Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu o fi valoros pentru voi....ca na, nu sunteti in stare sa jucati nici 2-3 meciuri fara valize. Cand e strugurii acrii.....
    Adica anu' trecut v-am luat cupa cu valiza bre? De aia plangea Torje, ca nu stia pe ce sa cheltuie banetul?

    Comment


    • Vezi ca dinamo castiga UCL. E la Munchen, ziceai ca te duci. Joaca cu prostii aia de la Bayern dupa ce in prealabil, au trecut in semifinale de MAREA ECHIPA VORSKLA POLTAVA!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • La munchen m-as duce...dar biletele s-au dat de mult. Verisoaramea ma asteapta cu bratele deschise! Poate prin toamna!
        Hai DINAMO!

        Comment


        • Pai du-te acum. Eu spun ca are meci USOR dinamo in finala UCL!



          In SPITAL te bag!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Daca joaca si FL Costea cu Mh Costea mai retrasi iar Tatu in fata (are brazilianul asta un simt al portii si golul in sange ce nu s-a vazut!!!) eu cred ca ii rupem pe spanioli. PE AICI NU SE TRECE!

            Comment


            • Cica la Munchen dinamo va beneficia de serviciile lui Zuluf si Ispir, managementul echipei PECHINEZIA reusind aceste achizitii de EXCEPTIE chiar in seara nuntii dintre alinuta si autostivuitor.

              Remarcabil EFORTUL!

              Fosila Marius Niculae va fi pe post de ADUCATOR DESFACATOR DE NUTLINE - BANDA DREAPTA!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Imi place de tine, esti un fel de multifunctional HP!

                Astept si altceva...vino cu idei noi stiu ca poti mai mult! NU MA MAI COPIA!
                Attached Files

                Comment


                • Stie ca-ti place de mine dar mie imi place si mai mult de tine.

                  Mai ales cand ma uit pe CLASAMENT! ATUNCI TE ADOR!

                  Ti-am spus de asta iarna ca sa nu care cumva sa treaca STEAUA peste pocitaniile tEle ca te desfiintez! Ti-ai facut-o cu mana TA -> lucru manual!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Uita-te! Ca macar atat poti face. Sa te uiti. Te uiti la altii cum aduna trofee.

                    Comment


                    • Important pt mine este ca MATALE esti suPT mine in CLASAMENT! Ce nu e clar in ecuatia asta? Vrei sa-ti desenez un excel?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Important pentru mine (fierbe sangele in tine/vOI) e ca nu luati trofeu anul asta iar noi vom lua! HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHA RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUS!

                        Comment


                        • Primeste-o si pe-asta!

                          Hahaahaahahahahahahahaahahahahahhahahaha!

                          Cea mai buna caterinca esti!
                          Attached Files
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Abia astept sa vad trofeul pe care o sa-l ia Dinamo anu' asta.
                            Cupa liceelor, dar nu sunt sigur nici de asta.

                            Comment


                            • Ce penibil! Sincer....esti pe 4 prietenas! EU te calcam in picioare cand eram LIDER si tu pe 6! Asta e diferenta....frustrarea e maxima in tabara voastra se pare!

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Abia astept sa vad trofeul pe care o sa-l ia Dinamo anu' asta.
                                Cupa liceelor, dar nu sunt sigur nici de asta.
                                Daca e boneta - CASCHETA antrePREnor iau baEteii astia fix o LAE!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google