Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, nu mai pot de frica aluia....nici nu stie sa alerge pe teren. Eu sunt obisnuit cu atacanti de clasa, un Niculescu, un Danciulescu, un Niculae, Mutu, Marica, Platini mai nou....si tu imi zici de rahatul ala pansat. Pai ala la Dinamo ar face ghetele astora mah!

    Comment


    • Rahatu' ala pansat s-a ***** in Fane Babanu! 2 capodopere vi le-a bagat in plasa precum mortul in casa!
      Tu-mi vorbesti de fosile baietica! Raus!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • stiu ca ala va da cu paine din toate pozitiile si mai stiu ca trebuie sa dea goluri ( cea ce si face) si nu sa alerge ca bezmeticul pe teren. Cand isi regleaza Hingheru sutul pe mingeeee eeeeee JALEEEEEE...rupe poarta din toate pozitiile.
        Cat despre ghete ....esti penibil...zau asa...ce naibi,cand va ars in groapa cu 2 goluri ai uitat???

        Ps....daca vrei sa zici de cineva..zii de TATU,,ca el din punctul meu de vedere e PRAF si pulbere!

        Comment


        • Prietene, un singur GOL al lui NICULESCU va umplut de !$#!#@$ pana in gat....si tu imi vorbesti de pamblicarul ala. Ce dreacu ma....si cate va dat ala!

          Comment


          • Vine el returul! Va da Rusescu din toate pozitiile, numai zic de Chipciu, Tanase, Costea. Fugiti precum potarnichile bah!

            Sunteti la discretia noastra!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              si tu imi vorbesti de paMBlicarul ala.
              Mah ,,daca vrei ii poti spune paNGlicar...ca daca imi vorbesti de cuvantul ala de mai sus imi da eroare. Cat despre panglicarul ala,,o sa va lege sireturile de la ghete rau de tot

              Comment


              • Daca le dau cu vopsea pe talpa nu vezi urme in terenul nostru....va DISPERAM!

                Comment


                • Dupa ce in retur v-am subordonat/surclasat la toate capitolele sugerez sa folosesti vopseaua in scopuri caritabile, adica, mai bine dai cu ea pe cosmelia aia de pseudo tribuna oficiala!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • E frig la -6?

                    Comment


                    • Eu ma bucur. In 2 etape deja ai schimbat cifra! Clad si bine my friend transpirat!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Bine, astept! Vezi sa ma anunti in prealabil sa spun secretarei sa faca legatura.....stie ca nu discut decat cu cei de pe PODIUM, dar la tine fac o exceptie!
                        Steaua n-a pierdut cu nimeni din primele 5 echipe. Ba chiar a mai si castigat cu unele dintre ele.

                        Si tu nu vrei sa vorbestE cu noi? Mahhhhhhhhhhhhh.............

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post
                          suficent....
                          deacord...dar daca nu va aparea o imbunatatire in jocul stelei si norocul se va termina...atunci vom avea de suferit...
                          My ride

                          Comment


                          • Cum pot da un "Like" postului de mai sus?

                            Comment


                            • Cum pot da un "Like" postului de mai sus?
                              Da like la asta: cand se va termina si cu norocul lui Dinamo, va bateti pentru locul 10.

                              Comment


                              • Pacat ca norocul lui Dinamo este defapt VALOAREA!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google