Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Echipa patronata de oier v-a dat 3-1 acasa.
    De atunci, vad ca cine va viziteaza, va dau tot 3-1. TOTI.
    Uite legatura cu jocul lui Dinamo.

    Bravo Bonetti!
    Dupa 7 ( SAPTE ) ani???????? cu asta va laudati???
    Mda ... o adevarata performanta.
    sigpic

    Comment


    • Poate le dam iar vreo 4 in ghena, atunci sa-i vad pe unde scot camasa

      Comment


      • Dupa 7 ( SAPTE ) ani???????? cu asta va laudati???
        Pai nu ne laudam.
        Ca vad ca a ajuns ceva obisnuit, ORICINE va viziteaza face acelasi lucru, va umple poarta.

        Poate le dam iar vreo 4 in ghena, atunci sa-i vad pe unde scot camasa
        Ai tras un nap si ai avut tu visul asta?

        Hai sa vorbim de fotbal adeevarat.


        Criza finanaciara care a lovit Spania se resimte si in fotbal. Potrivit unui studiu intocmit de Associated Press falimentul este iminent in La Liga. Echipe precum Barcelona, Real Madrid, Valencia, Bilbao si Atletico Madrid au datorii de sute de milioane de euro.
        Cam trist. Daca Barca si Real se vor scoate, restul-cam greu o vor scoate la capat.

        Mi-am facut cont pe forum 365sport.

        Si uuite ce am gasit scris.
        Dinamo nu are nervi europeni şi nici nu-i va avea pînă cînd clubul nu scapă din lanturile celor 40 de acţionari care-l tîrăsc după ei în căutarea peşterii lui Ali Baba."
        Deci unul care tine cu Steaua are: Mesaje: 23.665 .
        Last edited by mr.K; 13 April 2012, 18:00. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Mai au mult până să meargă numai cu buletinu în Europa. Păcat de Intertoto că s-a scos, poate acolo îşi împlineau visele de a umbla cu buletinu. De fapt ei au nevoie de buletin doar ca să ştie cum îi cheamă.
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • Poate le dam iar vreo 4 in ghena, atunci sa-i vad pe unde scot camasa
            La jocul "minunat" pe care il vedem la echipa de "lapte gros" dinamo, singurele patru chestii de care ati putea avea parte in ghencea nu pot fi altceva decat patru offside-uri
            My ride

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              Doar cateva posturi ale lui Gozmin am apucat sa citesc pe threadul asta, si mi-am dat seama ca doar aiurea vorbeste... Nimic nu se leaga din ce zice el... trista treaba.
              Originally posted by Gozmin View Post
              Dar dumneatale cine eşti să-ţi dai cu părerea ? Mă cunoşti de undeva ? Dacă nu ţi-ai făcut o imagine despre discuţiile noastre pe acest topic, poţi să mă scuteşti. Trist dar adevărat, mai ales că nu m-am adresat persoanei dvs..
              Kubala,,,un singur lucru iti spun,,,noi pe aici multi ne cunoastem PERSONAL si ne permitem unele glume ca de la "DUSMAN LA DUSMAN".

              Asa ca pe viitor ai grija cum te adresezi pe aici ca sa nu te trezesti DUNGAT.

              Daca vei avea ceva de zis vreodata fa-o la adresa echipei STEAUA si nu o face catre noi ca persoane care postam pe aici...si mai ales ca nu ne cunosti pe nici unul ca sa ai "glume" de genul celei de mai sus.

              Comment


              • Am inteles ca (si) anul acesta $%$@ e'n ghencea....al 6-lea consecutiv!

                Comment


                • Voi ati vazut aseara ce tusea moti ? Au fost vreo 2-3 cadre cu el in a doua repriza ala era sa isi scuipe plamanii afara fumatoru Despre Pulhac nu mai avem ce spune e un alcoolic anonim.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • allccoollicii anonomi ...
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • banc sau realitate?!

                      Un dinamovist merge la biblioteca:
                      - Aveti Cartea "Dinamo In Champions League"?
                      - Da, La Raftul cu VISE

                      Cine posteaza in sectiunea sport la threadul "fotbal" ar trebui ca imediat sa posteze si aici
                      Urez tuturor microbistilor sa aveti un Paste Fericit!
                      Last edited by Mr.Sebi; 14 April 2012, 15:50. Reason: Automerged Doublepost
                      My ride

                      Comment


                      • Bravo Steaua,,,acum putem face Pastele fericiti din punctul nostru de vedere.

                        Paste Fericit tuturor STELISTILOR,,,dar si ""dujmanilor" nostri !!!

                        Comment


                        • PAC PAC PAC 2-1

                          Si uite asa suntem pe 2 acum , daca face un egal dinamo e belea )
                          sigpic

                          Comment


                          • Dar Cfr a jucat???

                            AAAA gata am vazut,,au facut scor egal...bun asa,,mai mult decat bun.
                            Last edited by Ivan Marian; 14 April 2012, 22:08.

                            Comment


                            • A jucat CFR cu Petrolul si a facut 1-1
                              sigpic

                              Comment


                              • Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! Steaua la 3 puncte de CFR! Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

                                Echipaaaaaaaaaa MARE! GALERIE TAREEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

                                Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eee!!!!!!!!!!!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google