ca steoaia o castiga tot pana la final....Real Madrid e ea! In doua saptamani o sa va sculati la 9 sa vedeti meciul cu Precizia Sacele!

    SERIE B SERIE B

    Comment


    • Noi ne sculam in fiecare dimineata scumpule, numai de dragul tau!

      Lasand gluma, sunteti intr-o situatie jenanta! Doamne, la un dinte mustata sunteti de a pierde locul mincinos pe care-l ocupati acum!
      Nori negri se vor abate asupra TA! "Scumpi"!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Dupa cum spuneati de anul trecut, inainte sa inceapa acest campionat, daca prindeam locul 6-7 era bine....suntem LIDERI din etapa a doua...deci cred ca e mai mult decat ok. Altii nu stiu cum mai e pe primul loc de ani buni.... Scumpi

        Comment


        • cu ce s au facut de ras .... ca au avut aia noroc de un 11m cersit in min 82 ? Dinamo a facut egal, a luat un punct, sta in fotoliul de lider bineinteles ca si acum 1 2 3 4 5 6 7 luni !

          Va pupa liderul !


          Dinamo in situatie jenanta pe primul loc...atunci echipa satelor in ce situatie e? tare rau asta cu situatia )

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            @Niki, eu propun asa cu pronosticurile:
            -punem pronosticurile pe thread
            -pe PM iti dam fiecare link doar cu postul in care am pus fiecare pronosticurile.

            Perfect!
            Asa nu vor exista discutii.

            Te'ai ingrijorat nitel cand ai auzit ca'i fac campioni din "pix", pe tovarasii mei dinamovisti, nu?!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Rapid intra in carti teribil pt titlu!

              Imi place tare mult fundasul de la giulesteni, Markos ......., Nr. 4! Bun!
              Last edited by Eu4yas; 11 March 2012, 23:49.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • astia de la CRApid , joaca bine pana cand isi primesc banii , cand nu le mai da Copos nimic o sa vedeti cum se duc in jos, pe astia nici nu i-as pune in calcule pt lupta pt titlu... ;)
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Rapid intra in carti teribil pt titlu!

                  Imi place tare mult fundasul de la giulesteni, Markos ......., Nr. 4! Bun!
                  Capitanul lor? Antonio? Si eu l-am remarcat!

                  Comment


                  • Terminati moh cu ciorile, asa fac an de an, 2 3 meciuri bune si restul praf !! Tot un loc 5 prind si anul asta !

                    Comment


                    • Originally posted by Niki B View Post
                      Acest pronostic nu l'am luat in considerare deoarece a fost postat dupa inceperea meciului.
                      nu-i bai...oricum nu joc pentru locul 1 sau pentru marele premiu ...joc de placere
                      My ride

                      Comment


                      • Care premiu? Se da premiu??

                        Comment


                        • Pentru tine am un premiu special! Imnul Champions League in format mp3, mp4, divX etc etc etc!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu o sa il am live, pe stadionul Dinamo, oricum multumesc. Il gasesc si pe net, asa cum il gasesti si tu...

                            Comment


                            • Eu o sa il am live, pe stadionul Dinamo..........
                              In care ERA?

                              Nici macar nu puteti juca pe acel ......"""""......, nu stiu cum sa-i spun!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Gasim noi.....inchiriem un pogon de pamant, asa cum fac altii si jucam!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google