Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi e rusine de mafia pariurilor ! La noi sunt alte probleme ...Asa faceti voi oile mereu ... castigati un meci si gata luati trofee ! Bleah

    Comment


    • Ce puteti debita? Haaaaaaaaa! Mafia pariurilor!

      De ce nu recunoasteti incompetenta? Neputinta? Incapabilitatea? Recunoasteti astea mai intai si vorbim apoi!

      CAM PIONILOR!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • habar n ai de fotbal daca spui asa ceva !!! Deschide ochii ca e la mintea cocosului!!!

        Comment


        • Cat poate fura clubul spurcat....si cat se bucura aplaudacul asta ca a batut si el pe sportul. Ratatul ala de Balan a reusit el sa dea el gol si pasa de gol chiar cu sportul.....sa fiu albastru. Oricum, si dupa 12 infrangeri la rand tot iti dau cu clasamentul in cap!

          DINAMO DINAMO DINAMO!

          Comment


          • Lasa ca altii aveau un punct in fata la finalul turului si se credeau deja campioni.

            Bah, cum ati pierdut 11 puncte cat aveati fata de Steaua? Cum ati reusit performanta asta, daca voi erati galacticii Europei si noi ultima echipa de pe pamantul asta? Cum?

            Comment


            • cum? am achitat datoriile ! )

              Comment


              • Iti spun eu cum, jucam cu mila! Dinamo a decis sa fie echipa pacii, eliberam porumbei albi inaintea fiecarui meci! Ce stiti voi.....blatistilor. Sa nu va vad...

                Comment


                • cum? am achitat datoriile !
                  Care datorii? Alea de prin 2007? Sau mai vechi?

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    habar n ai de fotbal daca spui asa ceva !!! Deschide ochii ca e la mintea cocosului!!!
                    Pai eu ii am larg deschisi! Nu erati voi cam pionii? Nu realizati voi eventul? Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

                    Penibililor!

                    Auzi acum ati dat-o cu mafia pariurilor! hahahahahahahhahahhaa! Jenant!

                    Originally posted by PCH View Post
                    Cat poate fura clubul spurcat....si cat se bucura aplaudacul asta ca a batut si el pe sportul. Ratatul ala de Balan a reusit el sa dea el gol si pasa de gol chiar cu sportul.....sa fiu albastru. Oricum, si dupa 12 infrangeri la rand tot iti dau cu clasamentul in cap!

                    DINAMO DINAMO DINAMO!
                    Cu care clasament sa mai dai mai copile? Bah chiar n-aveti jena? Doamne! Cum ma sa fii de rasul curcilor si CIUCA BATAILOR?
                    Echipa trompetelor!

                    De ras te fac pe forum!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Iti spun eu cum, jucam cu mila! Dinamo a decis sa fie echipa pacii, eliberam porumbei albi inaintea fiecarui meci! Ce stiti voi.....blatistilor. Sa nu va vad...
                      Voi vreti titlul sau premiul Nobel pentru pace?:

                      Lasati-o cu mafia pariurilor si cu altele, ca nu e cazul. Asta va e valoarea.

                      Comment


                      • Ce imi place, am lasat gospodarii sa se apropie putin de noi sa creada ca au sanse, le-am dat sperane si apoi le dam iar binoclu pentru a ne putea vedea.

                        Doamne, au batut si ei mioveni, sportul, chindia, farul, si zici ca rup in doua europa.

                        Bat ei, fac ei, dreg ei......VA RUPEM BAAH, iti rup capul ala de popandau cu clasamentul.....te bat cu el in cap!

                        Comment


                        • nu se termina campionatul saptamana asta deci...
                          Aaaaacum va pune din nou in genunchi gigi ) stati sa vedeti !

                          Comment


                          • @Pechinez (Cam pionul, Pece1-37punctehasi)

                            Bai baiatule.....Cazi rau de tot in penibil!



                            Ia uite aicisea ce v-au dat astia cu PAINE!!!!

                            Mor de ras! Incapabili, incompetenti, inexistenti!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Problema nu e că au bătut si ei mioveni, sportul, chindia, farul, CI faptul că voi nu aţi bătut Sportul, Petrolul, Vaslui, Pandurii şi Steaua.
                              Legat de rupt în două europa, vă lăsăm pe voi să vă pregătiţi de tururile preliminare la tururi preliminare
                              Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mama, inca ai coji de seminte in cap, baietel! Tot subT mine esti, hahahahahahhaah!

                                aaaaaaaeeee aaaaae aaaaaaoooo, va !@#!#@ DINAAAMOOOOOO!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google