Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum maaa sa va bata sportuuu cu copii aia????????
    acum am citii ca aveu pe unu' de 14 ani ))))))))

    apropo cat le ati dat in tur?
    Last edited by DISSSEL; 18 March 2012, 13:05. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Mare lucru....cum a batut poli tm, ceahlaul, astra, etc pe steaua. In tur nu mai stiu, parca 2-0 le-am dat.

      Comment


      • Anul asta Cfr sau Steaua va fi campioana, iar Vasluiul va lua cupa.
        PS: Lacatus a fost demis de la Tg Mures...
        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

        Comment


        • De ce?? Deja? :| Doamne....nu mai are rost sa comentezi. Romania.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Doamne ce penibil esti!
            Ai infundat clasamentul ala de 6 ani.....nu mai au loc aia la retrogradare de voi, si tu ma intrebi cine e pe primul loc?

            Cum e sa urmaresti LUPTA la TITLU cu binoculul an de an, saracilor? Nu ati mai fost pe podium de 12 ani.....lasa ciocul ala mai mic, ajungeti campioni si inchide-mi gura cu rezultate. PENIBILUL dreacu'...lasa-ma in pace.

            Plus ca avem si cupa ca varianta la trofeu anul asta....voi aveti fix o #@$# mare si noduroasa!

            Musetel steaua!
            Daca as fi fost in locul tau nu as mai fi avut tupeul sa postez, sincer. Cum sa fii atat de jenant incat sa-mi spui ca vad lupta la titlu cu binoclul? Haaaaaaa! Ma faci sa rad baietel.
            Din ce in ce mai rau te afunzi. Liderul de carton impreuna cu suporterii de carton au trait pana acum o poveste mincinoasa. Din punctul meu de vedere era clar ce se va intampla. Ceea ce n-am inteles ever este ca tu impreuna cu suporterii de carton v-ati complacut in locul asta mincinos, mai rau, va mai si laudati cu el!

            De aceea vei avea de suferit!

            dinamo dinamo dinamo Aaaaaaahahahahhahahahahhahahha!

            Originally posted by PCH View Post
            Eu nu stiu ce o sa se intample....orice este posibil intre primele 5. Asta e clar...Dinamo nu este si nu a fost o favorita certa si clara la titul, CFR si Vaslui sunt dupa mine foarte tari...iar steaua vine bine din urma. Oricum, e mai bine asa decat sa se fi distantat una la 12 puncte de locul 2.
            Nu ai tu dreptul sa vorbesti! Vezi de potaile incapabile! Antreneaza-le tu!

            Originally posted by DISSSEL View Post
            cum maaa sa va bata sportuuu cu copii aia????????
            acum am citii ca aveu pe unu' de 14 ani ))))))))

            apropo cat le ati dat in tur?
            Aaaaaaaaaahahahahahhahahahahahaaaaa!

            Originally posted by PCH View Post
            De ce?? Deja? :| Doamne....nu mai are rost sa comentezi. Romania.
            Lasa-ne vere. Vezi cine e pe primul loc mai bine! Iti scuipa cfr-ul seminte in cap!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Vai steaua voastra de catei ce sunteti in 3 etape ati pierdut 5 puncte si vorbiti de BENOACLE in urmatoarele 3 etape o sa pierdeti MAXIM 9 PUNCTE din 9 posibile Declinul vostru a inceput VERTIGINOS de repede si chiar mai repede decat ma asteptam Va dorim CADERE LIBERA in continuare !!!!!

              Comment


              • Alo, LIDERU', se aude? Cum e vremea la Cluj? E fain, soare, ca la Iasi?

                Original a fost postat de PCH
                Doamne ce penibil esti!
                Ai infundat clasamentul ala de 6 ani.....nu mai au loc aia la retrogradare de voi, si tu ma intrebi cine e pe primul loc?

                Cum e sa urmaresti LUPTA la TITLU cu binoculul an de an, saracilor
                Mai sunt 6 puncte avans pana diseara. Dupa aia, am incredere ca vor ramane 3. Te-ntreb, dupa urmatoarele 3 meciuri, voi mai sperati sa ramaneti in fata lui Steaua?

                La cati bani au aia de la SPortul, eu ma mir ca au avut 11 jucatori de trimis pe teren.

                20.000 de bilete vandute pentru Ghencea. Cam cat Dinamo intr-un intreg tur.

                Borcea: "Renaştem cu Oţelul şi Rapid! Arbitrii ne-au bătut cu Sportul!"

