Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci ala si-a facut clona ! Haaaaaaaaahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahhaha ha!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Hahahahahahahhahahahahaha

      Comment


      • Dinamo dinamo dinamo !!!

        Comment


        • Ce striga FETELE!!!

          Acum vin baEtii! Cine nu SAREEEEEEEEEE!!! Cine nu SAREEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mihai12 View Post
            Dinamo dinamo dinamo !!!
            Bime ai revenit printre noi Champion...acu stim si cati ani ai si cum te cheama
            My ride

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              Deci ala si-a facut clona ! Haaaaaaaaahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahhaha ha!
              Mai lasa-l putin ca o sa fie si cu userul asta Mihai 12DUNGAT

              Ps..poate cu ocazia asta isi ia un BAN DEFINITIV
              Last edited by Ivan Marian; 18 April 2012, 00:27.

              Comment


              • CE LIGA 1 CE LIGA CAMPIONILOR
                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                LCPitesti vs LCMioveni
                caterinca maxxximaaaa
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • bai nene , ca bosorogii va miscati , mai rau ca aia de la dinamo.

                  Comment


                  • Originally posted by DISSSEL View Post
                    CE LIGA 1 CE LIGA CAMPIONILOR
                    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                    LCPitesti vs LCMioveni
                    caterinca maxxximaaaa
                    Pe la secunda 37, parca e in reclama aia de la Ciuc: ce mah, i-am dat drumul?
                    Mihai12 a jucat?

                    Originally posted by mr.K View Post
                    Asa, ca pe Valencia?

                    Nemtii sunt o echipa disciplinata, iar Ribery poate sa faca varza apararea Realului. Nu uita ca Bayern atat mai are sanse anul asta sa castige, CL. Adica, toate tunurile pe Real.
                    Dupa cum ziceam.
                    Originally posted by bGy View Post
                    Da dar eu zic ca murinho o sa scoata untul din ei ca sa joace finala cu barca...asa zic eu...

                    am pus 50 de ron pe victorie real cota 2,75 :-s
                    Bani pierduti.


                    Oameni, buni, Gigi il vrea titular pe M. Costea in locul lui Rusescu. Deci Tatu cu M. Costea fac un cuplu de vis, vor marca 0,33 goluri in urmatoarele 3 etape, din punctul meu de vedere.
                    Last edited by mr.K; 18 April 2012, 11:07. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Clasament dupa etapa a XXVI-a

                      1. Champion - 118 p.
                      2. mr.K - 117 p.
                      3. DISSSEL - 110 p.
                      4. ZEU69 - 102 p.
                      5. Niki B - 101 p.
                      6. PCH - 100 p.
                      7. Eu4yas - 97 p.
                      8. ROY - 96 p.
                      9. MARIUS_BR - 95 p.
                      10. yrman - 92 p.
                      11. Gozmin - 85 p.
                      12. Mr. Sebi - 72 p.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Uite si clasamentul.
                        Bine ca a batut Dinamo si a ramas pe primul loc Champion. A mers la sigur ultima oara, cu aceleasi pronosticuri ca mine, a schimbat doar la Dinamo, eu cu X el cu 2.
                        Vine DISSEL tare din urma.

                        Comment


                        • A fost o etapa cam sigura dpdv al pronosticurilor. Suntem cativa care am nimerit 7/9. E bine, ce sa zic... ))


                          Sa vedem cum facem cu Campionu' de aici inainte, poate reuseste DISSSEL sa ia legatura cu el si sa-i posteze DOAR pronosticurile. Ar fi pacat, mai ales pentru noi care am jucat toate etapele, sa ne impiedicam tocmai acum.


                          Din sezonul urmator, cred ca o sa mai avem un jucator. O sa fiti foarte surprinsi.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Din sezonul urmator, cred ca o sa mai avem un jucator. O sa fiti foarte surprinsi.
                            Se baga si darksid3.

                            Asemănări periculoase » Autogolul lui Petrovici la Chiajna-Dinamo (1-3) aduce perfect cu autogolul lui Masiello la Bari-Lecce (0-2)

                            Sîrbul a comis şi faultul în careu după care Dinamo a făcut 2-0, din penalty.

                            E fotbalistul cu o poveste ciudată în spate. În pauza de iarnă, i-a păcălit pe cei de la Petrolul, unde era legitimat: i-a rugat să-l lase liber de contract, fiindcă vrea să se întoarcă acasă, avînd mama foarte bolnavă. Şi-a luat banii, a plecat, dar a doua zi a semnat cu Chiajna!
                            Ce panarama de jucator.

                            Măsura aducerii arbitrilor străini a fost aprobată astăzi de Comitetul Executiv al FRF, întrunit de urgenţ. Echipele care au cerut arbitri străini sînt Steaua, Dinamo, Rapid, FC Vaslui şi U Cluj
                            CFR n-a fost de acord.
                            Last edited by mr.K; 18 April 2012, 14:04. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              bai nene , ca bosorogii va miscati , mai rau ca aia de la dinamo.
                              pai nu vezi ca echipa noastra cantareste 1 tona)))
                              fofule uiti ca la regionala v am ascuns mingea))
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • n-am fost eu in forma ca bausem cam multa bere de.aia
                                legat de liga 1, o sa fie interesant sfarsitul de sezon

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google