Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si mai astept un meci interesant: Dinamo-CFR. Meciul superechipelor.
    Playmakeru' sticlelor de vin, Tames, cica a intrat in vizorul lui Chelsea. Daca tot l-au ratat pe Alexe.

    Comment


    • sunt curios cate puncte s au facut saptamana asta:
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Io vorbeam de Niculae si Munteanu.

        In etapa 33 rezolvam problema asta in Ghencea.
        Dinamo are jucatori care pot inlocui in orice clipa titularii....niculae oricum e in scadere de forma iar aseara am subordonat echipa de subT pietrisica si fara cap de zmeu. Noi ne descurcam, vedeti vOI cum faceti...

        Iar despre etapa 33....cred ca la meciul direct vom avea un avans linistitor de puncte si daca va fi asa va dau voua bucuria unei noi victorii.....sa ne dai 11-0 si sa avem EVENT. Pana una alta, asta e teorie...in practica va rupem oasele.

        Asa ca, benoclu, pelerina, CIOCUL mic! Anul acesta @!#$@ e'n ghencea.
        E posibil sa fie 4-lea an consecutiv cu pozitionare in afara podiumului si al 6-7 lea fara titlu. Mare echipa....

        Comment


        • Moti iar a luat pauza de tigara ?
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • noroc ca sa terminat timpul de joc ca iar vedem un meci a la foresta))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Recunosc ca Steaua nu joaca nimic. Am afirmat lucrul asta de la inceputul campionatului si pe parcursul acestuia. Insa cine are un pic de cunostinte despre sportul cu balonul rotund, isi va da imediat seama ca echipele din fruntea clasamentului (Dinamo si CFR) sunt doua echipe de umbre lipside de valoare. Jocul practicat de ele este un slab serial de comedie.
              Daca exista in liga lu' brutarie 3 echipe ce merita sa fie pe podium acestea sunt Rapid, Vaslui si concordia chiajna (cea din urma daca nu trantea meciul cu Dinamo)
              Este penibil sa citesc mesaje in care se afirma ca Dinamo este o super echipa sau ca joaca fotbal sau ca are jucatori ce pot inlocui titulari din orice echipa...Adevarul e ca in liga lui mitica nu exista jucatori care sa faca fata in liga a 2-a din anglia sau italia...e o jena de campionat nu jucatori jenanti si jocuri jenante de culise...la fel ca multe comentarii din sectiune fotbal de pe acest forum....sper sa castige CFR sau Dinamo campionatul sa se faca de ras prin Europa poate astfel vor vedea unii adevara valoare a umbrelor ce privesc de sus de pe locul 1 sau 2 celelalte nonvalori din clasament...
              My ride

              Comment


              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                Eu unul nu imi aduc aminte ca Steaua sa fi luat 2 goluri in 3 minute dinamo e campioana la acest lucru

                Sa mai zic cate puncte a anticipat PCH aka 7PCT. ca i-a dinamo in 3 etape cu fruntea clasamentului??? Stiti voi...Cu Vaslui,Otelu si Rapid. Sa mai zic ca Steaua a invins Otelu si chiar daca au mancat bataie de la Vaslui tot au 3 puncte din 2 meciuri. Speram sa mai luam inca 3 puncte si cu Crapidu si apoi asteptam sa va dea HINGHERU din toate pozitiile goluri in Ghencea fara numar.
                steaua ia 5 in 90 si nu da nici unul... ;)

                PCH la meciul cu echipa dintre cimitire o sa mergem cu juniorii. Aia sunt obisnuiti sa bata echipa ovhina de la varste fragede
                Last edited by yrman; 23 April 2012, 21:16.
                sigpic

                Comment


                • Pai toti DINAMOVISTII sunt obisnuiti sa bata ovinele.....e ceva natural, asa cum dupa noapte vine zi!

                  Daca si concordia chiajna merita sa fie pe podium eu ma duc sa fac o salata de zahar ars. Tu ai idee cati bani sunt impisi de la primaria chiajna spre frf??? Crede-ma ca nu stii Vaslui merita sa fie acolo unde este, asa cum si Dinamo si CFR si steaua isi merita locurile din clasament.

