Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niciodata nu a fost steaua peste DINAMO. Dinamo nu va pierde azi si cred ca din urmatoarele 9 puncte vom scoate 7. Vorbim....Lupta este intre DINAMO si cfr, in ordinea asta...restul nu conteaza. Spectatori...

    Comment


    • Haaaaaaaaahahahaha. Post penibil.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • 7? Da cu apa pe ochi, sa vezi mai bine cu cine urmeaza sa jucati.
        Poate doar pe aia de la Rapid sa-i mai incurcati. Cu Otelul si Vaslui, faceti bine si luati crema de galbenele.

        Comment


        • Otelul 3 puncte, Vaslui minim 1 iar cu Rapid avem 3.....CAMPIOOOOOOOOOOONIIIIIII CAAAAMPIOOOOOONIII OLE OLE OLEEEEE

          Comment


          • Asta a tras pe nas iar. Sa sune cineva la 1122 (salvare dedicata pt pechinezi!).
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • PeCHinezu te sparge......campioni 2011-2012. FC Dinamo 1948

              Comment


              • Eu nu stiu ce pretentii mai ai tu sa bati CAMPIOANA cand ai luat-o cu 3-1 de la Sportul Studentesc, medie de varsta 22-23 ani + un jucator de 14 ani si 7 luni.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Ala nici nu a atins mingia, nu inteleg de ce se bate apa in piua atat. A intrat si el 12 secunde pe final si si-a dat drumu de emotii ca a jucat cu marele DINAMO chiar in templu.

                  Comment


                  • Poate ii ajuta Stan. Cu 3 puncte. Altfel, n-au cum.
                    Eu ma bucur ca incepe sa se joace din 3 in 3 zile. La ce lot de mosnegi are Dinamo, sa-i vezi acusi pe toti cum se rup si stau in carje.


                    Ala nici nu a atins mingia, nu inteleg de ce se bate apa in piua atat. A intrat si el 12 secunde pe final si si-a dat drumu de emotii ca a jucat cu marele DINAMO chiar in templu.
                    Nu ca a jucat, ci ca a INVINS pe minusculul Dinamo, in cotetul ala de stadion.

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      Si tot pe locul 4
                      Pana cand ?? Dar mai intreb...pana cand veti mai sta si pe locul ala mincinos 2 ?

                      Originally posted by Eu4yas View Post
                      Iar razi ma?
                      Rade si el,,dar iti dai seama ca nu este rasul lui. Numai in blana cainilor sa nu fii in zilele astea Umilintele maxime pt ei deabia au inceput si eu nu pot decat sa le urez un MAXIM SUCCES in acest sens.

                      Comment


                      • Ni se rupe noua in 14 de ce ne doreste un om care nu stie 3 jucatori de la steaua....dar el e stelist Tipic, majoritatiea behaitorilor nu au habar 3 jucatori din toata istoria rusinoasa a clubului, dar ei sunt suporteri! :|

                        Comment


                        • Au si dinamovistii lumea lor, paralela uneori cu cea reala ....

                          @ PCH , dau o sticla de vin de care vrei tu daca la final sunteti campioni .In caz contrar dai tu una ? La alegere...

                          Comment


                          • Care marele dinamo ca nici macar nu va vedeti la LUPA! Uite il las pe cel de 14 ani si 7 luni, il iau pe cel de 16 ani, e bine?

                            Ala a jucat tot meciul + ca voiati sa FURATI cele 3 puncte pe la liga nu pe TEREN unde ati fost SURCLASATI/SUBORDONATI!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • PCH, tu ai fost la meci, poate ma lamuresti: cine e mai lent (ptiu, eram sa zic rapid )?
                              Tucudean sau Niculae?

                              Comment


                              • Originally posted by ROY View Post
                                Au si dinamovistii lumea lor, paralela uneori cu cea reala ....

                                @ PCH , dau o sticla de vin de care vrei tu daca la final sunteti campioni .In caz contrar dai tu una ? La alegere...
                                Hahhhahha....pai eu am 3-4 echipe care ma pot incurca, iar tu ai 3-4 care te pot ajuta. Momentan nu vreau sa mai spun nimic, dupa meciul de diseara si urmatoarele doua voi putea spune ce sanse avem. Deocamdata totul depinde de noi.

                                Si niculae si tucudean sunt extrem de lenti....sunt de careu, puternici. Nu ii vad facand un dribling sau un sprint sustinut. Nu prea avem jucatori de viteza..din pacate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google