Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Copilarii.
    Daca scapati in viata de la Galati, vine Vasluiul, apoi dupa ce va dau vasluienii, ciorile alea cu probleme vor sa se scoata cu voi si tot asa.
    Le da Wesley din toate pozitiile ca HINGHERU nostru RUSESCU,,,si aia de la Rapid o sa le dea cu paine inmuita in apa la final ca nu or sa mai aiba nici colti/dinti/masele in gura

    Comment


    • Cica pe Rusescu nu l-au muscat de picioare cainii. Ca asta nu e epilat.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Copilarii.
        Pana una alta, statusul ala e in coorul vostru de cand am fost prin Groapa. Iar in seara asta, nu va vad bine. Daca scapati in viata de la Galati, vine Vasluiul, apoi dupa ce va dau vasluienii, ciorile alea cu probleme vor sa se scoata cu voi si tot asa. Nu sunteti de invidiat.
        In aceeasi situatie veti fi si voi cu echipele astea. Nici nu imi fac probleme.

        Comment


        • In aceeasi situatie veti fi si voi cu echipele astea. Nici nu imi fac probleme
          .
          Depinde unde veti mai fi voi cand vom juca noi cu astia.
          Stiti ca la voi cand incepe decaderea, mergeti pe tobogan la vale, agentii 0-0-7.

          Comment


          • cum unde? in fata spurcatilor ) ce intrebare

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Cica pe Rusescu nu l-au muscat de picioare cainii. Ca asta nu e epilat.
              Nici nu au cum sa-l muste,,e cu picioarele prea sus si le salta peste botul cainilor le da asta bucata din toate pozitiile
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by Champion View Post
                cum unde? in fata spurcatilor ) ce intrebare
                Dupa astea 3 etape, sigur, ce sa zic....

                Comment


                • mare talent . nu cred ca are 30 de goluri in toata cariera ) vb lui giovanni : "Am auzit de tine bah cartianule, ce req ma ..." )

                  Comment


                  • Rusescu poa' sa aiba in toata cariera doar 30 de goluri de acum inainte, dar sa le dea toate cu Dinamo si eu sunt multumit. Cate 3-4 pe meci.
                    Daca te bagi cu giovanni la troaca...

                    Comment


                    • Dupa meciul de diseara o sa latrati in cor: suntem rasii rasilor spaima purecilor

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        .
                        Depinde unde veti mai fi voi cand vom juca noi cu astia.
                        Stiti ca la voi cand incepe decaderea, mergeti pe tobogan la vale, agentii 0-0-7.
                        Depinde unde veti fi si voi, ca doar in capul lui becali jucati bine...tare imi este ca da de pamant cu voi si Concordia.

                        Comment


                        • Depinde unde veti fi si voi, ca doar in capul lui becali jucati bine...tare imi este ca da de pamant cu voi si Concordia.
                          Pai mah, doar in capul vostru jucati si voi bine. Si v-a dat Sportul cu posteriorul de pamant de pamant cu voi de v-au rupt cozile.

                          Comment


                          • Partida Dinamo - Oţelul de diseară va fi condusă la centrul de Istvan Kovacs...

                            E clar, oierul si-a facut bine temele....

                            Comment


                            • N-are Jiji treaba.
                              E mana lui Stan de la Galati.
                              Asta a fost presedinte la Iasi, asa ca stiu ca-i valoros la aranjamente. Mai valoros ca Borcea, ca el lucreaza cu buget mai mic, nu cu sampanii fine peste caramizi de bani.

                              Comment


                              • Bozgorul ala nenorocit nu are ce cauta la centru la acest meci. CFR e clar implicata.....mi-e sila. Sper sa ii calcam in picioare pe aia si sa inchidem gura la multi DINAMO DINAMO DINAMO )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google