Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce scena mah?? Ce las fierbinti? Cand e prostia aia ca m-au inebunit!

    Da, e Ghencea foc belit.....sunt doua GUNOAIE de stadioane, o bataie de joc la adresa omului.

    Comment


    • Ce meci aseara....as fi vrut sa treaca otelul, Vaslui e o echipa tare grea. Azi parca e tragerea la sorti pentru semifinale, sper sa picam cu caprele noastre de la medias
      !

      Daca picati cu Vaslui, ati pus-o de mamaliga. Liderul lu' peste ptajit.

      Comment


      • Aia e....am jucat mai mult ca echipa lui peste prajit in aceasta competitie....decat sa ma scoata o echipa din divizia B, mai bine cea mai inchegata! Parerea mea...

        Comment


        • Am mai jucat noi cu viteji d astia ! Vom pica cu gaz si finala o jucam cu rapid !

          Comment


          • Si punem capra si Rapidul....aia oricum sunt obisnuiti, 4-0 tur, 5-1 retur Si uite asa avem EVENT!

            Comment


            • Originally posted by Champion View Post
              Am mai jucat noi cu viteji d astia ! Vom pica cu gaz si finala o jucam cu rapid !
              Altul cu amnezie. Bre, omu'cu CAPAC-ul, uita-te la ultimele rezultate ale voastre cu Vasluiul.
              Nu va ustura dorsalul? Sau voi cititi tabela INVERS?

              Aveti vreun jucator de nivelul lui Adailton sau Wesley?

              Comment


              • Ii rupem in doua....mai au o saptama pana la meciul direct! Dracii ii ia!


                La nivelul lor nu stiu, peste ei cu siguranta!

                Comment


                • Daca dinamovistii erau evrei, si ultimul meci in groapa cu Steaua, putea fi considerat victorie cu 3-1.

                  Serios, nu va convertiti? Ca incep VICTORIILE din retur.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Ce scena mah?? Ce las fierbinti? Cand e prostia aia ca m-au inebunit!
                    Ia de aici,,atacantul FALCAO ala e de voi


                    Ps,,BRAZILIENII LU' TATA ce sunteti voi Brazilieni inascuti astia din groapa.
                    Last edited by Ivan Marian; 16 March 2012, 11:19.

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Ciocu mic de ce?? Nu inteleg, tu imi spui mie, fanul care nu este multumit de stadion sa las ciocul mic ca nu merg acolo??? O spui de parca as face parte din conducerea administrativa....oricum, azi ma duc sa iau bilete!

                      Marian, tu nici nu ai habar cum arata stadionul ala si vorbesti.....daca vand 3 scaune de acolo cumpar toata calea rahovei...
                      )))))))) la inceputul lunii era numai gura de voi cu zecilee de mii de caini care umpleau un ghiul din stadionu national ..acum gata ...nu mai e 1 martie ))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Io va las, merg la Templu sa-mi procur bilet.

                        Comment


                        • 401))))))))))))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Originally posted by DISSSEL View Post
                            )))))))) la inceputul lunii era numai gura de voi cu zecilee de mii de caini care umpleau un ghiul din stadionu national ..acum gata ...nu mai e 1 martie ))))
                            Asteptam 1 Martie 2013

                            Cam asa se"antreneaza" si jucatorii lui dinamo ... o echipa de hoti in toata regula,,si exemple vis-a-vis de hotii lu' dinamo se pot da destule.. http://lasfierbinti.protv.ro/video/c...sionistii.html

                            Comment


                            • Sustinatorii echipei satelor prefera serialele satesti !! De ce oare?

                              Comment


                              • Lasam Animal Planet pentru sustinatorii lui Dinamo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google