Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dissel exact cum zici tu, dar DINAMO sigur nu e echipa mare, s-a vazut in seara asta ... asa ca treci la somn PCH ca te bate "soarele" in cap!!!

    p.s: 1-3 ... vorbesti degeaba, somn usor
    sigpic

    Comment


    • lasati`l ma ca maine se da cu unguent , cu puterea ursului, sa poata sta pe picoare.

      Comment


      • Pai degeaba bati pe Dinamo, Rapid si cine mai vrei tu si te impiedici cu ceahlaul.....ia ganditi-va putin la asta! Acum 2 etape ati pierdut la piatra neamt ....azi ati batut Dinamo, in mod normal era sa bateti la Ceahlaul...deci 3 puncte pierdute unde nu aveai voie....e ca si cum ati batut acolo si ati pierdut cu noi tot OPT puncte sunt!

        Originally posted by fuguletz View Post
        Dissel exact cum zici tu, dar DINAMO sigur nu e echipa mare, s-a vazut in seara asta ... asa ca treci la somn PCH ca te bate "soarele" in cap!!!

        p.s: 1-3 ... vorbesti degeaba, somn usor
        Tu mergi la somn ca esti obosit, nu sti cati jucatori compun o echipa si vorbesti, uitate la handbal mai bine!
        Last edited by PCH; 6 December 2011, 00:55. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • sezi bland diladau , cuminte dildau

          Comment


          • Nu nu ...cred ca s a vazut de la mioveni....si aici ma poate sustine si silviu ca a fost la meci...poate si cu vointa
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Tu mai ti cu bozgorii aia ma...le-am dat cu paine si alora, la ei in parohie!

              Comment


              • )) asa cum v am dat noi????
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • bai flocosenie ... 11 la fotbal si 5 si la handbal ... ia du-te tare si mergi cum poti!! Taicamiu a fost arbitru de handbal ... Asa ca ti-ai cam luat-o aici!!

                  p.s: Intr-o echipa nu se pun rezervele!! ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by DISSSEL View Post
                    Nu nu ...cred ca s a vazut de la mioveni....si aici ma poate sustine si silviu ca a fost la meci...poate si cu vointa
                    Asa este, de aceea daca te uiti 1-2 pagini in urma vei vedea ca am spus, Dinamo nu a fost favorita cu toate ca presa o vedea asa! Recunosc, astazi steaua a fost mai motivata! Dinamo a jucat slab cu mioveni si sibiu (sibiu nu e o echipa tocmai rea). Eu am vazut steaua cu macabi, i-am urmarit foarte atent si au fost execrabili chiar daca au castigat acel meci.....faptul ca au jucat cu nikolici a contat mult! Fratii costea sunt varza si daca erau aia titulari pot sa jur pe ce vreti, steaua nu punea azi probleme! Nikolici are multe clase peste papagalii aia doi!

                    Originally posted by fuguletz View Post
                    bai flocosenie ... 11 la fotbal si 5 si la handbal ... ia du-te tare si mergi cum poti!! Taicamiu a fost arbitru de handbal ... Asa ca ti-ai cam luat-o aici!!

                    p.s: Intr-o echipa nu se pun rezervele!! ;)
                    Incearca sa te exprimi mai cilivizat, ca nu am facut armata impreuna. Tocmai de aia ti-am sugerat sa te uiti la handbal, fiind total paralel cu fotbalul!
                    Last edited by PCH; 6 December 2011, 01:01. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • E mai bataios ,baga osu la munca
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Ti-as recomanda o vizita la LIMBA ROMANA, poate intelegem si noi ce zici tu!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Exact...pai ma uitam la digi dupa meci, facea ilie dumitrescu o analiza ...la golul 3, contratacul ala cand mihai a intrat in careu, la depasit pe moti si florrin costea era central in careu cerea mingea....mihai la ignorat si a inscris.....bai frate, ma uitam la frasu' nici nu s-a bucurat! :|....Nikolici a jucat foarte bine, nu spun asta des despre un jucator al stelei, dar ala chiar a pus probleme azi! Nu inteleg de ce nu joaca titular meci de meci si sunt folositi doi retardati care au retrogradat o echipa precum craiova....in fine, e treaba lor!

                          Comment


                          • FUG-ule, ia-l pe PAU si mereti la culcare IN MOMENTUL ASTA! In 3 minute va numar si care mai sunteti ONLINE, BAN la purtator!
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Raul..rrraull...rrrraaaulllll...rrrrrraaaaauuuuull lllll
                              Ce im i place explesia asta o tot repet de joi ))))
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Sincer ma enerveaza ala....e o dilema pentru mine cum un jucator atat de dezorganizat in alergare, preluari, suturi poate marca goluri! Oare atat de slabi sunt jucatorii din ziua de azi ca ajunge unul precum rrrrrrrrrraul ruseescu mare fita.....mie nu imi place asta! Mai bun era Kapetanos! Rusescu si Rus de la noi sunt asemanatori.....nu ii sufar!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google