Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca erau 300,,deja faceau ca spartanii HAU HAU HAUUUUUUU
    De unde 300, nu stii ca s-au sinucis la Termopile? Acusi va veni doar Savulescu la meciurile lui Dinamo.

    Comment


    • K'ule, tu esti la serviciu si acum?


      PCH, cocoshelule, pune pronosticurile ACUM, ca te crap!!!
      Last edited by Niki; 9 December 2011, 19:53.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Sunt cu ochii pe voi. Si pe altii
        Chiar de nu pare, muncesc mult cand sunt la birou, muncesc si mai mult cand nu sunt la birou.
        Astept weekendu' sa vad un Real-Barca.

        Comment


        • FCM Târgu Mureş - FC Braşov x
          U Cluj - FC Vaslui 2
          Steaua - CFR Cluj x
          Sportul Studenţesc - Petrolul Ploieşti 2
          CS Mioveni - Voinţa Sibiu 2
          Oţelul Galaţi - Rapid 1
          Astra Ploieşti - Dinamo 2
          Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ x
          Pandurii Tg. Jiu - Concordia Chiajna 1

          [QUOTE=yrman;1129199]
          Originally posted by DISSSEL View Post

          Eu v-am mai zis, ala se numeste protest, sa nu bagi in buzunarul celor pe care ii vrei indepartati de la echipa. vOI vrei sa plece ciobanul da mergeti meci de meci sa ii bagati bani in buzunar ...
          Oaia paste pe asfalt, lasa-i in pace! Sa faca aia mare la patron! Voi sunteti argati ai stelei?

          Originally posted by Eu4yas View Post
          Aahahahahahaha, daca vin 3 mii la meci deja se creeaza busculade .

          Domnilor, 25.000 de bilete vandute pt meciul de maine seara. Pai voi nici nu aveti atatia suporteri in toata lumea asta. Vai!
          Cica protest auzi! )))))
          Vezi ca momentan Dinamo are record de audienta in Romania, mai documenteaza-te!
          Last edited by PCH; 9 December 2011, 19:56. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • pe cata spaga ?

            Comment


            • Vezi ca momentan Dinamo are record de audienta in Romania, mai documenteaza-te!
              Pe muribundul GSP TV?
              Record de aparitii pe sticla are MM, pe care eu il vad si aud peste tot.

              Comment


              • FCM Târgu Mureş - FC Braşov 1
                U Cluj - FC Vaslui 2
                Steaua - CFR Cluj 1
                Sportul Studenţesc - Petrolul Ploieşti x
                CS Mioveni - Voinţa Sibiu 1
                Oţelul Galaţi - Rapid 2
                Astra Ploieşti - Dinamo x
                Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ 1
                Pandurii Tg. Jiu - Concordia Chiajna 1

                Iertati-ma ca am intarziat, dar sunt in spital si de abia acum am facut rost de un laptop si un stick de internet.
                Sa fiti sanatosi.
                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                sigpic

                Comment


                • Stai cuminte acolo, ca te informam noi.

                  Sper ca nu e nimic grav si sa te intorci acasa cat mai repede.


                  Te salut!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • suporteri DinamoOmul de afaceri şi fostul acţionar în Ştefan cel Mare, Vladimir Cohn, crede că va veni şi perioada în care fanii "cîinilor" vor umple şi un stadion mai mare de 100.000 de locuri.

                    "O să vină o perioadă în care Borcea o să mute echipa pe Bernabeu, nu o să-i mai ajungă nici 100.000 de locuri. Joi a fost frig, Dinamo venea după un rezultat slab cu Steaua şi astea au determinat numărul mic de suporteri de la meciul cu Petrolul

                    )))))) daca nu intru pe forum 2 zile inseamna ca sunt inca lesinat de ras
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Va salut !!

                      .................................................. ...
                      U Cluj - FC Vaslui 2
                      Steaua - CFR Cluj x
                      Sportul Studenţesc - Petrolul Ploieşti 2
                      CS Mioveni - Voinţa Sibiu 1
                      Oţelul Galaţi - Rapid 1
                      Astra Ploieşti - Dinamo 2
                      Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ 1
                      Pandurii Tg. Jiu - Concordia Chiajna 1

                      @ Niki, scuze de intarziere !
                      @ dinamovisti ,tic-tac tic -tac tic tac ............tic -tac tic -tac.......

                      Comment


                      • Originally posted by DISSSEL View Post
                        suporteri DinamoOmul de afaceri şi fostul acţionar în Ştefan cel Mare, Vladimir Cohn, crede că va veni şi perioada în care fanii "cîinilor" vor umple şi un stadion mai mare de 100.000 de locuri.

                        "O să vină o perioadă în care Borcea o să mute echipa pe Bernabeu, nu o să-i mai ajungă nici 100.000 de locuri. Joi a fost frig, Dinamo venea după un rezultat slab cu Steaua şi astea au determinat numărul mic de suporteri de la meciul cu Petrolul

                        )))))) daca nu intru pe forum 2 zile inseamna ca sunt inca lesinat de ras

                        Mda.....articolul asta l-am vazut/citit aseara pe telefon la Petrecerea LCB din Grozavesti.
                        L-am aratat unor colegi dinamovisti si i-au BUFNIT RASUL Nici ei nu cred asa ceva,,,iar noi STELISTII eram deja pe jos
                        Auzi tu ,,cica 100.000 de catei pe stadion,,,vise taica vise

                        Comment


                        • Originally posted by ROY View Post
                          Va salut !!

                          @ dinamovisti ,tic-tac tic -tac tic tac ............tic -tac tic -tac.......
                          Tic tac!

                          Centrare de pe dreapta...cap KAPETANOS, 1-0! Si uite asa LIDERUL poate reface distanta de 10 puncte fata de oi si 3 fata de principalele urmaritoare cu o victorie deloc usor de obtinut maine seara in fata unei echipe grele, cu conducator si multi jucatori cu sange alb-rosu.

                          Mariane, a fost frig pe stadion in seara asta? Sau in calitate de ce anume vorbesti tu de suporteri si de mersul pe stadion?? E ca si cum un olog rade de unu in carucior cu rotile...stelist, ce sa ii ceri!

                          Comment


                          • PCH, ce conducator cu sange ros-albastru ma? )
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Ce ai baut cocosi?

                              Se pare ca scorul de 1-3 este un blestem anul asta!

                              Comment


                              • Mergi cum poti, cocoshi, ca nici n'am gustat nimic de vreo 3 saptamani... ai editat ca un trisor ce esti!


                                Am vazut si eu, nu'mi imaginan sa si'o ia in asemenea hal RAUL Madrid!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google