Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe protv. Pana si cei de-acolo si-au dat seama cu nu reprezentati o cota de interes foarte mare si v-au mutat pe sport.ro. Jenant!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • steaua pe ce program a jucat aseara??
      Pe programul ala care trasnmite CL ati fost vreodata mah?
      Cum dreaqu sa te subordoneze o echipa ca Gazul? Nu s-au mai dat astia la o parte, ca-n meciurile din campionat, e CLAR. Potaile dreaqu, au dat cu dintii de gard acu'.

      Previzibili, fără elan, blocaţi, lenţi, ghinionişti în faza de finalizare, elevii lui Ciobi par nişte statui mai prăfuite decît aerul din incinta complexului-şantier din Ştefan cel Mare.
      23 de campioante
      21 cupe
      5 supercupe
      2 cupe europene
      FORZA SAMPANIA!

      Bah, oare mai are Borcea ceva sampanie, poate bea si Craciunescu.

      Echipa de ratati din punct de vedere fiotbalistic.
      Last edited by mr.K; 30 March 2012, 09:52. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Asta e diferenta intre o ECHIPA de FOTBAL si una de agricultori...DINAMO a batut in 10 oameni aceeasi echipa cu care steaua a jucat acum 4 zile si nu a reusit nimic. Ce sa discut eu cu voi?? Am ce? Suntem peste voi in clasament de vreo 5 ani incoa, va uitati la noi la tv, ne comentati, ne invidiati...aia e. Lasa, ca a venit Slughita cu Cartonel (zici ca sunt becuri, nici alea nu se schimba asa des) inapoi, sa vedeti acum copiii aia cum joaca Luati campionatul la pas.....in liga secunda

        Comment


        • Vezi cine a a parat la Gazul aseara si cine a aparat cu Steaua si ai sa afli de ce. Stii cate ocazii a avut Steaua atunci? Voi ati fost pe burta aseara.
          Plesca a scos 3 goluri, cu Steaua. Ala de aseara efectiv si-a bagat-o singur in poarta.
          Zi mah ca v-ati umilit aseara in genunchi sa dati un gol, echipa de potai maidaneze.
          Platini ala strica renumele unui mare fotbalist, ala ce pana mea joaca? Il bagati ca sa iesiti la numar, pe teren?

          Sa va vad cu Rapid, prafuitilor!

          Comment


          • Nu stiu, dar e bine ca ne cunoasteti jucatorii....ne urmariti atenti pesemne. Eu nu pot sa intreb ce cauta radut, fl costa, mh costea, dodel, poporosanu la steaua....asa echipa, asa jucatori. Asta e valoarea, asta e nivelul vostru, mediocrilor.

            Tot cu Rapid o sa ne vedeti si in finala...Dinamo si cu Rapid se iubesc la infinit )

            Comment


            • L-ati vrea voi pe Dodel la Dinamo.
              Sunteti praf in toate compartimentele, prevad ca iar o sa faceti sapte puncte in urmatoatele 5 etape.

              Comment


              • Cel mai tare mie mi-a placut cand prostul satului MUNTEANU a batut un corner direct in AUT Frate asta a avut si are piciorul stramb rau de tot de la o vreme incoa.
                De cate ori se atingea mingea de MUNTEANU,,,spectatorii il huiduiau...HUOOOOOOO si sareau mingiile din el ca la RUGBY

                Dar cel mai muuuuuult mi-a placut de al doilea PROST al SATULUI,,, MOTIIIIIIIIII

                V-am zis,,ala in loc de autogol s-a AUTOexclus din joc parca am fost Mama Omida in legatura cu asta.....Dar mai astept un AUTOGOL de la MUNTEANU in meciul cu Rapidul!

                Comment


                • Dupa meciul cu Rapid, Dinamo va fi carne de mici. Mici din carne de caine.

                  Otelul Galati - Vointa Sibiu 1
                  Sp. Studentesc - CS Mioveni 1
                  Petrolul Ploiesti - FC Brasov X
                  Pandurii Tg. Jiu - Steaua 2
                  Gaz Metan Medias - Astra Ploiesti 1
                  Rapid - Dinamo 1
                  U Cluj - FCM Targu Mures 1
                  Concordia Chiajna - Ceahlaul Piatra Neamt X
                  FC Vaslui - CFR Cluj 1
                  Last edited by mr.K; 30 March 2012, 10:08. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • ) Ce amuzant....steaua fiind la gara discuta si ei de aia mai buni.

                    Comment


                    • Ce amuzant....steaua fiind la gara discuta si ei de aia mai buni
                      Voi fiind in gaura, vorbiti de cupa?

                      CUPA e la noi. Remember!

                      Comment


                      • Golul lui dinamo a fost unul de n-ar mai fi,,,tare chinuit a intrat in poarta alora de la Gazu.
                        In rest ,,imi pare rau ca ocaziile repetate ale celor de la Gaz nu au intrat in poarta cainilor!

                        Dinamo...PE BUNE... a jucat EXECRABIL .... Atacantii aia de tot rasul,,mai ales Platini in frunte cu Niculae au fost PRAF SI PULBERE. Munteanu dadea mingiile dupa AVIOANE si CIORI. Moti a facut un fault de ROSU ca un mare PROFESIONIST

                        Ce sa mai,,aveti un joc infect rau de tot baieti si se vede de la o posta asta.

                        Comment


                        • Si steaua cum joaca? Frumos rau nu?? Ati jucat cu echipe din subsolul clasamentului si nu ati fost in stare sa marcati un gol...nu s-a mai lovit mingia de handicapatul ala..cand il vad, nu ii ma retin numele, nu imi incarc memoria cu toate prostiile, ma bufneste plansul.

                          Comment


                          • Salutti !

                            Otelul Galati - Vointa Sibiu 1
                            Sp. Studentesc - CS Miovenix
                            Petrolul Ploiesti - FC Brasov 2
                            Pandurii Tg. Jiu - Steaua 2
                            Gaz Metan Medias - Astra Ploiesti 1
                            Rapid - Dinamo x
                            U Cluj - FCM Targu Mures 1
                            Concordia Chiajna - Ceahlaul Piatra Neamt2
                            FC Vaslui - CFR Cluj 2

                            Comment


                            • Salut ROY.
                              Citeam cum merge pe camp PCH povestind despre Dinamo.
                              Bah Sapte Puncte, vezi ca este si drum. Spre Europa. Bine, voi n-aveti pasaport, tot depuneti dosarul an de an. Cred ca si anul asta vi-l respinge.

                              Comment


                              • Ai spus bine faza cu paşaportul. Dinamo a jucat în Europa unde într-adevăr au avut nevoie de paşaport (vezi Poltava) ca în Europa aia unde se merge cu buletinu nu prea cred ........ că vor juca
                                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google