Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    ...........................
    Deocamdata totul depinde de noi.
    Haaaaaaaaaaahahahahahahahaha! Nu mai depinde de voi. Depinde de LIDER, de CFR!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Dinamo nu va pierde azi si cred ca din urmatoarele 9 puncte vom scoate 7. Vorbim....Lupta este intre DINAMO si cfr, in ordinea asta...restul nu conteaza. Spectatori...
      Originally posted by Eu4yas View Post
      Haaaaaaaaahahahaha. Post penibil.
      Hahahahaaaaaaaaa post penibil si sa si zic de ce e penibil.
      Acesta declaratie ii apartine lui Borcea. El a afirmat intr-o conferinta de presa dupa operatie ca asteapta de la dinamo sa scoata 7 puncte din 9.

      Asa ca data viitoare veniti si voi cu o replica originala si nu copiata de la Borcea

      Comment


      • stie 3 jucatori de la steaua....dar el e stelist Tipic, majoritatiea behaitorilor nu au habar 3 jucatori din toata istoria rusinoasa a clubului, dar ei sunt suporteri!
        :|

        Pot sa zic 3 de la Dinamo? Nu stiu daca-s jucatori, dar eu ii zic, oricum: Stratila, Moti si Scarlatache.

        Si niculae si tucudean sunt extrem de lenti....sunt de careu, puternici. Nu ii vad facand un dribling sau un sprint sustinut. Nu prea avem jucatori de viteza..din pacate.
        Ca Pirvulescu si Chipciu?

        Vi-l dam pe Tatu. Asta fuge dupa umbra lui.

        Comment


        • Lui pecehasi ii spun XEROX de-aici inainte!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ivan Marian View Post
            Hahahahaaaaaaaaa post penibil si sa si zic de ce e penibil.
            Acesta declaratie ii apartine lui Borcea. El a afirmat intr-o conferinta de presa dupa operatie ca asteapta de la dinamo sa scoata 7 puncte din 9.

            Asa ca data viitoare veniti si voi cu o replica originala si nu copiata de la Borcea
            Nu e prima data cand gandesc la fel ca domnul Cristi Borcea. Eu spun ca MINIM 7 puncte scoatem din urmatoarele 9.

            Comment


            • Xerox ,...Rank Xerox !

              Comment


              • Unde dau LIKE auzi tu XEROX haaaaaaahahahahahahaha.

                Comment


                • Originally posted by ROY View Post
                  Xerox ,...Rank Xerox !
                  Originally posted by Ivan Marian View Post
                  Unde dau LIKE auzi tu XEROX haaaaaaahahahahahahaha.


                  Asta ca sa nu-i spun IMPRIMANTA!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Eu4yas View Post
                    Lui pecehasi ii spun XEROX de-aici inainte!

                    Imi cumpar caine si-l botez XEROX.
                    Ma gandeam initial sa-i spun Zdreanta, cel cu ohii de faianta. Merg si amandoua.Zdreanta XEROX.
                    Last edited by mr.K; 21 March 2012, 11:17.

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Nu e prima data cand gandesc la fel ca domnul Cristi Borcea. Eu spun ca MINIM 7 puncte scoatem din urmatoarele 9.
                      Auzi tu,,,DOMNU CRISTI BORCEA,,,mama mama cel mai domneste PCH pe PORCICA ASTA

                      Te intreb de ce nu aspiri sa obtina dinamo 9 puncte din 9 asa cum a facut STEAUA in 3 etape ? Dar se pare ca treaba asta e imposibila pt voi si eu personal iti zic ca dinamo daca va obtine 2 puncte maxim 3 din 9 sa zica SARUTMANA

                      Ps,,,Cuscre.....
                      Imi cumpar caine si-l botez XEROX.
                      ,,,dar cainelui aluia de-l chema FALOW ME HOME ce-i faci ?

                      Comment


                      • Doamne ce de bani o fi dat ciobanul ala pe la federatii, comisii....fini sa prinda si el podiumul dupa 8 ani. Nu mai rezista ciobanii aia din tribune, prea multa @#$@ an de an.

                        Marian, DINAMO joaca cu Otelul, Vaslui si Rapid urmatoarele 3 meciuri, e la mintea cocosului de ce nu aspir la 9 din 9....tu compari 9 din 9 obtinute de banii lui Fecali cu niste desculti....ce minte ai! Tu stii macar cu ce se mananca fotbalul asta?
                        Last edited by PCH; 21 March 2012, 11:28.

                        Comment


                        • Marian, DINAMO joaca cu Otelul, Vaslui si Rapid urmatoarele 3 meciuri, e la mintea cocosului de ce nu aspir la 9 din 9....tu compari 9 din 9 obtinute de banii lui Fecali cu niste desculti....ce minte ai! Tu stii macar cu ce se mananca fotbalul asta
                          ?
                          Pai de ce nu aspiri mah? Nu era Dinamo LIDERU', cea mai cea din galaxie? Se-mpiedica ea de niste echipe SUB ea in clasament?
                          Nu discutati voi numai cu cei de pe podium?

                          Cu astia ar trebui sa nu discutati, ci sa-i ardeti.

                          Comment


                          • Pai ii ARDEM! Dracii ii ia....nu mai pierdem nimic pana la final.

                            CAMPIONI!

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Doamne ce de bani o fi dat ciobanul ala pe la federatii, comisii....fini sa prinda si el podiumul dupa 8 ani. Nu mai rezista ciobanii aia din tribune, prea multa @#$@ an de an....
                              Pana acum vorbeai de CEAUSESCU si ale lui decrete de aur,,si acu vorbesti de federatii si comisii

                              Marian, DINAMO joaca cu Otelul, Vaslui si Rapid urmatoarele 3 meciuri, e la mintea cocosului....E la MINTEA GAINII ca nu veti obtine 7 puncte din 9. am zis,,,sa ziceti SARUTMANA pt 2 puncte

                              de ce nu aspir la 9 din 9.......pt ca nu o sa obtineti nici macar 2 puncte,,daca stau mai bine sa ma gandesc...tu compari 9 din 9 obtinute de banii lui Fecali cu niste desculti....ce minte ai! Tu stii macar cu ce se mananca fotbalul asta?....Las ca stii tu faci tu dregi tu pana una alta eu astept sa vad alea 7 puncte la care visati cu totii
                              Restul e CanCan

                              TRAIASCA BANII DATI PE LA FEDERATII SI COMISII si PARTIDUL COMUNIST ROMAN STELIST !!!!

                              Comment


                              • Pai ii ARDEM! Dracii ii ia....nu mai pierdem nimic pana la final.

                                CAMPIONI!
                                Scoate capul la racoare! Sa nu arzi circuitele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google