Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faci o confuzie uriasa! Astia sunt aceia care asteapta stoaia campioana!

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Cand va fi Base presedintele USA iar Dinamo va castiga CL. Bine, ramane pentru inceput sa si joace acolo.
      Iti spun eu, v-a ajunge BASE presedinte in SUA si astia de la dinamo tot nu vor juca in Europa

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Faci o confuzie uriasa! Astia sunt aceia care asteapta stoaia campioana!
        Ia numara titlurile Stelei si vezi ca poate-s mai multe decat cupele europene castigate de Dinamo.

        Comment


        • Alea obtinute prin decret?

          Comment


          • “Ceauşescu a-nviat, a-nviat beleaua, şi a dat comunicat să cîştige Steaua”
            Sa muriti de ciuda.Tot ceasca a dat decret ca Barcelona si Dinamo Kiev sa se dea lovite pentru ca Steaua, campioana unei mari puteri economic sa castige CC si Supercupa Europei.

            Iar in '89 Ceasca a facut blat cu Berlusconi si le-am lasat lor CC.

            Comment


            • Tot el a dat decret sa sa le mareasca hai5 rozeta )

              Echipa cu the biggest gaoz...
              sigpic

              Comment


              • Conducătorii de la CFR Cluj nu renunţă la iniţiativa de a contesta decizia Comisiei de Disciplină în cazul meciului întrerupt cu U Cluj (VIDEO) şi care se va rejuca vineri. Iuliu Mureşan spune că azi va avea primul contact cu cei de la TAS
                Astia vor musai 3-0 si cred ca sanse sa-l si obtina la TAS. Macar de lua si Tudor vreo 3 dupa ceafa, sa aiba motiv sa opreasca meciul.

                Tot el a dat decret sa sa le mareasca hai5 rozeta )

                Echipa cu the biggest gaoz...
                Noi am mai si luat, dar mai mult am dat.
                Pe cand Dinamo a luat de la toti, inclusiv de la racketii ucrainieni. Mai puteti, an de an, sa tot fiti la "primire"?

                Cine a urmarit meciuri ale Borussiei Dormundt in ultimul sezon a vazut ce inseamna stadion plin.
                80.000 de spectatori media pe meci jucat acasa!

                Peluza Sud numara 25.000 de suporteri!!!!!!!

                Ce discutam noi in Romania e fotbal de gradinita. Doar Steaua ar tine pasul ca suporteri cu Bundesliga. Iar ca joc, a reusit sa fie la inlatime cu Schalke 04, echipa care va juca direct in grupele CL sezonul urmator.

                Stiu, tot Ceasca a dat decret ca Steaua sa se intalneasca cu nemtii. Si tot Ceasca a dat decret ca Steaua sa aiba suporteri, iar Dinamo nu.
                Last edited by mr.K; 16 May 2012, 14:16. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Pentru cine e curios sa cunoasca si pronosticurile colegului Champion:

                  Pronosticuri Champion # 7181

                  U Cluj – Sibiu - 1
                  Mioveni – CFR - 2
                  Gaz Metan – Concordia - 1
                  Sportul – Rapid - 2
                  Otelul – FC Vaslui - 2
                  Tg.Mures – Ceahlaul - X
                  Pandurii Tg Jiu – Petrolul - 1
                  Astra – Brasov - 1
                  Steaua – Dinamo 1 (solist, prietenii stiu de ce)

                  Multumesc !!!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Colegul Xerox a ascultat sfatul meu si a modificat un singur pronostic fata de mine (Gaz Metan – Concordia - 1), eu pusesem X. Chiar de iese X, e in grafic, nu-l pot ajunge. Ca la snooker, joaca la siguranta, nu la buzunar.

                    Comment


                    • Cand eu am zis sa-mi dai pronosticurile in mesaj privat, ce-ai facut? Campionu' mi le-a dat, evident doar dupa ce le-ai afisat tu, public.

                      Cine e de vina?


                      A nu se intelege ca-i iau apararea, nicidecum, dar era oarecum lesne de imaginat ca va recurge la tertipuri d-astea, pentru a castiga un premiu imaginar.



                      Referitor la un regulament al jocului, eu sustin asa ceva. Sezonul asta m-am saturat pronosticuri puse cand i se trezea fiecaruia imaginatia, iar eu ca gusterul, insistam cu mesaje private si nici macar nu binevoia sa raspunda la ele.

                      Clar, nu pui doua-trei etape consecutive, out din joc. Fara resentimente si fara suparare.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • U Cluj – Sibiu - 1
                        Mioveni – CFR - 2
                        Gaz Metan – Concordia - 1
                        Sportul – Rapid - x
                        Otelul – FC Vaslui - 2
                        Tg.Mures – Ceahlaul - 1
                        Pandurii Tg Jiu – Petrolul - 1
                        Astra – Brasov - 1
                        Steaua – Dinamo 2

                        Primele 2 s-au jucat deja ... acum mi-am dat seama
                        Last edited by yrman; 16 May 2012, 16:39.
                        sigpic

                        Comment


                        • Clar, nu pui doua-trei etape consecutive, out din joc. Fara resentimente si fara suparare.
                          Asta ziceam si eu intr-un dialog, ieri.
                          Cand eu am zis sa-mi dai pronosticurile in mesaj privat, ce-ai facut? Campionu' mi le-a dat, evident doar dupa ce le-ai afisat tu, public
                          Asa am inceput jocul, asa am zis sa-l si terminam.

                          Comment


                          • Pana incepe noul sezon, avem timp sa rumegam la regulament. Aprobat si semnat de toti, cui nu-i convine, sa joace la Pariloto.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              Pana incepe noul sezon, avem timp sa rumegam la regulament. Aprobat si semnat de toti, cui nu-i convine, sa joace la Pariloto.
                              " Nu venii cu idei ca ramai sa le rezolvi "

                              Ia gandeste-te taticu' la un regulament, formuleaza-l si afiseaza-l aici. Cine nu subscrie, adio si-un praz verde.
                              Pai pana cand atata democratie!?!?
                              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                              Comment


                              • Nu ti se pare ok sa existe doua-trei reguli pe care sa le accepte si respecte toti participantii la joc?!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google