Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cica vrea sa urmareasca doar meciuri de CL. Si cum Dinamo nu cunoaste CL, se orienteaza pe Milan-Barca.

    Comment


    • REMEMBER,,LONG TIME AGOoooooollllLLLLL....Adica din trecut,,DECLARATII inaintea celor 2 etape

      Originally posted by Ivan Marian View Post
      Porcea a afirmat intr-o conferinta de presa dupa operatie ca asteapta de la dinamo sa scoata 7 puncte din 9.
      Originally posted by PCH View Post
      Nu e prima data cand gandesc la fel ca domnul Cristi Borcea. Eu spun ca MINIM 7 puncte scoatem din urmatoarele 9.
      Cred ca nici Porcea si nici tu nu ati anticipat dezastrul
      Ps,,,ii putem spune MINIM 7 PUNCTE,,,sau MINI7PUNCT,,sau prescurtat..... M7.

      Originally posted by Ivan Marian View Post
      eu personal iti zic ca dinamo daca va obtine 2 puncte maxim 3 din 9 sa zica SARUTMANA
      Un punct l-au luat...."mai au 6 puncte" de luat cu Rapidu,,dar tot eu am avut dreptate ca luati maxim 2,,dar sa-l vedem si pe al doilea!

      Originally posted by PCH View Post
      Marian, DINAMO joaca cu Otelul, Vaslui si Rapid urmatoarele 3 meciuri, e la mintea cocosului de ce nu aspir la 9 din 9.......ce minte ai! Tu stii macar cu ce se mananca fotbalul asta?
      Eu ma intreb ce a fost in mintea lui PCH cand a aspirat la 7 din 9 ?

      Originally posted by Ivan Marian View Post
      Eu ii adresez o mare intrebare lui PCH aka domnul STIETOT: dintre cele 3 echipe pe care le veti bate ca sa obtineti 6 puncte si cu care veti face egal ca sa obtineti un punct,,total 7 ?
      Dupa socoteala mea..pardon, A TA PCH...mai este de batut Rapidul ca sa faca dinamo 7 puncte restul e CanCan

      Originally posted by Eu4yas View Post
      Scapa de trascarabeta si-si cumpara trascareta acum !
      Oare pe aia o va poza langa marginea GROPII si posta pe facebook ??
      Last edited by Ivan Marian; 27 March 2012, 12:15.

      Comment


      • pch zici ca e frate cu becali , asa pronosticuri dă !

        Comment


        • Pardon,,in loc de Pch,,ii putem spune M7. ....adica de la Minim 7 Punct fara litera E de la punctE

          Comment


          • Un punct l-au luat...."mai au 6 puncte" de luat cu Rapidu,,dar tot eu am avut dreptate ca luati maxim 2,,dar sa-l vedem si pe al doilea!
            Pai stii cum se zice, cand joci cu o contacandidata la primele locuri, e meci de 6 puncte.

            Pardon,,in loc de Pch,,ii putem spune M7. ....adica de la Minim 7 Punct fara litera E de la punctE
            Sau Seven uP de la 7P (7 PUNCTE).

            Comment


            • M7. sigur ia acest calcul de ""6 Puncte"" in calcul ca sa ii dea in calculul final de calcul ce este el ..... 7 la final

              Ps,,,Cuscre,,vezi ca faci reclama la SEVEN UP sau 7UP asa ca merge mai bine numele de cod de SPION /AGENT M7.
              Last edited by Ivan Marian; 27 March 2012, 12:24.

              Comment


              • Io o sa-si zic Şapte Puncte.

                Am scapat de Iliesta. Altul la rand.

                Zice lumea ca Vasluiul are cel mai usor program si inclin sa le dau dreptate.
                Doar ca sunt 8 puncte pana la CFR.
                Last edited by mr.K; 27 March 2012, 12:58. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Şăpti puncti mai bine

                  Comment


                  • Sau PeCeŞapte.

                    Comment


                    • Da ceva, un clasament, cine a nimerit mai multe blaturi, nu ne arată nimeni ?
                      Vezi că M7 e autostradă la unguri, deci e luat .....
                      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Sau PeCeŞapte.
                        Adica PCHaŞ

                        Comment


                        • n-am sa inteleg niciodata mentalitatea antrenorilor ce vin la Steaua. in ultima perioada numai nonvalori fara demnitate care nu-si dau demisia nici macar atunci cand nu reusesc sa adune mai mult de 1 punct dupa ce joaca cu primele clasate. Zic primele clasate deoarece e clar ca antroneorii nostri nu nu stau cu picioarele pe pamant ci cu capul si stand cu capul in jos e clar ca ei se gandesc ca ultimele clasate sunt in fruntea clasamentului. Mi-e sila de jocul unora de pe la Steaua. Bourceanu mai bine ar plange ca joaca de parca are ghete wermacht nu ghete nike. De parca nu era suficient faptul ca dinamo a fost echipata cu un plangacios...acu avem si noi un sensibil...Steaua oricum va termina peste Dinamo in clasament ca spre deosebire de ei Steaua e echipa de football...daca nu se va intampla macar acest lucru am sa devin suporter la Steaua 2 care s-a desfiintat.
                          My ride

                          Comment


                          • Vai despre mine, Ilie Stan şi Bran a demisionat. Trăiască Regele Mihai. Mihai Stoichiţă.
                            Last edited by Gozmin; 27 March 2012, 14:47.
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • His name is Stoichita. Mihai Stoichita.
                              Lippi de Romania. Omul ascultator, portavocea lui Jiji. Vin vremuri bune.

                              Comment


                              • e circ !!! )) sa vezi acum proteste ) !!!!
                                Pleaca ciobane pleaca ciobane du te si lasaaaa neeeeeeeee

                                locul 6 - mira m as daca il prindeti !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google