Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cui luam apararea?? Lui Pulhac, Scarlatache sau Rus?? Nu cred...

    Comment


    • Taci din gura ca le-ai luat apararea. Descultilor!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Ce lot de muraturi.

        Comment


        • Urlam ca disperaaaatii
          Ca sa moara spurcaaaatii
          Suntem mereu cu voi
          ORICE AR FIIIIIIIII !!!

          Comment


          • Texte. Va spulbera Otelul, de Vaslui ce sa mai spun.

            Voi va laudati ca nu sustineti echipa, ca vreti sa plece conducerea, dar mergeti sa umpleti un inel pe Stadion Arena.

            Borcea si Badea traiesc parca din vanzarile de bilete catre voi.
            Nu din vanzarea de jucatori si fentarea impozitelor.
            Hai sa traiti, ca nici voi nu stiti ce vreti. Ori sunteti langa echipa, ori nu.

            Comment


            • Pai am zis si noi ca merita sa mergem, fiind pe primul loc, la distanta colosala de rival...asta e!

              Champion, ai intrat repede in stadion?

              Comment


              • Un lucru e cert!!! Dinamo revine la normalitate!!! Se antreneaza in continuare!! Pentru ce???? Numai ei stiu!!!

                Comment


                • Ei au implinit un deceniu de cand sunt in cantonament pentru CL.
                  Parca-l vad peste ani, pe Danciu cu barba alba, la antrenamente.
                  Pai am zis si noi ca merita sa mergem, fiind pe primul loc, la distanta colosala de rival...asta e!
                  Si acum, ca nu mai sunteti pe primul loc, va mai duceti? Mergeti mah, sa sustineti echipa. Si sa-i bagati bani in buzunar lui Borcea, vorba lui Champion.

                  Comment


                  • Eu voi merge cu Vaslui....sanatosi sa fim pana atunci.

                    Comment


                    • Mah, yrman n'a pus pronosticurile etapa asta?
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Dar nu stii cand te loveste cum ne-a lovit pe noi....
                        Pe voi va loveste BELEAUA de 2/3 etape incoa rau de tot, asa ca ce naiba sa mai vorbim pe aici?
                        Ma intreb cate BELELE va mai paste in urmatoarele 3 etape?

                        Originally posted by Champion View Post
                        CINE E PE LOCUL 4 ? SUNTETI PENIBILI DE TOT
                        Penibililor,,,mai penibili ca voi nu poate fi nimeni. Ati castigat 4 puncte din 9 si STEAUA a castigat 9 din 9.
                        Deci care este cea mai penibila echipa dintre cele doua?

                        Traiasca Partidul Comunist Roman Stelist si decretele de aur !!!!

                        Comment


                        • Si ce, se pun la socoteala 2-3 etape sau toate de pana acum!? Pana acum Dinamo a adunat mai multe ca steaua.

                          Comment


                          • @ivan marian ....vai de capul meu, sper ca nu vad bine)
                            Cunoscatorule de fotbal daca ati luat 9 punct sunteti tari nu? Pai mai prietene dar noi ca am controlat primul loc din a doua etapa pana acum ? Ca ati fost si sunteti o echipa de mediocrii de pe locul 4,5,6 cum e? aruncati cu vorbe aiurea !!!

                            Adevarat , suntem penibili pt ca nu ne strangem 200, 300 de tzarambetzi sa l rugam pe borcea sa se urce pe masina ("sus pe masiiiina, sus pe masiiina") ci doar sa-i rupem capul ca distruge clubul alaturi de clan !

                            P E N I B I L I !!!
                            Last edited by Champion; 19 March 2012, 19:15.

                            Comment


                            • Originally posted by Champion View Post
                              Pai mai prietene dar noi ca am controlat primul loc din a doua etapa pana acum ?
                              Asa ceva zau asa post mai PENIBIL decat asta nu am vazut in viata mea
                              Ma intreb in ce liga a Europei joaca dinamo pt ca a fost lider pana ieri/alaltaieri?

                              Hai ca tot eu raspund,,,LIGA RATATILOR CU PEDIGREE cel mai de soi

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                Mah req ati batut pe astra si visati la cai verzi pe pereti...Mare lot, mare echipa de valoare ca a batut astra cu 2-1 ... Nu sunteti normali !

                                Nu mai visati la prostii cum am visat noi ca va racoreste o echipa de desculti si gata !
                                goll lazar min 81
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google