Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • locul 6 - mira m as daca il prindeti !
    Daca sunteti voi cu un loc sub noi, eu sunt multumit pe anul asta.

    Comment


    • ce ti mai plac conjunctiile temporale ))))

      Comment


      • Folosesc mult si conditionalul.
        Dinamo e echipa pe care vreau sa o vad ca are performante mai mici decat Steaua.
        Vad ca va indreptati spre ce doresc.

        Comment


        • Sa-l sune careva pe pecesaptepuncte si sa-i transmita ca Lippi e al nostru.

          Alt episod....
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Viseeeeeeeeezi !!! Va privim de sus mai copii ! Vroiati voi pe podium, faceati voi, dregeati voi...) Potoll ca v a dat gigi capac iar

            @my friend - sper ca glumesti si nu te bucuri ca a venit terminatul ala la echipa !

            Comment


            • Originally posted by Gozmin View Post
              Vai despre mine, Ilie Stan şi Bran a demisionat. Trăiască Regele Mihai. Mihai Stoichiţă.

              Cum mah??? Stai acu sa comut de pe Cartoon pe GSP sau Sport.ro nu ca si posturile astea doua nu sunt tot de domeniul desenului animat ca la ce circuri se afiseaza acolo mori de ras la fel ca la Cartoon

              Comment


              • S-a prezentat Stoichita la palat cu un X6.
                Circula banu' in fotbal, vad. Performantele lipsesc.

                In Anglia, F. Costea ar juca prin Liga a V-a si ar conduce vreun Mini ca ala a lui Mr. Bean, model 1970.
                In Romania, tara saraca de-altfel, a luat 1 milion de euro la semnatura. Duamneeeee, ce afacere. Eu dadeam pe asta 1 milion de leuti vechi. Atat. Si doar daca eram manga.
                Last edited by mr.K; 27 March 2012, 15:19.

                Comment


                • E X6-le cred care odata i-l furasera .

                  Bai, raman la parerea ca cel mai bun era Lutu vere. Venea Lutu rupeam tot pana la Paste!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Bai, raman la parerea ca cel mai bun era Lutu vere. Venea Lutu rupeam tot pana la Paste!
                    Ce sa rupem ? Cluburile, poate.


                    Acum serios vorbind, Ionut Badea era liber de contract. Daca nu putea veni Grig.

                    Mihai Stoichiţă: "Minuni face doar Dumnezeu, dar am un lot excepţional. Putem lua campionatul"
                    Pe dreaqu. Sunt doar cativa jucatori foarte buni, restul, de umplutura. Buni pentru Dinamo.
                    Last edited by mr.K; 27 March 2012, 15:28.

                    Comment


                    • Care cluburi ca asta era in stare sa intre cu lautarii pe teren.

                      O sa ia si Stoichita mielu de paste ca prima de vacanta!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        S-a prezentat Stoichita la palat cu un X6.
                        Originally posted by Eu4yas View Post
                        E X6-le cred care odata i-l furasera .
                        Mah,,,acu vreo 5 ani Stoichita asta avea in posesie o skoda octavia brek. Stiu asta pt ca pe vremurile alea eu am lucrat la OMV Bellu si omu venea la 2/3 zile sa isi spele ligheanu. Acu din cate se vede a evoluat la X6.

                        Ps,,cred ca pe fimea o sa o bag/fac manager/impresar in ale fotbalului ca numai la semnatura se castiga sute de mii si milioane de euro.

                        Cuscre tu ce faci cu gineri-miu ???
                        Last edited by Ivan Marian; 27 March 2012, 15:38.

                        Comment


                        • Lutu si beat da in minge mai bine decat 90% din jucatorii din campionat.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cuscre tu ce faci cu gineri-miu ???
                            Il fac futbolist, sa ia la semnatura un milion de epuroi si apoi sa se ocupe de cheltuirea lor.


                            Lutu si beat da in minge mai bine decat 90% din jucatorii din campionat.
                            Eu ma uit uimit cum unii nu reusesc un stop cum trebuie la o minge usoara, ce sa mai zic de preluari. Totusi multi din baietii astia castiga 5-10 mii de euro pe luna.

                            Comment


                            • singurul care v ar putea lua campionatul ar fi Piturca ! Singurul ;)

                              Iar la dinamo HALAGIAN ! sa i joace in picioare la vestiar pe betivi, de frica sa joace !

                              Comment


                              • Bah, aveti si voi impresia ca nu-s decat 2-3 maxim oameni care pot fi numiti ANTRENORI in campionatul asta?
                                Ca eu nu mai vad nici antrenori, nici arbitri, nici prea multi FOTBALISTI.
                                A ramas miscarea futbolistica in mintea fanilor, dar pana la urma se satura si astia, raman doar cativa fara viata personala care isi ocupa vremea cu privitul antrenamentelor echipei favorite.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google