Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i s`a zbarlit coiotului coada de la ploaia de azi cred

    cine zicea ca cfr e cu butoanele ?
    la meciu cu U cluj sa dat rejucare de la 0-0 in loc de 1-0
    acuma cu mioveniul meciul nu se putea tine , nici in curtea scolii nu jucam asa.

    Comment


    • CFR e clar echipa cu butoanele....
      My ride

      Comment


      • e tarziu....maine te duci la munca , odihneste`te.

        Comment


        • Pe cine a dus putin capul si a pariat anul asta pe cfr, concordia, steaua si contra lui dinamo a facut ceva bani! Sunt curios maine, care e butonul. Sunt sigur ca nu se va juca pe bune si sunt doua variante, castiga steaua ca are nevoie de puncte/loc mai bun in clasament (Dinamo are finala cupei, deci europa asigurata) saaau, mai repede il vad meci de X spre 2....Dinamo avand o cota frumoasa la pariuri.

          Comment


          • XEROX, las-o balta!

            Pune bre. Vezi sa nu modifici ce pun eu, decat maxim cate puncte ai in fata mea.
            Last edited by mr.K; 16 May 2012, 09:49. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Ce-mi place la caini e cum se dau ei invinsi dinainte, vezi Doamne tot felul de explicatii puerile, finu', nasu', Europa asigurata (de parca le-ar folosi la ceva sa joace un tur preliminar).
              Meciurile Steaua-Dinamo sunt pe bune, dar explicatiile pentru bataia de moarte pe care o vor lua cainii maine seara, SUNT JALNICE.

              Comment


              • Ce-i ma aici? :|

                Comment


                • Au disparut ceva posturi, deci clar ca nu se mai intelege nimic.
                  AMR cat, PCH?

                  Comment


                  • RUGAM UN MODERATOR sa dea un BAN lui CHAMPION aka SEBI86 mai nou pe IP-ul de pe care isi face clonele. Deja e fantastic omul asta....

                    Comment


                    • AMR o zi. Taierea mieilor se apropie

                      Comment


                      • Cum adica, nu mai e nasu' cu finu'?
                        Acum vorbim de taierea mieilor in program, si maine seara sa urmarim de fapt eutanasierea cainilor? Stii tu, modificari de ultima ora in ghidul TV.

                        Comment


                        • Sigur-sigur. Vedem maine, sper sa fie un scor "strans", 4-0 pentru Dinamo!

                          Comment


                          • Sigur-sigur. Vedem maine, sper sa fie un scor "strans", 4-0 pentru Dinamo!
                            4-0 pentru gazde, sunt de acord. Episodul 2 de la acel 1-3 din groapa, 90+2 Nilaaaaaaaa.

                            Comment


                            • Hai nu fi stelist....din ultimele 15 meciuri directe ati castigat si voi doua dar faceti mare tam-tam. 72-0 va dam!

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Hai nu fi stelist....din ultimele 15 meciuri directe ati castigat si voi doua dar faceti mare tam-tam. 72-0 va dam!
                                Abia am inceput. 25 de victorii contra lui Dinamo vor urma.
                                Cat despre tam-tam, vrei sa scot de la naftalina posturile tale din iarna cu CAMPIONII, si cu LIDERU'?
                                Vrei sa te fac de rusine?

                                PS: pun si postul ala cu EL " si Dinamo CAND...?"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google