Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca dusul la vale inseamna locul 1 numai 1...cum va place voua sa ziceti/ascultati atunci sa le dea Dumnezeu sanatate si virtute!

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Si ce, esti gelos?
      Nu, voiam doar sa v-arat cum ca putoarea si rahatul este la voi! Mi-ar fi frica sa merg la antrenamente cu Savulescu privindu-ma.

      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Sa mai si ramana pe locul 1.

        Comment


        • )))))))))...mr K...Deci in Romania ,nu stiu exact cum sa-ti spun ca sa intelegi,deci...in Romania e Dinamo si ..si restul intelegi?
          Hai sa fim seriosi,daca va batea Dinamo acum pe cuvantul meu de nu Becali dadea pe toata lumea afara si Steaua devenea istorie...Ce naiba..Apropo ai uitat cum facea Becali cu FULARUL LUI DINAMO LA GAT? Iti zic eu : Dinamooo Dinamooo ))))))))
          sigpic

          Comment


          • O parere despre acest personaj.....nu uitati de cojile de seminte...scuturati...mai cu incredere ca sunteti plini!
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by Pacco View Post
              ..Apropo ai uitat cum facea Becali cu FULARUL LUI DINAMO LA GAT? Iti zic eu : Dinamooo Dinamooo

              Si Dinamo a crezut...
              Last edited by D-FENS; 6 December 2011, 15:47.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Originally posted by Eu4yas View Post
                Nu, voiam doar sa v-arat cum ca putoarea si rahatul este la voi! Mi-ar fi frica sa merg la antrenamente cu Savulescu privindu-ma.


                EU ti-am demonstrat concret de unde vine putoarea, nu ca tine ca cica la prins..., esti chiar atat de sigur ca la prins cu un barbat in pat? nu cumva erai chiar tu in camera lui? )))))))))))

                Oricum ma doare la basca de savulescu...
                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • Nu cred ca era cu asta in camera, nu vezi ce gelos e!

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    O parere despre acest personaj.....nu uitati de cojile de seminte...scuturati...mai cu incredere ca sunteti plini!
                    Io spun ca ar fi bine sa ceri numarul de telefon lui Savulescu!

                    Asa sunteti pe-acolo cica .
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Pai nu mi-l dai tu? Ca nu am asa multe relatii sa-l aflu din alta parte...sunt umilul dinamovist!

                      Comment


                      • Originally posted by florin.fanatik View Post
                        EU ti-am demonstrat concret de unde vine putoarea, nu ca tine ca cica la prins..., esti chiar atat de sigur ca la prins cu un barbat in pat? nu cumva erai chiar tu in camera lui? )))))))))))

                        Oricum ma doare la basca de savulescu...
                        Florine, hai sa facem asa. E ultima oara cand te mai referi la mine, bine?

                        @PCH

                        Pecehas, n-am de unde tati ca nu am inclinatii dar daca iti doresti vad cum ma descurc.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ti-a intrat o coaja de seminte in ochi de esti nervos mah? mooor )

                          moooooooooooor

                          Comment


                          • Auzi tu deja ma dor creierii capului daca eu am facut o socoteala simpla si am zis ca 36-28 = 5..pt ca 8 nu exista si ca in retur ii vom macelari pe caini pe NATIONAL ARENA mai muuult ca sigur ,a venit un dinamovist sa spuna ca 8+3=14,,,macar motiveaza de unde acest 14 si nu 11 daca STEAUA va manca bataie de la Cfr!

                            Daca bate stOAIA pe cfr, DINAMO face iar 4 puncte diferenta... Iar daca bate cfr pe steaua, DINAMO face din nou 14 puncte fata de stOAIA!

                            Ps,,vezi ca la victorii se pun cate 3 PUNCTE/BOABE,,si nu 4,,dar nici asa 8+4 nu fac 14,,poate se pun cate 6 puncte odata si numai stim noi !?

                            Comment


                            • Nu, dar nu ma cunosc cu baiatul ala si nu cred sa fi avut glume impreuna....
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Faceti voi ce faceti, si tot dati cu ea de gard... daca vad si topicu' asta inchis, sa va cereti toti ban'ul.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google