Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai saracii de voi ati primit si de la Poltava. Who the fuck are those? La ei crezi ca este apa calda?

    Ati incasat in astia 5 ani saracii de voi de ma mir ca mai exista alifie pe piata. Din fasa asa o luati, gen turul 1, preliminarii, chestii de-astea...
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Ce am facut????
      Pai voi luati in fiecare an cate 5/seara ... aveti ratie.
      Niciodata nu am fost echipa cu the biggest gaoz din europa...
      sigpic

      Comment


      • Niciodata nu am fost echipa cu the biggest gaoz din europa...
        Dar ati cam stat capra an de an.
        Si tot nu v-ati saturat.
        Stai mah acasa! Nu va mai faceti de ras.
        Last edited by mr.K; 13 April 2012, 16:23.

        Comment


        • Usor e sa dai din gura cand cea mai mare realizare a voastra este ca ati reusit s-o luati de la Gaz Metan doar cu 2-1.

          Fita!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Pai nici nu mai tin minte de cand n-au mai castigat Dinamo un meci.

            Comment


            • Pai voi daca va duceati probabil primeati mai multe ...
              sigpic

              Comment


              • Pai voi daca va duceati probabil primeati mai multe ...
                Voi nici nu trebuie sa mergeti, ca VIN altii la voi: Vaslui, Sportu', Petrolul.

                Comment


                • Din ce stiu voi sunteti aia care nu va prezentati la meciurile cu Gaz Metan... ma insel?

                  Eu asa am inteles, ca in tur nu ati fost la meciul cu ei.
                  sigpic

                  Comment


                  • Din ce stiu eu, va purtati frumos cu oaspetii. De la toti luati cate 3.

                    Gazul v-a surclasat aseara.
                    Eu asta vad ca nu intelegeti, DInamo nu joaca NIMIC dar voi sunteti optimisti.

                    Steaua a pierdut puncte dupa meciuri bune, ocazii, bare, dar voi stati in propriul careu si respingeti tot ce prindeti.
                    Buna tactica. Italiana.
                    Last edited by mr.K; 13 April 2012, 16:38.

                    Comment


                    • Nu are nici o legatura cum joaca Dinamo cu faptul ca fac baza de echipa patronata de un conducator de ovine ... ... prin analogie ...
                      sigpic

                      Comment


                      • Echipa patronata de oier v-a dat 3-1 acasa.
                        De atunci, vad ca cine va viziteaza, va dau tot 3-1. TOTI.
                        Uite legatura cu jocul lui Dinamo.

                        Bravo Bonetti!

                        Comment


                        • Un lucru este cert...Steaua nu prea joaca fotbal in ultima vreme...dar daca ar fi sa evaluam echipa Dinamo prin comparatie cu echipa Steaua i-as incadra pe dinamovisti la alt sport...la "lapte gros" si dinamovistii ar fi cei care ar sta capra...iar echipe cu palmares precum petrolul, gaz metan si alte mari nume ar fi cei care i-ar calari...
                          Sper sa nu fiu criticat dar in momentul de fata asta este realitatea...
                          Uite si echipa dinamo la ultimele antrenamente...
                          My ride

                          Comment


                          • Cu 2 atacanti de valoare adusi in vara+ un numar 10 + un fundas dreapta, Steaua isi face echipa de grupele CL.
                            E singura care poate ajunge acolo pentru chiar si pentru simplul fapt ca ar fi cap de serie in turul preliminar, pe langa VALOARE.

                            Unii doar se pregatesc. De vreun deceniu.

                            Cum vedeti Dinamo in vara? Va mai juca MUnteanu? Dar Niculae?
                            Pe cine mai repatriati din expiratii pe care i-ati vandut? Mutu, Torje?

                            PS: cica Boneata ala are contract pe inca 2 ani, din vara. Deci, exclus Grigoras. Ala vine la Steaua.
                            V-am pupat si vise umede de CL le doresc maidanezilor.
                            Last edited by mr.K; 13 April 2012, 17:12.

                            Comment


                            • Cu 2 atacanti de valoare adusi in vara+ un numar 10 + un fundas dreapta, Steaua isi face echipa de grupele CL
                              Si cu echipa actuala daca aduce un antrenor care sa stie meserie steaua s-ar califica in grupele CL si ar mai face si puncte acolo...
                              My ride

                              Comment


                              • Pentru a castiga titlul din Romania in urmatorii ani, ajunge si lotul asta+un antrenor bun.

                                Dar noi vrem mai mult, ca nu suntem dinamovisti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google