Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dinamo e slabuta rau de tot, scartaie din toate incheieturile si spera ca echipele mici nu vor matura cu ea in retur. Io spun ca da.
    Echipele mari oricum au cam maturat cu ea si acum, are noroc de victoria nerealista si accidentala obtinuta cu CFR .

    Deci, injuratura pentru dinamovisti: Rusescu!

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Eu va inteleg euforia, nu ati mai batut Dinamo de 7 ani dreacu...pe unde v-am prins v-am ars, cu Rapid la fel, luati cate 5 bucati...e normal sa faceti ca toate alea, doar s-a spart buba aia si acum supurati
      Problema e alta, suntem la OPT puncte de vOI....daca dupa meciul asta ne coborati din fotoliul de lider si il ocupati voi eram termina, dar asa?! stati linistiti, am pierdut un meci de campionat cu echipa de pe locul 6-7!

      steaua spune tu cine este LIDERUL!
      Post penibil!

      Bai, sunteti 0 barat! Am tupeu sa fac pariu cu tine ca etapa viitoare nu mai sunteti pe acel loc!

      Sunteti umflati cu POMPA iar aseara s-a vazut NULITATEA DAN VOI!

      Nu prindeti Europa nici anu' viitor!

      Ahhhhhhhhhaahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhah ahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhaha hahha......


      NE DOARE MUCIIIIIIIIIIII!!!!!

      Originally posted by mr.K View Post
      Dinamo e slabuta rau de tot, scartaie din toate incheieturile si spera ca echipele mici nu vor matura cu ea in retur. Io spun ca da.
      Echipele mari oricum au cam maturat cu ea si acum, are noroc de victoria nerealista si accidentala obtinuta cu CFR .

      Deci, injuratura pentru dinamovisti: Rusescu!
      Ahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a!

      Jocul cu CFR este o gluma pt mine. A fost un noroc cras! Astia nu-s in stare de nimic bre, II VOM SUBORDONA, SURCLASA!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Pe cat facem pariu ca vom fi campioni de toamna iar dupa meciul din retur vom fi tot lideri? Cica slabi.....prin minutul 8 putea sa fie lejer 2-0 pt noi, hai sa fim seriosi!

        Comment


        • Du-te repede la stadion ca cica s-au inundat toate incaperile.

          S-a pus torjica cu ciobotariu pe plans.

          PE CE PUNEM PARIU CA ETAPA VIITOARE NU MAI SUNTETI PE ACEL LOC? ZI ACUM!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Eu zic sa le multumeasca stelistilor, ca datorita Stelei, au venit niste suporteri dinamovisti la stadion. Sa vada si ei o echipa adevarata, cu suporteri.

            Azi e Liga Campionilor. Iar se uita astia de la Dinamo ca la icoane. Matanii, baieti, bagati matanii.
            Last edited by mr.K; 6 December 2011, 11:23. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Pai da. Oricum saracii suporteri dinamovisti (101) merg pe stadion dar sa vada pe Steaua, pe Rapid, pe CFR, pe Gaz Metan , pe Otelul . Mor aici!
              Ahahahahahahahahahahahaha!

              Totodata tin sa ma felicit ca sunt STELIST!

              Un mic comment legat de acest domn Dan Stefanescu.

              Comentatorul 3.14zdii, , LASA-TE nene ca nu esti bun de nimic.

              Unde esti tu Gradinesculeeeeeee, MI-E DOR DE TINEEEEE!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • 6 penalty-uri a avut Dinamo în acest sezon, fiind pe primul loc într-un astfel de clasament.

                Cam mult, nu?

                Comment


                • De la sampanie se trage.....

                  I-am scris pe feisbuc asta
                  Azi e Liga Campionilor. Iar se uita astia de la Dinamo ca la icoane. Matanii, baieti, bagati matanii.
                  Mooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, mult rau! In anul in care am luat ultimul titlu nu am avut niciun penalty!

                    Ala e mandru ca e stelist, auzi! imi vine sa vars

                    Comment


                    • Deci ,,VAIIIIIIII,,ce masacru e pe aici,,VAIIIIII,,am monitorul plin de sange,,VAIIII ce ati facut fratilor cu PCH?
                      Ma bag si eu la PARIU ca Dinamo nu va fi campioana de toamna

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Da, mult rau! In anul in care am luat ultimul titlu nu am avut niciun penalty!

                        Ala e mandru ca e stelist, auzi! imi vine sa vars
                        Patrupedule , iesi afar', alearga in ploaie!

                        Originally posted by Ivan Marian View Post
                        Deci ,,VAIIIIIIII,,ce masacru e pe aici,,VAIIIIII,,am monitorul plin de sange,,VAIIII ce ati facut fratilor cu PCH?
                        Ma bag si eu la PARIU ca Dinamo nu va fi campioana de toamna
                        N-are asta CORAJ!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sa ai un punct amarat in plus fata de locul 2, demoralizati, cam greu sa te consideri orice fel de campioana. Numai un dinamovist poate fi asa optimist. Nerealist.

                          In ultimele doua sezoane Dinamo a castigat norocos, Steaua i-a dominat cap-coada, chiar si in 10 oameni.
                          Last edited by mr.K; 6 December 2011, 11:41. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • CORAJ CA, CORAJ...dar cata umilinta mai poate duce?

                            Eu deja ma intreb cati suporteri dinamovisti vor veni la anul pe National Arena si cati vor fi de la STEAUA ?
                            Daca pana acum PCH radea de stadionul Ghencea ca e la periferia societatii,,,eu ma intreb de cine mai rade acum ca STEAUA joaca pe cel mai tare stadion ?

                            Comment


                            • Iti dai seama ca este in momentul de negare exponential!

                              Ce se-ntampla, tragandu-se prea mult pe gluteus maximus, incearca din rasputeri acum sa stranga din rascruce de vanturi (b*ci ) sa scape cumva de retrogradare.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu deja ma intreb cati suporteri dinamovisti vor veni la anul pe National Arena si cati vor fi de la STEAUA ?
                                Pai sa vina toti, sa umple macar primul rand la o tribuna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google