Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mare jucator Tatu asta...mare antrenor Ilie Stan...daca nu-l schimba pe Raul sigura baga una in poarta...si nu in cele din urma ...mare capitan Boureanu...nu stiu daca a dat vre-o pasa de calitate...e gata campionatul...se duce iar campionatul la ala cu butonu' mai mare
    My ride

    Comment


    • N aveti valoare de podium voi ) stati acolo unde va este locul ! 4, 5 ... 2 meciuri cu 2 echipe de kko nici macar un gol...

      Comment


      • Asa e'n tenis!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Nu mai zic, promi. Daca nici de data asta nu ne apropiem la un punct, suntem pa.
          rauuusss XANAX taty XANAX )))))))))))))))))

          Comment


          • au iesit potaile la butonat

            Comment


            • CE MUSETEL V A DAT GAZUL ))))) Amarurile pamantului , vroiau ei sa se apropie ma ))

              bozgore tu esti cu blatul .stai acolo cuminte pe 1 loc )

              Comment


              • Mergi cum poti ma, ca pana acum cateva ore ai stat numa' cu gura pe coiot, de era sa se lepede ala de Dinamo.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • stan ilie galeria este cu tine !!! Suporterii echipelor adverse multumesc stelistilor pt inteligenta de care dau dovada ))))
                  Are cosmote ilie stan cu minute multe sa l sune pe gigi sa l intrebe ce sa mai bage ))))))))

                  Comment


                  • asa e acuma mai nou , blatu domne , blatu

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      CE MUSETEL V A DAT GAZUL ))))) Amarurile pamantului , vroiau ei sa se apropie ma ))

                      bozgore tu esti cu blatul .stai acolo cuminte pe 1 loc )
                      stai ma la tine in cotet nu te mai uita prin stana altuia))))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Sa vina DNA-ul

                        Schiopii mei aflati in plina perioada de foc, in care au jucat la Pandurii, la Galati, acasa cu Vaslui si urmeaza Giulesti, tot sunt peste pipi-kaka barcelona care a jucat cu echipele din subsolul clasamentului cu care a obtinut 1 punct din 6 si nu a marcat gol....nu se mai loveste mingia de clovnul ala??

                        Probabil ca copiii sunt obositi, marti au jucat in Champions League cu Bayern Munchen si aseara s-a vazut asta....nu-i nimic, castigati la loz in plic.

                        Comment


                        • Eu ma las pagubas.

                          Ilie, daca nici pe Gaz Metan nu putem sa batem acasa, atunci tata, du-te ducete-ai sa te duci si antreneaza echipa comunala de pensionari.
                          Da-o-n gura mamii masii de treaba de tontoman ce esti!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cred ca si eu daca eram antrenor la steaua....atentie, EU! reuseam sa adun mai multe puncte cu echipa aia...fie vorba intre noi, sunt cativa copii talentati acolo!

                            Comment


                            • Asta inseamna sa iei un agarici antrenor, culmeaaaaaaaaaaaaaaaaa, si-apoi sa pretinzi si rezultate.
                              Fir-ar mama masii a dreacu de treaba. Din 6 puncte a luat 1, 1 bai nene bai ca m-a bagat in sperieti. Bah incultu' dreacu, cum o avea ma curajul sa mai stea acolo? CUM?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Pai si cine sa vina?? Trebuia pus unul calumea inca de la inceput...acum e tarziu, nici cu Quiche Sanchez Flores sau Mourinho nu prindeti podiumul ....asta este steaua, o echipa de pluton.

                                Anu' aceasta @#$@ e'n ghencea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google