Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 88KZO, ma pot uita si pe posturile tale de pe threadul ala inchis, dar la ce bun?

    Referitor la fotbal, important e sa stii unde te afli la un moment dat si sa recunosti asta (ceea ce dinamovistii nu pot recunoaste). Sper sa nu treaca anii degeaba.

    Daca imi dai exemplu de MU, stii ca galeriile celor de acolo se respecta, nu dau foc la stadion cum fac niste asa zisi suporteri ai vostri?
    Last edited by mr.K; 7 December 2011, 14:16.

    Comment


    • Uita te cat vrei;)) la mine nu o sa gasesti asa ceva

      Eu dupa derby am fost fair play, am recunoscut infrangerea, ba chiar am si felicitat echipa adversa ! Cauta postul;)

      Comment


      • Ok.
        V-asteptam pentru revansa.
        De data asta, in Ghencea.

        Comment


        • pai vezi;)

          S-ar putea sa nu mai fie nevoie de revansa, ramane de vazut ce o sa fie

          Comment


          • Presupunand prin absurd ca o sa fiti matematic, atunci, campioni, tot revansa se va chema.
            Orice meci Steaua-Dinamo implica orgolii.

            Comment


            • sunt prea multe victorii in avans pt dinamo P

              Comment


              • Intotdeauna, cele mai importante sunt ultimele.

                Comment


                • ultimele sezoane la steaua, deci trecutul cu care va laudati e mai putin important))))

                  Comment


                  • Ma refeream la victorii. Trofeele, e normal sa te raportezi pe o perioada mai mare de timp. Daca ai la ce te raporta.

                    Comment


                    • Avem, avem! Suntem ultima echipa din capitala care a castigat titlul!

                      Comment


                      • mai Piecehas , aveti si sait ma , www>maidanezi.ro

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Avem, avem! Suntem ultima echipa din capitala care a castigat titlul!
                          Da, anu' trecut.

                          Comment


                          • Pe mine ma framanta ceva si anume:
                            UNDE SUNT BANII PE:
                            TORJE ,RADU STEFAN, ROPOTAN, ADRIAN MUTU, CIPRIAN MARICA, IANIS ZICU, GABRIEL TAMAS, MARIUS NICULAE, DAN ALEXA, BOGDAN LOBONT. etc, etc, etc

                            Acum intelegeti de ce suporterul dinamovist nu mai merge la stadion? Cu putina minte cred ca e usor de inteles....arzaiar focu'

                            Comment


                            • Pe mine ma framanta ceva si anume: unde sunt banii pe cele 3 participari in Liga Campionilor, participarile in grupele Europa League+ milioanele din vanzarile lui Radoi si Bogdan Stancu, sa ma refer doar la sume MARI.

                              De aia ma seaca ciobanu', ca nu stie sa faca investitii si cand face cumpara gen Mihai Costea ( ca alallatu' cica e gratis, dar i-a dat prima de instalare), Szekely, Tanase (a costat prea mult), Dayro Moreno.
                              Unul ca Rusescu ce nu a costat mai nimic a facut mai multe decat multi din cei veniti pe bani multi.

                              Comment


                              • Sa fie oare doar management prost sau furaciune pe fata?? Inclin spre partea a doua. Acum, la rece daca stau si studiez lotul lui Dinamo ma apuca plansul! La mijloc nu avem nimic, Catalin Munteanu are 79 de ani si din minutul 60 e degeaba...ce solutii sunt? Dorel Stolica venit liber si Patrascu. Pe fund e teroare, nu avem fundasi laterari, Luchin nu e deloc fundas dreapta iar Zie Diabate mi-l doresc plecat cu tot cu Scarlatache. Mijlocasi laterali de viteza oha....atacul merge 1 meci si 6 nu! Slab....si inca o data, unde dreacu sunt banii aia??? Stadion nu, jucatori nu, datorii o groaza....ce a ajuns Dinamo si ce a ajuns si steaua...pentru ca pana la urma, astea doua au facut ceva pentru Romania! Cum dreacu sa nu fi suparat, scarbit si cum dreacu sa te duci la stadion...cand 3 nemernici isi bat joc de tot ce inseamna Dinamo...vorbesc strict de clubul meu. Ca si la steaua e cam la fel, doar ca din pacate suporterii lor nu inteleg ca a merge la stadion incurajeaza aceste practici! Sa ramana actionarii singuri, !$@$#!#@% de nenorociti! Sa vedem daca mai atrag sponsori si alte cele...
                                Last edited by PCH; 7 December 2011, 15:59.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google