Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un fleac, blatistul ala va CIURUIT! La ce nivel va aflati voi in conditiile astea.....plus ca voi aveti valizele in brate!

    Comment


    • Macar nu avem terchea perchea d-astia cu care te lauzi tu!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Nici nu ati avut asa jucator....si nu veti avea.

        Comment


        • La ce nivel va aflati voi in conditiile astea.....plus ca voi aveti valizele in brate
          !
          Urmareste-ma:
          -ca si clasament-egalitate, noi avantaj meci direct
          -ca lot- VA RUPEM
          -ca bani-avem multi fata de voi
          -ca SUPORTERI- noi ca turcii, frunza si iarba, voi-razesii din Stefan cel Mare. Acum sa n-o dai pe istorie, ca Stefan cel Mare a mancat bataie de la turci cat cuprinde, dar vreo 2 victorii sunt scoase in fata de cartea de istorie comunista. Cam cum faceti si voi, scoateti margica facuta de gaina in fata.

          Uita-te la cifre, sa vezi campionate, cupe, Supercupe, CUPE EUROPENE, SUPERCUPE EUROPENE.

          Comment


          • Pai daca il intrebi unde e sabia lui Stefan cel Mare el spune ca e la Timisoara !

            Nici nu stie unde e.

            Astia n-au nimic....Pana si femeile care au fost la Rapid - Vaslui in cupa au facut mai multa atmosfera decat haita de maidanezi!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Eu ma refeream la cu totul altceva......

              Cat despre ce scrii tu acolo cu liniuta de dialog, sunt pur si simplu vorbe....teorie! De unde stii tu sau eu ca e asa??

              Cu ce ma incalzeste pe mine ca toti satenii tin cu steaua si nu au habar 2 jucatori?? CU CE? Sau ca aveti bani....asta e buna! De aia va antrenati prin baloane si pe camp....plini de bani si suporteri ca broasca de par!

              Iar lot.... De aia suntem peste voi in clasament, de valorosi ce sunteti! Daca aveati asa lot senzational erati la 30 de puncte de noi.....momentan, cu lotul ala asa subtire am avut si 11 puncte de voi si mai suntem si in finala cupei. Voi???? Jucati finala cupei Danone cu Grup Scolar Forestier Patarlagele....

              Comment


              • Deci asta e chiar nebun. Suntem la egalitate de puncte si el ne spune ca e peste noi!

                Delireaza!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Acu sa fim seriosi , Bratu a fost bun pe vremea lui... DAR in ultimii 12 ani sa zicem, atacanti mai buni decat Danciulescu si Niculescu nu au fost in Liga 1, si nici nu cred ca vor mai fi prea curand... ;)
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Iar lot.... De aia suntem peste voi in clasament, de valorosi ce sunteti! Daca aveati asa lot senzational erati la 30 de puncte de noi.....momentan, cu lotul ala asa subtire am avut si 11 puncte de voi si mai suntem si in finala cupei. Voi????
                    A fost un tur prost gandit la Steaua. De aia. De ce nu mai aveti cele 11 puncte in fata?

                    La anul tot cu Stratila jucati? A, si cu Mutu.

                    Comment


                    • Valorosilor.....chiparosilor!

                      Originally posted by kubala7 View Post
                      Acu sa fim seriosi , Bratu a fost bun pe vremea lui... DAR in ultimii 12 ani sa zicem, atacanti mai buni decat Danciulescu si Niculescu nu au fost in Liga 1, si nici nu cred ca vor mai fi prea curand... ;)
                      Cum nu au fost.....Cl Raducanu, Radu Niculescu, Oprita, Rusescu, Fl si Mh Costea....oho! Sa nu uitam MOTANUL!
                      Last edited by PCH; 20 April 2012, 13:45. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Zi mah unde sunt alea 11 puncte. V-ati topit ca zapada in aprilie.
                        Dupa ce latrati in pauza de iarna, acum trebuie sa aveti 24 de puncte in fata cu 8 etape inainte de final, sa fiti deja campioni. Unde va sunt tricourile de campioni?

                        Comment


                        • Momentan suntem peste VOI in clasament si in finala cupei.....cu lotul ala asa muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult mai prost, drogat, betiv, subtire.

                          Betivii aia va dau cu clasamentul in cap si coji de arahide pe crestet.

                          Comment


                          • Momentan suntem peste VOI in clasament
                            In clasamentul provizoriu se ia in calcul golaverajul, in clasamentul final se iau in calcul MECIURILE DIRECTE.
                            Astept sa va vad luand cartonase galbene si sa vad cu cine drequ mai jucati.

                            Betivii aia va dau cu clasamentul in cap si coji de arahide pe crestet.
                            Stiu, voi sunteti deja campioni. La vorbe.

                            Comment


                            • MOTI, nu-l uitati pe MOTI va rog ! eventual si pe Pulhac )
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Pai va dam 54 de goluri in meciul direct....fi linistit! Iar o sa vezi la semnatura:

                                "steaua iar fu tuta noastra - perfectul simplu"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google