                  Comment


                  • Chiajna pe podium? Hahahahahahahaha
                    In tur a fost ciuca batailor, acum a facut cateva meciuri bune, si gata, merita podiumul dom-le...
                    Last edited by Niki; 23 April 2012, 22:48.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Mda....ce vrei frate, aia e, la -5 ingheata si materia cenusie si de aici rezulta aberatiile

                      Comment


                      • Daca si concordia chiajna merita sa fie pe podium eu ma duc sa fac o salata de zahar ars.
                        nu ai prins ironia...vaslui si rapid sunt singurele echipe care mai joaca ceva fotbal .... si ca sa scot in evidenta faptul ca restul echipelor sunt pe langa sportul asta am pus ca a treia echipa pe aia de la chiajna care obositi cum sunt au resit sa mai incurce si ei cate o echipa de pe podium...
                        Ce vreau sa spun e ca singurele echipe din lica lui patlagica ce maerita podiumul prin faptul ca au ajucat frumos si au fost seriosi atat in teren cat si inafara lui (in mare parte) sunt rapid si vaslui restul sunt niste echipe de "mari talente" de la patroni pana la jucatori.


                        si se va vedea la final ca podiumul in liga 1 e instabil...cei de pe podium sa se tina bine sa nu cada prea jos...
                        Last edited by Mr.Sebi; 23 April 2012, 22:58.
                        My ride

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Dinamo are jucatori care pot inlocui in orice clipa titularii....niculae oricum e in scadere de forma iar aseara am subordonat echipa de subT pietrisica si fara cap de zmeu. Noi ne descurcam, vedeti vOI cum faceti...

                          Iar despre etapa 33....cred ca la meciul direct vom avea un avans linistitor de puncte si daca va fi asa va dau voua bucuria unei noi victorii.....sa ne dai 11-0 si sa avem EVENT. Pana una alta, asta e teorie...in practica va rupem oasele.

                          Asa ca, benoclu, pelerina, CIOCUL mic! Anul acesta @!#$@ e'n ghencea.
                          E posibil sa fie 4-lea an consecutiv cu pozitionare in afara podiumului si al 6-7 lea fara titlu. Mare echipa....
                          Acolo a terminat Dinamo anul trecut. Noi parca eram un loc mai in fata.

                          Cat despre lot ........... abia astept sa vad.

                          Comment


                          • Originally posted by yrman View Post
                            steaua ia 5 in 90 si nu da nici unul... ;)
                            Una e sa iei 5 in 90 de minute,,alta e sa iei 2 in 3 minute daca respectam ciclul de 2 goluri la 3 minute ar iesi o medie de 30 de goluri pe meci PLUS PRELUNGIRILE 90+2 stiti voi.

                            Ps,,voi ati incasat 5 goluri in doua meciuri de la nOI,,of of of si cate o sa va mai dea Hingheru om trai si vom vedea!
                            Last edited by Ivan Marian; 24 April 2012, 10:31.

                            Comment


                            • Da, au ajuns rau. Inainte media era de 1 gol primit/6 minute. Dinamo-Foresta 4-5, cu 4-0 in minutul 61.
                              Acolo a terminat Dinamo anul trecut. Noi parca eram un loc mai in fata.
                              5. Steaua Bucuresti 34 16 9 9 44-27 57

                              6. Dinamo Bucuresti 34 16 8 10 68-52 56

                              De remarcat cate goluri a primit Dinamo in sezonul trecut. Astia au traditie, nu gluma.
                              PS: acum se vor lauda ca au si marcat. Oricum, nu prea le-a folosit, au terminat pe 6.
                              Last edited by mr.K; 24 April 2012, 10:38.

                              Comment


                              • vad ca o dati in penibil, asa e cand nu ai imaginatie iar prezentul nu ajuta....Ma vad nevoit sa intervin:
                                ''joaca steaua zici ca'i barcelona, iar slughita zici ca'i guardiola''.....dar si aia sunt la minus sapte....

                                Cine e pe primul loc? Diinaaamoooo eeeee

                                Vad ca fof nu mai posteaza, o fi fost deportat, sau in tinutul secuiesc s.a taiat internetul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google