Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu un lider de liga I negru inchis in ceru' gurii .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Mizez pe Vaslui.
      Pentru Steaua, e greu. Schalke e o echipa de CL ratacita in EL. Poate, poate, dar nu ma-mbat cu apa rece, trebuie o sticla de Jack+12 beri ca sa cred pe bune.

      Comment


      • Si eu tot pe Vaslui. Sunt mai aproape de calificare. Dar daca se califica si Steaua poa' sa ne dea Dinamo o caruta de goluri....
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Ce caruta de goluri cand te chinui sa dai unul cu Vointa?

          Comment


          • Eh, las ca noi n-am fost in stare sa-l dam nici pe-ala cu Ceahlaul ))).

            Astept cu mare interes meciul.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Hai Dinamo!
              Attached Files
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Asa ziceam si eu!!! HAI DINAMO!!! Cu cine joaca miine seara???

                Comment


                • Eh, las ca noi n-am fost in stare sa-l dam nici pe-ala cu Ceahlaul
                  Taci din gura. Nu trebuie sa recunosti nimic, niciodata.

                  Eu merg sa caut praf de pureci.
                  Last edited by mr.K; 30 November 2011, 16:56.

                  Comment


                  • Sa-mi trimiti fo' 2 kile sa dau pe pecehas .
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Iti dau sa ai si de rezerva, in caz ca-l apuca scarpinatu'.
                      Si niste Rudotel, pentru cand pierde Dinamo, o masca de oxigen, o animatoare sa-i readuca pofta de viata si toate cele necesare, ma ajuti cu lista, te rog.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Mizez pe Vaslui.
                        Pentru Steaua, e greu. Schalke e o echipa de CL ratacita in EL. Poate, poate, dar nu ma-mbat cu apa rece, trebuie o sticla de Jack+12 beri ca sa cred pe bune.
                        in moldova exista o vorba...nu exista femeie urata doar bautura e putina...asa si cu meciu de maine

                        Originally posted by Eu4yas View Post
                        Eh, las ca noi n-am fost in stare sa-l dam nici pe-ala cu Ceahlaul ))).

                        Astept cu mare interes meciul.
                        din pacate cam asa e ..... in meciul cu dinamo sigur nu suntem favoriti...
                        Last edited by DISSSEL; 30 November 2011, 18:33. Reason: Automerged Doublepost
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Ce meci e maine??

                          Tare imi e ca la meciul direct in care toata lumea vede favorita pe Dinamo o sa se intample altceva! Meciul este de 1x2, nu se pune problema unei favorite, la modul cel mai serios!

                          skaaaandaaaaaaaaaaaal, schimba-mi dreacu poza aia!
                          Last edited by PCH; 30 November 2011, 18:36.

                          Comment


                          • credeam ca te ai convertit

                            [QUOTE=PCH;1121358]Ce meci e maine??

                            in europa...nu sti tu ))

                            [QUOTE=PCH;1121358

                            Tare imi e ca la meciul direct in care toata lumea vede favorita pe Dinamo o sa se intample altceva! Meciul este de 1x2, nu se pune problema unei favorite, la modul cel mai serios!
                            [/QUOTE]

                            da mai dar totusi joaca echipa de pe primul loc cu un moral bun , odihnita cu liniste in vestiar si cel mai important cu jucatori care inca joaca cu sufletul pentru dinamo ,care inteleg rivalitatea - cu echipa de la mijlocul clasamentului cere s-a chinuit cu echipe cu care atii eu maturat pe jos ,cu meci astazi in germania cu vestiarul tensionat de fratii costea, cu jumatate de echipa accidentata si cu mercenari care nu fac diferenta intre un meci cu pandurii ,brasovul si unu cu dinamo ....
                            Last edited by DISSSEL; 1 December 2011, 13:40. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Sper ca ai fost serios la ultima parte a postului tau....pentru ca din pacate asa este! Mie imi e dor de un Dinamo - Steaua.....cel de luni e departe de adevar!

                              Comment


                              • Sa piarda Steaua, zic!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google