                Borcea trebuia operat si pe creier. Cum sa zici ca Sportul te-a facut cu arbitrii? Cand de fapt te-a pus pe burta jucand fotbal, nu butonand la arbitri, asa cum face Dinamo? Doamneeeeeeeeee, mare iti e gradina. Zi Borcea, zi Dinamo si trage apa dupa aia.

                penibil!penibil!penibil!penibil!penibil!penibil!penibil!pe nibil!penibil!penibil!penibil!penibil!penibil!peni bil!penibil!penibil!penibil!penibil!penibil!penibi l!penibil!

                Socul lui Borcea a fost ca adversarii nu au luat rosu si Dinamo nu a primit penaltyul obisnuit la care s-a abonat. In rest echipa a jucat fantastic si a aratat ca e pe drumul cel bun spre Sampions Lig , visul lui.
                Chiar, parca Dinamio e in cantonament de vreo 10 ani, de prin 2002, de cand se tot pregatesc de CL. Cred ca se desfiinteaza CL pana cand apuca astia sa joace acolo.
                Last edited by mr.K; 18 March 2012, 16:34. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Eu nu stiu ce o sa se intample....orice este posibil intre primele 5. Asta e clar...Dinamo nu este si nu a fost o favorita certa si clara la titul, CFR si Vaslui sunt dupa mine foarte tari...iar steaua vine bine din urma. Oricum, e mai bine asa decat sa se fi distantat una la 12 puncte de locul 2.
                  Deacord cu tine ... e mai frumos cand e mai palpitant. Acum cateva editii de campionat in urma s-a decis podiumul in ultima etapa erau primele 8 echipe de mana langa podium...
                  P.S. Cica nu e vrajeala...Lacatus chiar a fost inlocuit de Sabau...
                  Nu ca ar fi Lacatus un mare antrenor dar sa fie demis dupa ce nici nu a apucat sa-i cunoasca pe jucatori cred ca e un pic exagerata decizia asta...
                  My ride

                  Comment


                  • Cum vor ”cîinii” să spele ruşinea cu Sportul? Au contestat un fotbalist de la învingători
                    jenibililor)))))))))))

                    Borcea: "Renaştem cu Oţelul şi Rapid! Arbitrii ne-au bătut cu Sportul!"
                    ...deci nu cred ca pot fi atat de pnibili
                    Last edited by DISSSEL; 18 March 2012, 17:31. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Ce rusine sa fii caine, sa se p@#e toti pe tineeeeeeeeeeeee
                      Cred ca CFR le da 2-0 scurt, astora de la Sportul, etapa viitoare.
                      Nu ca astia care se pregatesc de CL inca din Cretacic.
                      Last edited by mr.K; 18 March 2012, 18:23.

                      Comment


                      • eu sper sa faca egal cfr-ul etapa viitoare, sau sa piarda
                        My ride

                        Comment


                        • CFR nu-i Dinamo, Sportul nu e un obstacol pentru ei. Cu CFR vom transa mai tarziu disputa, poate chiar in ultima etapa. Acum, Steaua trebuie sa castige toate punctele puse in jos.

                          Sper ca pustiul ala de clasa a IX-a de la Sportul a avut timp azi sa-si faca temele. Ca Ciobi nu prea si le-a facut de cateva etape incoace. Aseara spre final, echipa juca dupa ureche, cu 5 atacanti si cu Tames la sustinere.
                          Last edited by mr.K; 18 March 2012, 18:51. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by Sebi_NT View Post
                            P.S. Cica nu e vrajeala...Lacatus chiar a fost inlocuit de Sabau...
                            Nu ca ar fi Lacatus un mare antrenor dar sa fie demis dupa ce nici nu a apucat sa-i cunoasca pe jucatori cred ca e un pic exagerata decizia asta...
                            Lacatus a avut cel mai mare salariu din liga 1, cam 50000 euro pe luna, contract pe 6 luni. Deci conducerea avea mari pretentii de la echipa.
                            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                            Comment


                            • Lacatus, Ciobotariu, Hagi, Stan-mari antrenori.
                              Din generatia asta, doar Dan Petrescu are un cuvant de spus in antrenorat, restul sunt buni de Liga II.
                              Cu 50.000 de euro un roman de rand isi cumpera un apartament cu 2 camere pe credit pe 30 de ani, iar Lacatus lua banii astia intr-o luna ca echipa sa joace dupa ureche. O mai fi luat si 100-200.000 prima de instalare.
                              Majoritatea echipelor din Liga I joaca dupa ureche, putine au joc inchegat. Poate Pandurii si Vaslui. La restul, acolo e poarta unde trebuie dusa mingea, baieti.
                              Last edited by mr.K; 18 March 2012, 19:13.

                              Comment


                              • cfr are un mare avantaj...joaca cu echipele cu care a jucat dinamo (a avut dinamo cu sportul, etapa viitoare are cfr cu sportul)...ii prind pe toti obositi, cu cartonase dupa meciul cu dinamo si le-o trag ! (ex: vezi pandurii , gaz metan)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google