Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dinamo joaca cu mila.....)))

    Comment


    • Bai, pechinezule, unde-s ma alea 7 PUNCTE?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Lasa ma ca totusi e bine....inca e bine! Suntem acolo, in carti. Eu am incredere in copiii astia, mai ales in Danciulescu. Alexe e in crestere de forma, o sa rupa totul in urmatoarele etape.

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Bai, pechinezule, unde-s ma alea 7 PUNCTE?
          Bine ca nu-s 8, ca la Rapid.

          Comment


          • Bai, pechinezule, du-te bai d-acilea bai! Sunteti MANCATI! Ati pierdut titlu, bah! Bah cum e bah posibil ca dupa 4 etape sa aveti posibilitatea sa fiti la 5 PUNCTE de LIDER?

            Mor!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Nu stiu, am nevoie sa imi spui tu ca esti mai obisnuit cu situatia asta!

              Comment


              • Pechinezule iti recomand pastile + XANAX! Hahahahahahahahahahaha!

                Ati pierdut TOT! Trageti tare de Cupa aia altfel NU prindeti europa. Ah, am uitat, voi preferati sa stati ACAS'!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Danciu si Munteanu de la Dinamo au fost morti aseara, si nu numai. Cred ca fara astia doi, echipa e moarta in urmatoarele etape.
                  Cel putin cu Rapidul in Grant, ca aia au nevoie de puncte ca de aer, ca-s dupa 3 infrangeri. Va pun capra, ciorile.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Lasa ma ca totusi e bine....inca e bine! Suntem acolo, in carti. Eu am incredere in copiii astia, mai ales in Danciulescu. Alexe e in crestere de forma, o sa rupa totul in urmatoarele etape.
                    Dacă şi Dănciulescu e copil, atunci ceilalţi de sub el ca vârstă mă gândesc că or fi Sugari.
                    Iar dacă ai încredere într-un fost stelist, atunci poţi să tot aştepţi titlu mulţi ani de acu încolo, cu Dinamo binenţeles.
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tocmai de aia am scris acolo Danciulescu, eu4yas a inteles unde bat, poate iti explica el. ) Era o gluma la adresa lui.

                      Comment


                      • Da, a zis la sto! dinamo dinamo dinamo!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai ca te linisteste Gazul diseara...va dat 3 in tur, macar 1 or sa dea si diseara. Forzza Pustai.

                          Comment


                          • Gazul o suje in Ghencia.

                            Comment


                            • Mars ma. Nu mai scapati de data asta. Gata! Un punct de voi! Va rupem!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu zi hop pana nu sari gardul. Sunt sanse mari ca Steaua sa termine peste Dinamo.
                                Steaua are potential Dinamo are multe nevoi...
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google