Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu.ti face probleme, l.am ciuruit.

    Scuzati eventuale greseli dar scriu de pe telefon

    Hai Dinamo...putem lua campionatul!

    Comment


    • Hai Dinamo...putem lua campionatul!
      In Madagascar. Dar nici acolo nu-s sigur ca-l luati!

      Comment


      • In Burkina Faso!

        Ne-ai ciuruit pe toti astia de tinem cu Steaua auzi!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Haahahahahah.....panarame mai sunteti! MOR! Madagascar.....

          Comment


          • Originally posted by adrian.i View Post
            Salut ! Pronosticuri pt Champion
            Mai fratilor,,,sigur Adrian .I nu este o CLONA de-a lui Champion ????

            Cat despre dinamo,,,e clar ca termina pe locul 7 si cupa va fi la Rapid mai mult ca 99,9% !

            Comment


            • Originally posted by Gozmin View Post
              Te referi la euglena verde ?
              nop...aia a aparut prin cartile de biologie e importanta...eu ma refer la euglena alb rosie...a aparut doar in cartile de comedie si in surprizele de guma ieftina
              aaa...si mai apare din cand in cand pe pag 209 a teletextului national pe la pozitiile 5 - 8 (an de an la final de campionat)
              Last edited by Mr.Sebi; 8 May 2012, 20:20.
              My ride

              Comment


              • Gataaaaa.....a inceput BATAIA intre fotbalisti pe teren si in vestiare....Sa vedem ce va mai fi!!!

                Comment


                • oare la batut pe cadu cand s-a dus toata echipa la vestiare a lui u cluj, dupa ce ia eliminat?

                  Comment


                  • Se pare ca CFR-ul castiga cu 3-0, meciul.
                    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                    Comment


                    • HOTII!!! huoaaaa

                      Comment


                      • acum pe digi scrie ca CFR risca sa piarda cu 3-0 pt ca a parasit terenul

                        Comment


                        • Mare PACAT,,,repet,, MAREEEEE PACAT ca se intampla asa ceva cu o noapte inaintea finalei de pe National Arena.

                          Am reusit sa ne facem de ras in TOATA LUMEA si nu numai in Europa......RUSINEEEEEEEEEEE FOTBALULUI ROMANESC.....RUSINEEEE lui KADU ca a facut acel gest tampit de a se duce la galeria U Cluj si rusine si lui Bornescu ca la luat pe ala la tranta.

                          Comment


                          • Originally posted by alex125 View Post
                            acum pe digi scrie ca CFR risca sa piarda cu 3-0 pt ca a parasit terenul
                            Cfr-ul o sa invoce motivul de siguranta jucatorilor, se victimizeaza, probabil Cadu o sa mearga la spita, etc. Meciul o sa-l piarda organizatorul, adica "U" asa cred eu. Hotie.
                            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                            Comment


                            • nu va mai luati ma dupa toti papagalii de la digi .
                              o sa vedem decizia finala de cei care sunt in masura.
                              forta CFR !

                              Comment


                              • cam pare a blat sincer...........asta e parerea mea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google