Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde sunt ma javrele alea ordinare ?? radeau de cfr , dar eram sigur ca li se ingroapa osu la galati

    zero barat , acuma o dau pe arbitraj domne , sunt egala unei echipe zero in champion league !

    coiotule , cam-pion-ule , la cotet tata !

    Comment


    • Inca o etapa in care Steaua si Vaslui pot recupera enorm. Ne putem apropia la un punct. Este de vis.

      Important este ca la Tg. Mures, imi dau cu parerea, presiunea pe Steaua nu va fi exagerata, pana si un egal pare sa fie ok. Sper la victorie insa.

      Aseara am vazut a doua repriza, concluzia mea este ca am pierdut timpul degeaba uitandu-ma la un meci intre de 2 echipe de coada clasamentului!

      Hai Steaua!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Trebui pus un filtru ceva la forum pt habarnisti, spurky&bozgori )))) Sa se dea un test !

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          Sa se dea un test !
          Du-te ma tata cu testul tau cu tot.

          Sa zicem ca, cartonasul ala rosu la Niculae a fost inventat .

          Dar pt cartonasul ala rosu ati primit in minutul 80 un PENALTY INVENTAT 100% ca, compensatie.


          Ca a fost un MARE PROST si RATANGIU CATALIN MUNTEANU asta e partea a treia a meciului

          Daca Prostul HAITEI DE PECHINEZI inscria acolo,,,nu mai aveati voi gura asa de mare,,ce sa mai: PENIBIL...FRUSTRANT...JENIBIL

          Ps.....DANKE CATALIN MUNTEANU a tinut cu STEAUA la lovitura aia de la 11 metri haaaaaaaahahahahahahahahaha
          Last edited by Ivan Marian; 22 March 2012, 10:20.

          Comment


          • 2 penalty-uri inventate de Kovacs (slab arbitru si rau intentionat).
            Cartonas rosu acordat corect, pentru ca Niculae a faultat in mod continuu inainte, iar la faza cartonasului a dat cu cotul in permanenta in spate, pana l-a nimerit pe ala.

            Dinamovistii sa taca, acel arbitru de care s eplangea Porcea ca nu-i da penalty niciodata, i-a dat DOUA intr-un meci.

            O etapa perfecta pana acum pentru Steaua.

            Daca jucam bani la pariuri, eram in fundul gol pana acum, un singur meci nimerit.

            PS: sper ca rezervele lui Dinamo sa-si arate adevarata valoare cu Vaslui.

            Comment


            • Ce sa mai ma frate ca-s de rasul curcilor!

              Primesc doua penalty-uri si ei striga, MASACRU MASACRU MASACRU!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Pai astia sunt multumiti doar cand primesc suficiente penaltyuri pentru a inscrie cu un gol in plus fata de adversar.
                Echipa de MILOGI.

                Comment


                • Originally posted by mr.K View Post
                  Dinamovistii sa taca, acel arbitru de care s eplangea Porcea ca nu-i da penalty niciodata, i-a dat DOUA intr-un meci.
                  Cel mai tare aseara pe DIGI, GSP si SPORT.RO in pauza dintre meciuri cine crezi ca tipa/urla cel mai tare? Alt idiot de la dinamo BADEA

                  Avea ala o gura cat o sura,,,dar mi-a placut la final dupa meci cand toti moderatorii TV l-au intrebat ce parere are despre PENALTY-ul inventat in minutul 80 la Danciulescu si mai apoi despre ratarea altui idiot ca Munteanu.

                  Abia mai deschidea gura BADEA si nu prea mai schelacaia ca in pauza dintre meciuri cand a vazut si el ca au primit un 11 metri INVENTAT si ca PROSTUL HAITEI a ""TINUT"" cu STEAUA

                  Ps,,,stie careva pe unde umbla PCH ????
                  Last edited by Ivan Marian; 22 March 2012, 10:53.

                  Comment


                  • Imi e sila de Dinamo, cum se plange ca nu a fost avantajata suficient pentru o posibila victorie daca nu rata nasolul ala.
                    Pai ce dreaqu, trebuia sa le bage Kovacs mingea in poarta Otelului?

                    Comment


                    • Haaaaaaaaahahahahahahahhahahahahahahhahaha!

