Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine e pe primul loc? Diinaaamoooo eeeee
    A mai fost. Si CFR a mai fost si inca la 5 puncte distanta. Voi cate puncte aveti fata de locul 2, poti sa-mi reamintesti, te rog? Si fata de locul 3?
    Multumesc!

    Cum am mai zis, daca nu vor mai fi surprize, viitoarea campioana se va numi FC Vaslui. Doar sa vrea si arbitrii.


    LE> sezonul trecut, Dinamo a incasat cele mai multe goluri, cu exceptia ultimelor 3 echipe, care de altfel au si retrogradat (exceptie Sportul).
    Last edited by mr.K; 24 April 2012, 11:03.

    Comment


    • si eu sunt pasionat de istorie ca si tine....dar parca tot tu aveai o vorba, prezentul conteaza iar in prezent Dinamo ocupa primul loc. Daca tot faci prezentari istorice, acum 32 de ani cum a fost?

      Stiu ca a mai fost pe primul loc, acolo ii e locul. Steaua de cand nu a mai ocupat acest loc macar pentru o seara?

      Comment


      • si eu sunt pasionat de istorie ca si tine....dar parca tot tu aveai o vorba, prezentul conteaza iar in prezent Dinamo ocupa primul loc. Daca tot faci prezentari istorice, acum 32 de ani cum a fost?
        Cine dracu stie, acu' 32 de ani beam lapticul si ma culcam la ora 9, sa ma pot trezi pentru a merge dimineata la gradinita.
        In prezent, pe primul loc sunt 2 echipe, la egalitate de puncte si din urma vin tare inca vreo 3.
        Prezentul e ceva temporar, linia se trage peste cateva etape. Sa avem rabdare.

        Comment


        • Cuscre,,lasa-i ca si anul trecut se visau CAM-PIONI si au ramas cu limba scoasa si au PLANS/BOCIT ca aia mici in scutece La ei bucuria este una si aceiasi an de an,deceniu de deceniu si veac de veac,,,,BUCURIE DE MOMENT

          Comment


          • Dinamo este ultima echipa din Bucuresti care a fost CAMPIOANA! steaua deja este o echipa sub-mediocra. Voi nu mai stiti ce e ala podium, dar sa gustati placearea de a fi pe primul loc, de a fi peste rival. Aveti grijE ca vine foarte puternic din spate concordia chiajna....

            Comment


            • Aveti grijE ca vine foarte puternic din spate concordia chiajna....
              Ca sa preiau ce aud la TV: nu ne intereseaza ce fac celelate echipe, noi ne facem jocul nostru.

              deja este o echipa sub-mediocra
              Idem Dinamo.

              nu mai stiti ce e ala podium, dar sa gustati placearea de a fi pe primul loc, de a fi peste rival
              2010/2011, Steaua 5, peste Dinamo-6

              Mai da, ca-s in forma azi.

              Lui Paulica i-o fi trecut capu'?

              Comment


              • Da, e senzationala replica asta.

                Comment


                • Fotbaliştii dinamovişti au îngheţat cînd l-au văzut duminică noapte pe Dario Bonetti intrînd valvîrtej în vestiar, după partida cîştigată cu Ceahlăul (3-2).

                  Fără nici o introducere, italianul a tunat: "E inadmisibil ce s-a întîmplat, singurul lucru bun e că am luat 3 puncte, în rest nu avem de ce să fim fericiţi! Cum să iei două goluri într-un minut pe final de meci?! Ne batem joc de fotbal?! De munca noastră?! Am riscat enorm să pierdem puncte, să ne pierdem pe noi şi încrederea în noi!".
                  Omu' avea dreptate. Chiar asa, CUM? Dar ce sa faci, atat pot cainii in teren.

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Dinamo este ultima echipa din Bucuresti care a fost CAMPIOANA! Voi nu mai stiti ce e ala podium,
                    Dar anul trecut cine a luat CUPA ROMANIEI ????????????? te las pe tine sa spui asta!

                    Dar de cativa ani unde joaca dinamo in europa? Care a fost ultimul an in care a jucat acolo?

                    Comment


                    • steaua cu cine joaca in finala?? Parca era DINAMO-Rapid finala, anul asta!
                      Nu ma intereseaza trecutul, eu traiesc in prezent...si in prezent sunt LIDER si joc finala cupei.....vOI(le) sunt pe 5 cu sanse mari sa prinda primele 7 locuri.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Marian View Post
                        Cuscre,,lasa-i ca si anul trecut se visau CAM-PIONI si au ramas cu limba scoasa si au PLANS/BOCIT ca aia mici in scutece La ei bucuria este una si aceiasi an de an,deceniu de deceniu si veac de veac,,,,BUCURIE DE MOMENT
                        Sincer, daca as putea sa fac o aroganta, i-as face acum campioni de moment, sa-i vad un piculet cum se fac de ras in turul preliminar in CL. Daca le-au dat-o aia de la Poltava, oare ce vor face cu locul 4 din Anglia de exemplu (Newcastle/Tothenham/Chelsea-la alegere, ca nu-i stabilit.)

                        Comment


                        • Pai ne facem trupa, vin Mutu, Wesley, Marica, Tamas, Lobont...asa de inceput.

                          HEGEMONIE!

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            , oare ce vor face cu locul 4 din Anglia
                            Or sa taie frunza multaaaaaaa la caini sau or sa fie spectatori la propriile goluri primite in poarta lor De fapt nici nu or sa aiba timp sa le vada.

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Pai ne facem trupa, vin Mutu, Wesley, Marica, Tamas, Lobont...asa de inceput.

                              HEGEMONIE!
                              Bah, e ora 12, trezeste-te din somn.

                              Comment


                              • Daca nu vine si Messi la voi,,,nu ati facut nimic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google