Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by catafof View Post
    suntem penibili
    subscriu !!!
    Last edited by Champion; 22 March 2012, 18:29. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      Suntem penibili .
      evident ca sunteti

      Comment


      • mah te tii de shotii mah!!! )

        Comment


        • Originally posted by ZEU69 View Post
          1......Fratioare , imi pare rau ca-ti spun , dar tu cred ca scrii pe-aici doar sa te aflii in treaba. 2.......Cred ca te uiti la fotbal (e un joc sportiv cu mingea între două echipe de câte 11 jucători, fiecare dintre jucători căutând să introducă mingea în poarta celeilalte echipe, lovind-o cu piciorul sau cu oricare altă parte a corpului, în afară de mâini. - Din engl., fr. football.) ca omida la sudura. 3.......Scrii doar ca sa-l enervezi pe PCH , nu ca ai avea vre-o treaba cu sTOAIA.
          4........ Ia un xanax si linisteste-te!
          1.....Asa si care este problema ta fratica ca scriu sa ma aflu in treaba?

          2....Ma uit la miuta/turca ..adica cea ce joaca dinamo de ceva vreme

          3....Ce treaba ai tu cu PCH de ii porti grija? Asta e rostul meu in general,,,sa enervez toti dinamovisti Pt PCH am un sentiment aparte si vreau sa-l lepad de satana..adica de dinamo

          4.....xanax eu nu am de ce sa iau,,va recomand voua cu caldura ca sunteti cu nervii la pamant pt ca ati castigat 5 puncte din 12 posibile....si cand ma gandesc cate mai aveti de pErdut,,,recomand castrol 5w-40,,ca rezista la caldura si frictiune maxima

          Comment


          • la noi la tara providerul de cablu tv nu a bagat in grila DIGI asa ca am fost nevoit sa-l caut pe net si l-am gasit pe site-ul asta dar calitatea nu este foarte buna. din aceasta cauza rog pe cei ce au gasit pe un site postul si se vede bine sa ma ajute si pe mine cu un link. merci
            My ride

            Comment


            • Originally posted by Sebi_NT View Post
              nu cunosc Bucurestiul deloc nu stiu ce e aia Floreasca dar daca e vorba de zona in care e stadionul lui Dinamo inseamna ca nu ai prins subtilitatea vorbelor mele asa ca am sa-ti sciu inca odata fara subtilitati:
              Steaua e iubita si de tarani si de altii mai culti, educati si de cersetorii pe care-i tot expui tu prin diverse poze si de poeti sau profesori pe cand dinamo e iubita de o mana de "spartani autohtoni" aproximativ 500 la numar. Nu ca as disconsidera aceasta clasa sociala dar mi-a placut analogia si nu m-am putut abtine.
              de unde dracu 500, poate daca pui si maidanezii de prin bucuresti)))))))))))))

              Originally posted by Ivan Marian View Post
              1.....Asa si care este problema ta fratica ca scriu sa ma aflu in treaba?

              2....Ma uit la miuta/turca ..adica cea ce joaca dinamo de ceva vreme

              3....Ce treaba ai tu cu PCH de ii porti grija? Asta e rostul meu in general,,,sa enervez toti dinamovisti Pt PCH am un sentiment aparte si vreau sa-l lepad de satana..adica de dinamo

              4.....xanax eu nu am de ce sa iau,,va recomand voua cu caldura ca sunteti cu nervii la pamant pt ca ati castigat 5 puncte din 12 posibile....si cand ma gandesc cate mai aveti de pErdut,,,recomand castrol 5w-40,,ca rezista la caldura si frictiune maxima
              ))))))) te doare muciiii
              Last edited by DISSSEL; 22 March 2012, 20:13. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Ar fi ceva de vis daca meciul dintre Rapid si Ceahlaul se va termina la egalitate.
                Acu e 1-1...

                Ps,,,ar fi si mai de vis,,adica visul viselor sa manance bataie Rapid
                Last edited by Ivan Marian; 22 March 2012, 21:11.

                Comment


                • 1-0 pentru brasov)))

                  8 goluri a marcat Kapetanos pentru CFR Cluj în acest sezon....cum sa il lasi sa plece liber un asa varf
                  Last edited by DISSSEL; 22 March 2012, 21:15. Reason: Automerged Doublepost
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • etapa asta au fost cateva rezultate interesante...rapid a luat bataie de la ceahlaul vaslui a luat bataie de la brasov sper ca nu o sa faca si steaua vre-o surpriza in seara asta
                    My ride

                    Comment


                    • Da....si eu sper!

                      Comment


                      • Prostii satului ))))) tg mures mah? Umilinta

                        Ne departam incet dar sigur ... Beeheee beeee

                        Hotilor huooooo ati furat si aici cu penalty, rusinilor oricum va bat))))))))
                        Last edited by Champion; 23 March 2012, 00:15. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Iar fura scarbele...maca-i-ar buba neagra.

                          Comment


                          • Prea naivi...au crezut ca joaca cu dinamo de asta nu au jucat la capacitate maxima
                            My ride

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Marian View Post
                              1.....Asa si care este problema ta fratica ca scriu sa ma aflu in treaba?

                              2....Ma uit la miuta/turca ..adica cea ce joaca dinamo de ceva vreme

                              3....Ce treaba ai tu cu PCH de ii porti grija? Asta e rostul meu in general,,,sa enervez toti dinamovisti Pt PCH am un sentiment aparte si vreau sa-l lepad de satana..adica de dinamo

                              4.....xanax eu nu am de ce sa iau,,va recomand voua cu caldura ca sunteti cu nervii la pamant pt ca ati castigat 5 puncte din 12 posibile....si cand ma gandesc cate mai aveti de pErdut,,,recomand castrol 5w-40,,ca rezista la caldura si frictiune maxima

                              Te-am clasat.

                              Hai pa.
                              Last edited by valeriuciprian; 23 March 2012, 10:06.
                              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                              Comment


                              • Musca giani din ei a impins jumatate din echipa behaitoarelor)))) pa steluta paaaa. Apara plavaaaaanuuuul))) rusinilor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google