Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu ma mir ca a fost 2-2 chiar daca am pus x la meciul asta credeam sincer ca dinamo va pierde la cel putin 2 goluri...oricum bine ca nu a fost 73-0 ...
    My ride

    Comment


    • Suni la 112 si degeaba! Toate ambulantele sunt la pece7puncte72-0 82-0 92-0 hasi.

      Sunt debusolat!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • )) si au dat cu diplomele in cap
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Cred ca a fost 72, 82 sau 92-0 in seara asta!
          cei alea , autobuze ?

          Comment


          • ma da cate puncte trebuia sa ia din astea 2 meciuri....6?

            ..dar de ce s au incaiarat cainii...o fi fost vre o catzea in calduri printre ei)))))))))))?
            Last edited by DISSSEL; 3 May 2012, 00:07. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Mah baieti dar le-a pus-o Cristea direct la inima. Dupa sufletul lor asa.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Dupa zisele lui PCH, Dinamo avea tot, joc, stadion, inclusiv SUPORTERI.

                Cu banii încasaţi aseară pe bilete, dinamoviştii nu şi-ar putea acoperi factura la lumină pentru un meci în nocturnă. Atît de deplorabil arată tribunele în Ştefan cel Mare. Ora e de Champions League, dar fotbalul arătat de Dinamo şi de "U" ar face să roşească de ruşine şi un junior.
                Il rog pe PCH sa ma lamureasca: daca mai viseaza la EVENT si mai ales DE CARE SUPORTERI zicea?

                Io cred ca aia de la ENEL le taie curentu' la nocturna, ca si-asa e degeaba, ieri au jucat pe datorie, la caiet.

                Comment


                • Ce blat nenorocit!

                  Comment


                  • Pai a fost blat in sensul ca nu v-au executat aia de la U, au jucat in dorul lelii.

                    Doamne, ce joc are Dinamo!!!!!???!!!!!
                    Noroc de pustiul ala Matei, luat de la Steaua.

                    Comment


                    • Daca vrei sa ma crezi in minutul 50-55 (era 1-0) eu am dat pe bulgari, adica am adormit! Eram aproape sigur ca va face x iar meciul urmator este x2....mai repede 2. O sa vezi. Hai Dinamo

                      Comment


                      • Elore CFR!
                        Nu tin cu ungurii, dar as vrea sa va dea 1-0 la voi, cu gol Kapetanos in minutul 90.
                        Moţi, Scarlatache şi Rus sînt suspendaţi pentru partida din week-end împotriva clujenilor.
                        Nasol de voi.

                        Te duci la meciul Concordiei cu Steaua?
                        Last edited by mr.K; 3 May 2012, 10:06.

                        Comment


                        • Pana la meciul ala eu astept sa va dea petrolul 4....e Multescu acolo si mereu la nasit pe slughita. Hai Petrolul.

                          Comment


                          • Lasa mah, zi si tu ca nu te intereseaza rivalii la titlu, ci numai jocul echipei tale. Bine, care titlu, care joc, ramane de stabilit.

                            Comment


                            • Eu nu pot sa spun asta....mai mult ma intereseaza sa piarda steaua meci de meci. Apoi, cu Dinamo vedem ce facem

                              Comment


                              • Eu nu pot sa spun asta....mai mult ma intereseaza sa piarda steaua meci de meci.
                                Si pe mine ma unge la suflet cand pierde echipa potailor. Dupa aia, vad si de Steaua.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google