                      Hotomani ce sunt.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Inca o etapa in care Steaua si Vaslui pot recupera enorm. Ne putem apropia la un punct. Este de vis.
                        Cand citesc aberatiile astea ma trece o diaree de om sanatos....pacat ca sunt departe de ghencea

                        Originally posted by Champion View Post
                        Trebui pus un filtru ceva la forum pt habarnisti, spurky&bozgori )))) Sa se dea un test !
                        Cel mai bun post de pe intreb forumul. Genial Daca s-ar impune test dar si un filtru cred ca am fi singuri pe aici.

                        Nu am mai urmarit meciul dupa eliminarea lui Marius. Nu mai conteaza, sunt scarbit si dezgustat...de 5 ani de zile munca baietilor astia este calcata in picioare de cativa nemernici, manca-i-ar buba neagra! Sa dai tu cartonas galben aiurea in tramvai la toata apararea plus rosu de imi venea sa intru prin televizorul ala sa-l strang de gat pe unguru...pentru a avea echipa decimata inaintea meciului cu vaslui si apoi cu rapid. Avem aceeasi brigada nenorocita in deplasari care ne-a mancat ficatii. Se pare ca doar cu furaciune DINAMO poate fi oprita....am dominat campioana, puteam castiga si inchideam gura multor aplaudaci. Duminica la stadion, echipa are nevoie de noi! Apoi in semifinalele cupei, miercuri la fel. Steaua cu cine joaca un cupa?

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Pai ce dreaqu, trebuia sa le bage Kovacs mingea in poarta Otelului?
                          Ala trebuia sa le repete la infinit lovitura aia de la 11 metri,,pana inscria in poarta
                          Prostul Haitei

                          Gasea el un motiv ca sa repete lovitura pana nimerea spatiul portii "" STELISTUL"" nostru haaaaaaaaahahahahahaha

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Cand citesc aberatiile astea ma trece o diaree de om sanatos....pacat ca sunt departe de ghencea



                            Cel mai bun post de pe intreb forumul. Genial Daca s-ar impune test dar si un filtru cred ca am fi singuri pe aici.

                            Nu am mai urmarit meciul dupa eliminarea lui Marius. Nu mai conteaza, sunt scarbit si dezgustat...de 5 ani de zile munca baietilor astia este calcata in picioare de cativa nemernici, manca-i-ar buba neagra! Sa dai tu cartonas galben aiurea in tramvai la toata apararea plus rosu de imi venea sa intru prin televizorul ala sa-l strang de gat pe unguru...pentru a avea echipa decimata inaintea meciului cu vaslui si apoi cu rapid. Avem aceeasi brigada nenorocita in deplasari care ne-a mancat ficatii. Se pare ca doar cu furaciune DINAMO poate fi oprita....am dominat campioana, puteam castiga si inchideam gura multor aplaudaci. Duminica la stadion, echipa are nevoie de noi! Apoi in semifinalele cupei, miercuri la fel. Steaua cu cine joaca un cupa?
                            Nu ti-e ma rusine? Penibilule. Exact ca toata haita de pechinezi esti! Te vaiti dupa ce ai primit 2 penalty-uri!

                            Huooooooooooooooo! Penibilule!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • HUOOOOOOOOOO penibililor HUOOOOOOOOOO frustrarea este in floare la voi HOTILORRRRRRRRRR care strigati HOTIIIIIIIII .

                              Ia zi mah,,,ce a facut HOTUL ala de DANCIULESCU aseara in careu la OTELU in minutul 80?
                              Iti spun eu,,,a cazut ca o balega de vaca in careu si DUMNEZEU fiind MARE OM nu a tinut cu voi maidanezilor si Prostul Satului a ratat cu ditai poarta in fata lui

                              Mi-ar fi rusine sa fiu dinamovist si sa mai apar pe aici sa strig HOTIII...rusine .

                              Traiasca Partidul Comunist Roman Stelist!!!!

                              Comment


                              • Tu cred ca ai creierul cat aluna, si vorbersc la modul cel mai serios. Mi-a dat doua penalty-uri care au fost clare! Problema e alta, mi-au suspendat absolut toata apararea la comanda. Aici e marea problema..........jegurile dreacu. Altfel nu putem fi opriti. Sper sa batem pe vaslui si pe tigani si sa inchidem gura la multa lume. Dinamo a jucat foarte bine aseara, fortata sa stea cu 10 oameni pe terenul campioanei mai bine de o ora. Pierd ani din viata, campionate pe furaciune, cu urziceni mi-a furat un titlu, acum se incearca altul..mi-e scarba.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google