Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aia da, n am cum sa o uit) Dar oare cate goluri am lasat eu la tine in ultimii ani?Tu ai fost Mos Nicolae , eu am fost Mos Craciun (mai bogat asta, mai snob )) )

    Comment


    • SPONSORIZEZ FANII STELISTI CU PLASME
      Am LED, plasma e tehnologie veche.
      Parca v-ati fi calificat in semifinalele CL, asa bucurie.
      Stiti sa apreciati micile bucurii ale vietii, vad.

      Comment


      • Serios? ))))

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          aia da, n am cum sa o uit) Dar oare cate goluri am lasat eu la tine in ultimii ani?Tu ai fost Mos Nicolae , eu am fost Mos Craciun (mai bogat asta, mai snob )) )
          Eu ti-am donat in Europa mai mult ! Cu tecticatie!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Promit ca la finala esti invitatul meu de onoare !

            Comment


            • PAU, poate nu ajunge Dinamo in finala, cred ca in cazul asta, isi retrage invitatia.

              Comment


              • Accept invitatia dar sa nu care cumva sa nu o onorati voi (tu cu pch) prin neprezentarea celor pe care-i sustineti la meci .

                @Mister

                Hahahahahahahahaha, gand la gand!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • mr k
                  esti in plus ) serios acum

                  promiti ca strigi la gol da?))))
                  Last edited by Champion; 9 December 2011, 16:22. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • mr k
                    esti in plus ) serios acum
                    Am prins ideea. Ma duc la scoala.
                    M@#e dinamo!

                    Comment


                    • )))))))

                      Hai lasa-ma ma in pace cum sa fac asa ceva?
                      Am mai fost la Rapid - Dinamo pe Rapid, 1-0 pt Dinamo, apoi au intors astia scorul. S-a terminat 2-1 pt Rapid si la al doilea gol toata lumea s-a ridicat de pe scaun si eu am ramas jos.
                      Pana m-a intrebat unu, tu de ce nu te bucuri ma?

                      Eu imi doream egal, acu na....

                      @Mister

                      Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Etapa grea, sa vedem cum ies pronosticurile .. Am plecat in week..Salutari !

                        _!_ tiaua
                        Last edited by Champion; 9 December 2011, 16:31.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Marian View Post
                          Ca de obicei...dinamo nu este in stare sa bata si ea in mod normal,adica sa nu FURE

                          Cum ma sa furi GOLUL 2 ??? Munteanu ala ar fi bine sa invete sa bata lovituri libere cu mingea de pe loc si nu din mers si PARSIVESTE cum a facut-o.
                          Deci marea cam-pi-oana de CARTON si-a dovedit eficienta FURAND un gol,,,,RUSINICAAAAAA .
                          Pacat de Petrolul care a aratat muult mai mult fotbal decat o echipa de HOTI..dinamo !
                          Mergi cum poti la pescuit, a dat drumu pe lacul morii....ai grija ca e prohibitie. Pana una alta vezi si penalty-ul ploiestenilor. Si poate atragi atentia si "presei" cu privire la acest lucru. Multumesc.

                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Eu vreau sa vorbesc despre acest Valeriu Rachita. Mi se pare un om de cea mai joasa speta!
                          Dupa ce s-a intamplat la meciul cu Steaua cand el o tinea una si buna pe-a lui cum ca de ce nu s-a jucat tot meciul vad ca acum vezi doamne ca l-a furat arbitrul.
                          Eu spun asa, sa faca bine sa mearga cum poate, sa se spele pe ochi, pe fata, sa-si schimbe caracterul de om netrebnic si sa se duca dreacu in padure!

                          Chiar daca golul nu a fost inscris corect, Dinamo oricum ar fi dat-o acest Valeriu Rachita i-ar fi dat sa zaca din toate pozitiile posibile.
                          Respectele mele!

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Am LED, plasma e tehnologie veche.
                          Parca v-ati fi calificat in semifinalele CL, asa bucurie.
                          Stiti sa apreciati micile bucurii ale vietii, vad.
                          Prefer o plasma de 10 ori mai mult decat un LED! Oricum, sper ca s-a vazut bine protv-ul aseara chiar si pe catodic ....steaua a jucat pe Dolce? ca nu i-am gasit pe nicaieri

                          Salutari din semifinala si de pe primul loc, un campion de toamna!

                          Comment


                          • Mergi cum poti de-aici.

                            Am 3 monitoare, 3 laptopuri si 3 tastaturi langa mine + NILA gol minutul 90+2 in victorie Stelei contra lui Dinamo, 1-3.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Taci ca iti dau cu clasamentul ala in cap! Sa citez pe cineva....

                              Comment


                              • Ce sa dai tu ma pechinezule ca sunteti lesinati, nu prindeti Europa, beware!

                                Nila, Nila, Nila!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google