Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vedem....oricum nu as avea motive! 0-72

    Comment


    • 0-72, imi pare cunoscut. Nu era scorul din Dinamo-CFR Cluj?

      Promisiunea lui Lucescu după ce a ratat titlul: "Vom lua Cupa"
      Asta micu' si geluit e serios. Abia astept sa va umileasca astia. Ca atat mai pot castiga si ei.
      Last edited by mr.K; 14 May 2012, 10:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Auci, auci, auci! Si aveam pretentii de la tine!

        DINAMO A FOST PRIMA ECHIPA a Romaniei care a evoluat in aceasta competitie si tot PRIMA care a jucat semifinala. Sa iti povesteasca mrk si ce echipe mari ale vremii au capitulat la Bucuresti!

        steaua-Dinamo 0-72!


        ma refeream la perioada in care sistemul militar a preluat praful de pusca de la chinezi si l-au adaptat la prastie. la vremurile cand motostivuitorul a ridicat dinamo pe culmile gloriei. la perioada marcata de celebra replica "lasati-ne sa ne pregatim de CL
        My ride

        Comment


        • De cand Champion a facut cateva puncte in plus prin etapa 28, vad ca imi copie pronosticurile, aproape identic sau chiar identic.

          Pe princiul ca, indiferent de rezultate, diferenta dintree mine si el se va pastra.
          Etapa 29
          Difera doar pronosticul pus la
          cs gaz metan medias – fc otelul galati

          Etapa 30- pronosticuri copiate de la mine 100%, nu difera nimic (dinamo - cfr cluj X cum sa pui asa ceva ca DINAMOVIST?)

          Etapa 31
          A shimbat la pronosticurile mele doar
          Vointa Sibiu – dinamo
          si Gaz Metan Medias – Rapid Bucuresti

          Etapa 32
          100% copiata

          Cum d-l Champion a postat intotdeauna dupa mine, nu-i ramane decat sa copie si pronosticurile mele din ultimele 2 etape, sperand ca nu va recupera diferenta Dissel.

          Cu acestea zise, io nu mai pun pronosticuri (ca n-are rost) si fac apel la TAS.
          Last edited by mr.K; 14 May 2012, 12:54.

          Comment


          • io zic sa`l baneze, copiator de scoruri

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              De cand Champion a facut cateva puncte in plus prin etapa 28, vad ca imi copie pronosticurile, aproape identic sau chiar identic.
              Cu acestea zise, io nu mai pun pronosticuri (ca n-are rost) si fac apel la TAS.
              eu zic sa faci apel la TAStatura si sa nu postezi pronosticurile pana nu apar ale lui, sa vedem pe cine copiaza...am putea sa mai facem un concurs prin care sa sa punem pronosticuri la categoria - pe cine va copia etapa urmatoare -
              My ride

              Comment


              • Am rugamintea la mr.K si Champion (adrian.i), ca in urmatoarele etape sa-mi transmita pronosticurile DOAR prin mesaj privat, pentru a se inlatura toate suspiciunile.


                PS: toate suspiciunile, mai putin cele de coruptie, ca oricum, cine plateste mai bine le primeste pe ale adversarului. Doar tre' sa mananca si gura mea, nu?!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Niki, cred ca asa trebuia sa fac de acum cateva etape, acum e cam tarziu.
                  Vina mea ca n-am urmarit adversarii.
                  Facem ce putem, sa salvam sezonul.
                  Last edited by mr.K; 14 May 2012, 13:55.

                  Comment


                  • ma, nu trimiteti nimic pe PM totul trebuie facut la vedere ca sa evitam jocurile de culise si deciziile la masa verde. in ultima etapa rezultatele sa fie puse in acelasi timp de toti userii...poate ma salvez si eu de la retrogradare
                    My ride

                    Comment


                    • Spor la postat/pronosticat, atunci.

                      Comment


                      • glumeam puteti pune si pe privat pronosticurile ...eu am intrat in joc de placere si nu ma prea intereseaza rezultatele
                        My ride

                        Comment


                        • Si eu tot de placere. Dar cum e vorba de sport (fotbal), credeam ca sport/sportivitate=fairplay.
                          Pronosticurile erau doar o joaca. Pentru mine. Pentru Champion insemnau mai mult, ba chiar mi-a dat o replica pe celalalt thread ca el fiind in fata mea in clasament, stie mai mult fotbal. Asa o fi.
                          Last edited by mr.K; 14 May 2012, 14:11.

                          Comment


                          • eu unul recunosc ca am iubit intotdeauna Steaua de mic s-a transmis dragostea fata de club de la tatal meu dar nicodata nu am ajuns intr-acolo incat sa merg pe stadion si sa-mi bat adversarii sau sa-i injur. la meciuri am mers de placere defiecare data si pe stadion am avut taria sa strang mana suporterilor galateni cand ne-au batut la piatra neamt.
                            Iubesc Steaua si voi tine toata viata cu Steaua dar asta nu inseamna ca voi citi toate cartile despre club si ca voi merge la toate meciurile lor sau ca voi invata istoria clubului
                            My ride

                            Comment


                            • Sebi, musai trebuie sa mergi pe stadionul rivalei si sa dai foc la cateva scaune. Doar dupa aia vei fi suporter adevarat. Asta e din ghidul micului dinamovist incepator.

                              Comment


                              • CoreeeecT! NOI AM ARS peluza'n ghencea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google