Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dinamo nu traieste din victoriile cu steaua...
    Dinamo are rezultate in Europa
    Parafrazand moderatorul, asta e cea mai mare elucubratie auzita de mine. E o perla .

    Cred ca o pun la semnatura.....
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • An de an Dinamo spera ca in Europa fac, dreg.......
      Nah, speranta aia nu moare niciodata, dar an de an "performantele"-s tot mai bune.

      Comment


      • Revin, si steaua ce performante are in europa? )

        Comment


        • La anu vine Speranta Kiev si le da vreo 5 asa.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Sa nu vina Macabbi Haifa......

            Comment


            • Originally posted by Eu4yas View Post
              La anu vine Speranta Kiev si le da vreo 5 asa.
              Ei joaca numai cu MU, Real, nu se coboara sa bata toti ucrainienii.

              Comment


              • Ai reusit sa ma distrezi astazi.....

                Astept cu nerabdare meciurile echipei maidaneze in Europa.....M-am si pregatit, mi-am clonat inima, rinichii si toate internele, inclusiv pistoane, biele pt ca nu stiu cat de curand se va intampla acest lucru .
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Pe mine ma distreaza Ilie Stan, Ilie Dumitrescu, George Becali, Marus Lacatus, Mimi Stoica, fratii dinamita, Nila si Florin Costea, Claudiu Raducanu, Dodel.....mai vrei??

                  Comment


                  • Nu mai vreau, TU imi esti de-ajuns .
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Au cantat cei amintiti de tine, vreodata, din toate puterile, Dinamo e numaaaai unaaaaaaaaa............?

                      Comment


                      • Nu, pentru ca noi nu avem manele! Baietii nostrii au facut misto atunci de steaua....apropo, ca il tot mancati de !$#!@ pe Torje mai zilele trecute, parca a jucat TITULAR pe SAN SIRO impotriva Interului din Milano in victoria echipei sale, echipa care are acelasi numar de puncte ca si LIDERUL, AC Milan! Banel ce face...in afara ca se uita speriat in vestiar cand tipa aia si nu intelege nimic! Dar Motanu?

                        Comment


                        • Eu spun sa te pregatesti de un drum pana la aeroport la Baneasa . In scurt timp Torjica se-ntoarce.....))). Din ciclu serialelor un maidanez revine .....
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu, pentru ca noi nu avem manele! Baietii nostrii au facut misto atunci de steaua
                            Borcea numai manele asculta.
                            N-aveti ca nu stie nimeni de voi, mai vreti si cantece inchinate echipei?
                            Au facut pe dreaqu misto, erau disperati ca nu joaca la Steaua si ei.
                            Il lauzi Torjica de parca asta e crescut din ou de Dinamo, uiti de unde vine? A jucat ieri, iar ala care l-a schimbat a dat pasa de gol. Deci si-a luat abonament la banca de rezerve iar. O sa devina un fel de Marica (cea mai proasta investitie din istoria lui Stuttgart), toti care-l schimbau marcau goluri. Pana a ajuns sa nu mai stea nici pe banca de rezerve, era direct in TRIBUNA.

                            Comment


                            • Sa te auda Dumnezeu. il astept cu bratele deschise dar nu cred ca mai calca ala sa joaca in Romania pana pe la 34 de ani! Asta o sa fie capitanul nationalei in maxim 1-2 ani! Dar Motanu', motanelul ce mai face, el unde joaca, tot la Galatahagisaray?

                              Comment


                              • Capitan la manelociclism si sticlism viteza )))))). El cu Goian cel mic, cu Ropotan unicul mohican si bineinteles cu asta cu barba , cel de pe stanga , dj-ul .
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google