Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu va luati la bataie, degeaba!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Din prima etapa, pana acum 2 etape.....si urmeaza de sambata pana la final...sa fie 94%?
      Stii tu sa calculezi! Hahahahahahahha!

      Originally posted by darksid3 View Post
      Daca nu va luati la bataie, degeaba!
      Am auzit ca te bagi la pronosticuri! Ai ravasit threadul cu vestea asta!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Genial meciul de aseara, nici nu mi-am dat seama cum au trecut 90 de puncte... Are Ribery un stil de a simula , oricum Bayern a fost clar peste Real si a meritat victoria, acu sa vedem ce se va intampla in retur, cat despre meciul de azi, eu nu cred ca o sa bata Barcelona... vom trai si vom vedea
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Fostul mare portar al Stelei şi al echipei naţionale, legendarul Ion "Ţop" Voinescu vorbeşte despre portarii importanţi din Liga 1.

          "Tătăruşanu alternează meciurile, unul bun şi două slabe. Este prost pregătit. Daca ar fi cineva să ştie ce să-i ceară, pe calităţile lui, ar ajunge portar bun. Speranţa ar fi Bălgradean, care are mult talent. ÃŽi depăşeste cu mult pe ceilalţi portari din Romania, aş merge pe mîinile lui la naţională"

          Ce sa mai....am ochi de antrenor, de descoperitor de talente! Am zis ca Balgradean e piesa de peste un an.
          Balgradean iese in evidenta pentru ca echipa proprie il pune la munca. Are sarmanu' atat de mult de aparat intr-un meci , ca zici ca joaca la echipa din zona retrogradabila.

          Viitorul e Pantilimon. Sper sa-l imprumute City undeva, sa joace.

          Mi-a placut efortul depus de Chelsea. Dar in retur, ii darama Barcelona. Sper sa marcheze rapid Chelsea pe Nou Camp si apoi sa am de vazut FOTBAL.
          Last edited by mr.K; 19 April 2012, 09:12.

          Comment


          • era minunat daca inscria barcelona la final...
            My ride

            Comment


            • O sa fie minunat daca Chelsea marcheaza prima, la inceputul returului de la Barcelona. Dupa aia sa te tii meci. Ca le trebuie 3 goluri catalanilor.

              Comment


              • ar fi minunat daca nu ar marca barca deloc..

                Comment


                • "In tara mea domina Dumnezeu NU satan !!"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    ar fi minunat daca nu ar marca barca deloc..
                    eu sunt de acord de marcheze daca da Cheslea cel putin cat ei
                    sigpic

                    Comment


                    • eu unu nu-i prea plac pe englezi si in special pe cei de la chesea de asta spun ca ar fi minunat sa-i faca barcelona
                      My ride

                      Comment


                      • Si eu ii urasc pe astia de la ChelSHIT ... dar vreau sa ajunga in finala cu bayern si sa castige Bayern.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Chelsea a ajuns in sfarsit la maturitate. Indiferent de buget, echipa are cam acelasi schelet de 2-3 sezoane. Pacat ca nu i se ofera mai multe sanse lui Torres, ca doar n-a uitat asta fotbalul cand s-a transferat la echipa asta, are doar o perioada mai putin prolifica.
                          Decat Barca, prefer sa castige Chelsea UCL.

                          Comment


                          • Aia de la Barca omoara spectacolul. Cel putin juma de ora intr-un meci ma uit cum plimba mingea la mijlocul terenului. Prefer o finala intre 2 echipa care arata mult mai direct poarta.
                            sigpic

                            Comment


                            • La cate cartonase galbene au jucatorii lui Dinamo, daca vin arbitrii straini si trateaza serios faulturile dure comise de dinamovisti (Niculae ar lua cate galben pe repriza), raman cainii fara jumatate de echipa.

                              Acum se vede ca mai conteaza sa ai si lot. Dinamo n-are.

                              Comment


                              • Pe messi nu l-as vedea bine in campionatu angliei... spaniolii aseara tot pe jos erau, din orice duel ei erau pe jos...
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google