Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ii dominam diseara !!

    Hai steaua !
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Am inteles ca vor lasa pana la urma coregrafia...acoperisul ala functioneaza! A fost folosit o singura data inaintea finalei, l-am vazut eu tras! Oricum, nu inteleg la ce foloseste acel acoperis daca nu il poti folosi cand ploua si ninge!
      Pe GSP zice ca nu vor avea voie cu coregrafia. Nu inteleg ce rau poate sa faca acele cartonase colorate. faza ca acoperisul m-i se pare penibila, avem acoperis, dar stam in ploaie. E ca si cum am merge pe strada cand ploaie torential, cu umbrela inchisa in mana.

      Edit: cica acoperisul a fost tras.
      Last edited by dani p; 17 May 2012, 20:21.
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • Ploaia nu ar trebui sa ude spectatorii, pentru ca acoperisul FIX este acolo....cel mobil, care acopera zona din centru, in speta terenul nu e folosit!

        Comment


        • Mah,,voi va uitati la TV ??? Astia au urlat ca ACOPERISUL VA FI TRAS pt a acoperi gazonul la ora meciului !

          Comment


          • cand ploua sau ninge nu se poate deschide deoarece apar niste incarcari suplimentare care duc la deteriorarea acelui acoperis. singura utilizare a acoperisului este pentru a face umbra in zilele caniculare. problema e ca, pentru a economisi curent ii vom lasa pe jucatori sa se parjeasca la 60 grade si acoperisul nu va fi deschis niciodata.
            My ride

            Comment


            • Dupa cum vedeti din prima poza, acoperisul FIX al stadionului acopera tribunele, acolo nu ar trebui sa ploua! Apoi, in poza doi este si "rahatul" ala de acoperis intins...ala nu are treaba cu tribuna.
              Attached Files

              Comment


              • Bere rece la frigider...ESTE...PopCorn pt cuptorul de microunde...ESTE,,,,SA INCEAPA FIESTAAAAAAAAA...

                Comment


                • deci salvati pozele puse de colegul PCH ca nu o sa mai vedeti acoperisul tras cu alta ocazie...
                  My ride

                  Comment


                  • UPDATE. Acoperișul de pe Național Arena a fost tras

                    Comment


                    • Cocoshi, esti la meci ma?
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Si eu ce naiba am spus mai devreme....CA VA FI TRAS.... Au urlat astia la tv toata ziua ca va fi O PREMIERA la acest meci tragerea acestui acoperis

                        Comment


                        • Originally posted by Niki View Post
                          Cocoshi, esti la meci ma?
                          Nu ma, sunt acasa! Ma duc cand jucam cu trofeul pe masa, adica miercuri. Nu stiu stelistii ce e aia...

                          Nu e o premiera si meciul dintre rapid si steaua s-a jucat cu acoperisul tras.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Si eu ce naiba am spus mai devreme....CA VA FI TRAS.... Au urlat astia la tv toata ziua ca va fi O PREMIERA la acest meci tragerea acestui acoperis
                            Si eu am editat in al doilea post de pe pagina asta
                            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                            Comment


                            • Deci, sa inteleg ca acoperisul va fi tras in seara asta?
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Hai Dinamo!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google