Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este incredibil , pentru o echipa ce se vedea si se doreste campioana , o echipa ce se antreneaza AN de AN pentru UCL , sa aibe doar 3 suturi LA poarta(doar din lovituri libere) si abia un sut amarat PE poarta in minutele de prelungiri , da este chiar incredibil.

    nu stiu cum de mai aveti puterea sa mai credeti, au venit si sau aparat ca sobolanii , stiau sigur ca daca ies la joc meciul e pierdut , pentru ca nu au cu cine ! sa dus bulanul lui zmeu-corbu si judokanu din tur.

    asta este neputinta

    Comment


    • Comentarii pe DIGI SPORT TV:

      ---dinamo s-a aparat ca la POSADA
      ---Cainii au fost ingramaditi in cusca
      ---Giulestiul URLAAAA: penalty in minutul 4
      ---dinamo a bagat AUTOBAZA (a la Sorin Cartu) in poarta

      Comment


      • Lasa ma ca vine meciu cu petrolu ,acolo nu mai sare nimeni ca nu se da 11m )
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • cum necum dinamo a trecut de acea serie ramanand tot in fata echipei satelor !!! Incep spurcatii : sportul, la galati, vaslui, in giulesti !

          ))) Nu vreau sa ma gandesc cate puncte va face gigi cu tatu si cruduta ! )

          Comment


          • Dezamagitor...atat pot spune. Si nu ma refer doar la Dinamo!

            Comment


            • De 1 Aprilie, Gigi Becali l-a anunţat pe Stoichiţă că e concediat. După care i-a spus că era o glumă, mai are cel puţin 3-4 zile de stat pe banca Stelei

              )))

              Comment


              • Pana vine Lacatus..... Apoi Edy, Ilie, Miu, Radoi, Oli, Lacatus, Slughita, Levi, Lacatus, Slughita, Lacatus, Edy si mai apoi Ilie.....zici ca e circuitul apei in natura banca taranetilor.

                Comment


                • Eu, din respect pentru fotbal, tac.
                  Ar trebui ca toti sa avem decenta sa nu mai comentam despre altii, ci sa calculam cate puncte au strans echipele favorite in ultimele 4 etape.

                  Un lucru e clar: campioana Romaniei, indiferent cine va fi, se va face de ras in preliminarii pentru grupele CL.

                  Iar restul, se vor face de ras cu oricare dintre echipele din niste campionate mediocre din Europa, dar un pic mai sus ca al nostru.

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    este incredibil , pentru o echipa ce se vedea si se doreste campioana , o echipa ce se antreneaza AN de AN pentru UCL , sa aibe doar 3 suturi LA poarta(doar din lovituri libere) si abia un sut amarat PE poarta in minutele de prelungiri , da este chiar incredibil.

                    nu stiu cum de mai aveti puterea sa mai credeti, au venit si sau aparat ca sobolanii , stiau sigur ca daca ies la joc meciul e pierdut , pentru ca nu au cu cine ! sa dus bulanul lui zmeu-corbu si judokanu din tur.

                    asta este neputinta
                    Felicitari pt comment.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Raus .. fugi de aici ! Te satisface asa mult jocul echipei tale incat razi de altii? )
                      mr k - corect !

                      Comment


                      • Macar eu n-am zbierat intr-una ca-s campion!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Si nici eu nu am urlat mereu "Cine e pe primul loc? "

                          Comment


                          • Dragomir după un Rapid - Dinamo plictisitor: "Avem un campionat tare de tot!"

                            Doamneeeee! Eu stiu ca omul trebuie sa-si vanda marfa, dar nici chiar asa sa aberezi pe aratura.

                            Comment


                            • Pai omu' e nascut/crescut TROMPETA!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu, voi ati strigat ca jucati finala europa league si champions league in acelasi an....sa ramana aia de la uefa blocati cand vor trebui sa organizeze supercupa europei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google