Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki B View Post
    A fost o etapa cam sigura dpdv al pronosticurilor. Suntem cativa care am nimerit 7/9. E bine, ce sa zic... ))


    Sa vedem cum facem cu Campionu' de aici inainte, poate reuseste DISSSEL sa ia legatura cu el si sa-i posteze DOAR pronosticurile. Ar fi pacat, mai ales pentru noi care am jucat toate etapele, sa ne impiedicam tocmai acum.


    Din sezonul urmator, cred ca o sa mai avem un jucator. O sa fiti foarte surprinsi.
    Mi-am intrat in mana, gata.

    Cine e surpriza? Joaca dark?
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Ce aveti ma, toti, cu dark?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post








        CFR n-a fost de acord.
        Dinamo a fost prima care a trimis scrisoare oficiala catre FRF, apoi steaua, Rapid si Vaslui.

        Cred ca o sa joace si Dark!

        Comment


        • Sa fie Roxana ma?
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • A fost o etapa cam sigura dpdv al pronosticurilor. Suntem cativa care am nimerit 7/9. E bine, ce sa zic... ))
            Ai priceput tu ce-am vrut io sa zic...
            Sa fie Roxana ma?
            Cred ca-i Vitriol.

            Dinamo a fost prima care a trimis scrisoare oficiala catre FRF, apoi steaua, Rapid si Vaslui
            .
            Prima dupa meciul cu Chiajna, stiu.

            Comment


            • Nu, prima imediat cum a inceput acest mini-retur. Te rog sa te informezi!

              Comment


              • Nu, prima imediat cum a inceput acest mini-retur. Te rog sa te informezi!
                Acu' dau telefon la Liga.

                Ce sa zic, am vazut si aseara greseli de arbitraj la Bayern-Real. Dar macar n-au fost cu intentie, cum sunt la noi. Vedem...

                Comment


                • Tot aseara ai vazut si FOTBAL!

                  Comment


                  • Iar diseara o sa vad superfotbal. Imi pare rau de Bayern si Real, dar sunt bune cel mult de finaliste.
                    Real vad ca inscrie mult cu echipele mai slabe din campionatul Spaniei. Cum da de una mai cu draci, ca Valencia, pauza. Aseara s-a vazut ca nu merge jocul, nemtii au stat ordonati.
                    Nu-i dau eu lectii lui Mou, dar nu-l lasam pe Kaka pe margine.

                    Oricum, la faza cu arbitrii straini, mi-a placut ce a zis cineva.
                    Cica, cu banii dati de CFR arbitrilor ce se-ntampla, se reporteaza pentru la anu'?
                    Last edited by mr.K; 18 April 2012, 15:29. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Fostul mare portar al Stelei şi al echipei naţionale, legendarul Ion "Ţop" Voinescu vorbeşte despre portarii importanţi din Liga 1.

                      "Tătăruşanu alternează meciurile, unul bun şi două slabe. Este prost pregătit. Daca ar fi cineva să ştie ce să-i ceară, pe calităţile lui, ar ajunge portar bun. Speranţa ar fi Bălgradean, care are mult talent. ÃŽi depăşeste cu mult pe ceilalţi portari din Romania, aş merge pe mîinile lui la naţională"

                      Ce sa mai....am ochi de antrenor, de descoperitor de talente! Am zis ca Balgradean e piesa de peste un an.

                      Comment


                      • Originally posted by CataFOF View Post
                        s`a inrosit ca oul dupa paste ma
                        Originally posted by Mihai12 View Post
                        Dinamo dinamo dinamo
                        Mah,,,dar multe dungi mai are bietul caine pe el
                        Oare il tine blana pe Mihai 12 aka Champion sa mai faca vreo clona ?!?
                        Attached Files

                        Comment


                        • Sunt deacord cu tine ca Balgradean e cel mai bun portar autohton din liga 1. insa nu se prea potriveste in echipa dinamo...e cu doua clase peste restul jucatorilor de la voi...daca nu era balgradean erati deja pe la mijlocul clasamentului...a scos si cu chiajna doua de sub bara la 0-0 ...daca deschidea chiajna scorul nu se stie cum statea treaba acum in clasament....
                          My ride

                          Comment


                          • Lasa ca nu Balgradean a tinut Dinamo pe primul loc tot campionatul....Dinamo este o echipa, Balgradean face parte din ea.

                            Comment


                            • Care tot campionatul? Vrei sa spui 50%, adica jumatate, adica 1/2 sau 0.5!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Din prima etapa, pana acum 2 etape.....si urmeaza de sambata pana la final...sa fie 94%?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google