Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze de intarziere primele doua nu le-am mai pus ca s-au jucat deja....
    Vointa Sibiu - Gaz Metan Medias 2
    CFR Cluj - Pandurii Targu Jiu 1
    Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj 2
    Dinamo Bucuresti - Sportul Studentesc x
    FC Brasov - Otelul Galati 1
    Steaua Bucuresti - Astra Ploiesti 1
    Ceahlaul Piatra Neamt - FC Vaslui 2
    My ride

    Comment


    • Mama, ce a facut rapiduletzu?

      Vai de maicuta lor..

      Comment


      • Diseara in peluza ... !!!!!!!!!!!!

        Comment


        • Râdeţi, râdeţi dar nu-i râsu vostru !!!
          1-2 !!!
          Sportul e pe primul loc !
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Mama, ce a facut rapiduletzu?

            Vai de maicuta lor..
            Ca Dinamo a rupt gura targului.
            O echipa mai de doamne ajuta n-ati gasit sa va bata?
            Sportul n-au nici destui jucatori sa treaca pe foaia de arbitraj. Si v-au subordonat.

            Cred ca de acum lucrurile au intrat pe fagasul normal in Liga I, Dinamo si-a demonstrat incontestabila valoare.
            Care stati prin MIlitari, aveti grija sa nu va cada vreun TV in cap.

            Originally posted by Champion View Post
            Diseara in peluza ... !!!!!!!!!!!!
            Ai vazut bine?

            Originally posted by DISSSEL View Post
            )))))))))))))))))))) ce au luat o corileeeeeeeeeeeeeee))))))))))))))))))))
            ne au stricat toate pronosticurile
            Mie si DINAMO mi-a stricat un pronostic, dar nu-i bai.
            Elore CFR!
            Forza Steaua!
            Last edited by mr.K; 18 March 2012, 00:48. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • La dinamo e haos... Felicitari cfr pt castigarea campionatului! Nu mai e nimic de comentat !

              Comment


              • Ai scris dinamo cu "d" ??

                E timpul sa scrii adeziune pentru Steaua !

                Comment


                • Sunt rupt de somn, sunt obosit, JUR, dar nu m-am putut abtine de la a posta!

                  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH AHHAHAHAHAHHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHAGHA HHAHHAHAHAHAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAH HA!!!!!!!!!!!!!!!

                  PECEHASI! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAH AHHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHA!

                  MOR!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    La dinamo e haos... Felicitari cfr pt castigarea campionatului! Nu mai e nimic de comentat !
                    cred ca e o greseala , numai noi aveam voie cu ceahlau cu gazu etc etc.....

                    cum ma asa ...??? pai miile de posturi ....cu lideru cu cojile cu eeventu????
                    ce facem cu ele???

                    "Dinamo a pierdut lamentabil cu 3-1 în faţa puştilor din Regie, care abia au putut să încropească o delegaţie de 16 jucători pentru meciul de aseară."

                    cand am vazut in min 3 ca e deja 1-0 am zis ca iar se termina ca la hambal si ma m culcat.....
                    Last edited by DISSSEL; 18 March 2012, 09:37. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Mama, ce a facut rapiduletzu?
                      Vai de maicuta lor..
                      Vai mama voastra=)

                      Originally posted by mr.K View Post
                      Care stati prin MIlitari, aveti grija sa nu va cada vreun TV in cap.
                      Iar mah se arunca cu Tv-uri in Militari

                      Originally posted by ROY View Post
                      Ai scris dinamo cu "d" ??
                      Fara sa vrea a scris corect cu "d" mic de mana pt ca sunt mici mici mici de tot

                      Traiasca CEAUSESCU cu familia lui si decretele lui de dincolo de mormant !! Hip hip Uraaaaaaa dinamo a stat capra cu SPORTU'

                      Ps....acu la ora asta m-am trezit si vad la Pro Tv la stirile sportive cum a furat-o dinamo deci o zi buna sa avem dragii mei STELISTI FORTA STEAUA hei hei!

                      Comment


                      • stai ca acum apare ALPHA DOG cu explicatii logice a la ioanitoiu)))))))))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • eu nu am sa comentez nimic referitor la evolutia echipelor dinamo si rapid pana dupa meciul din aceasta seara al Stelei.
                          oricum pana la comentariile rautocioase am sa-mi permit totusi sa intreb: cine nu mai e pe primul loc?!
                          sper sa fi gresit totusi cand am afirmat ca dinamo va termina pe 6....sper sa termine pe 7
                          My ride

                          Comment


                          • Termina peste steaua oricum deci relaxati va !!!

                            Comment


                            • Originally posted by DISSSEL View Post
                              stai ca acum apare ALPHA DOG cu explicatii logice a la ioanitoiu)))))))))
                              Mai eZact ...a la SEBASTIAN DOMOZINA

                              Comment


                              • Eu vad meciurile live, in peluza...si chiar nu am vazut televizoare pe acolo, nu stiu ce stadion aveti vOI...dar la noi chiar nu sunt televizoare in stadion, e unul singur la oficiala, plus ca amplasarea Templului este in zona centrala, fara legatura cu militari...in fine.
                                Jocul echipei a fost mult sub normal, s-a vazut clar ca nu avem antrenor si nici baieti capabili sa inlocuiasca titularii. Multumim inca odata conducerii si mergem inainte.....campionatul este tare lung si se pare ca si interesant si cine crede ca pentru Dinamo este totul incheiat se inseala amarnic. Eu nu voi mai face afirmatii care sa se lege de jocul sau rezultatele altora....sunt interesat exclusiv de DINAMO. Imi pare rau ca CFR, totusi cu o echipa buna apeleaza si la diferite tertipuri....sper sa isi dea seama si domnu' borcea!

                                IUBIM FARA REGRETE DINAMO!

                                Champioane, tu ai intrat ok in stadion? Nu a mers un turnichet pentru toate sectoarele si am intrat prin minutul 7-8!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google