Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bah, ti-ai luat degeaba plasma? Diseara cand se va califica Steaua iti e frica sa n-o arunci pe geam de nervi, este? De aia nu vrei sa te uiti la meci.

    Comment


    • Stati linistiti, nu va faceti iluzii! Mai bine sa pic pe locul doi sambata si sa nu se califice astia.

      Comment


      • Sau si Steaua calificata si voi pe locul 2.

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          pana acum era cel mai prost, slab etc acum faceti matanii in fata lui ...;))
          pai e slab...am zis poate va face si el un meci bun.....

          Originally posted by Champion View Post
          Dinamovistii nu sparg seminte, nu sunt samantari ) Noua ne place Colgate...aaaa si fistic
          ) colgate e de spalat ma nu de mancat ...nu ti a spus si tie nimeni )))
          )) nu mai folosi colgate in loc de orbit )))

          Originally posted by PCH View Post
          Diseara sper din suflet sa castige Maccabi...eu tin cu Maccabi, este echipa mea de suflet in Europa......taranetii de la steaua in frunte cu doctorul in stiinte Ilie Stan sa ramana asa dupa cele 90 de minute. Mai sper sa nu se califice steaua, sper din tot sufletul meu, pentru ca ii urasc nespus si mi-e sila sa mai aprind tv-ul sa vad cum toti "ziaristii" ii ling in dos pe cercopitec si ai sai....face el, drege el...sa faca el un bot (de suparare) diseara, la universitate la toti cainii!
          pch ule ti e tie sila sa deschizi tv u joia/miercurea de ani de zile , stim asta nu trebuie sa te repeti )))))

          Originally posted by PCH View Post
          Stati linistiti, nu va faceti iluzii! Mai bine sa pic pe locul doi sambata si sa nu se califice astia.
          aia cu picatu e inevitabila nu mai incerca sa ii scuzi )))
          ...iar calificarea eu cred ca s a jucat in cipru ....pentru ca evreii inca conduc lumea
          Last edited by DISSSEL; 14 December 2011, 15:39. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Inca conduc lumea.....o vor conduce mereu!

            Hai Macabi

            Comment


            • Mac mac mac mac cabi! Steaua i-a invins in 10 oameni, Schalke ar trebui sa-i invinga cu juniorii, in mod normal, puteau lasa acasa si rezervele. Juniorii si cu Marica.
              Dupa Genk-Lyon nu cred in meciuri corecte. Steaua sa-si faca treaba si sa invinga. Asta e obligatia ei.

              Comment


              • Pe cine a invins steaua in 10 oameni....ce dumitza!


                HAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....cu 0-5!

                Comment


                • Pe Maccabi ma uitucule.
                  Florin Costea a primit rosu.
                  Cu 4-2 bre'.
                  Si pe Dinamo cu 3-1.

                  Comment


                  • Am fost la meci atunci....5+2=7...deci 7-4

                    Comment


                    • Am fost la meci atunci....5+2=7...deci 7-4
                      Da-i tur-retur eliminatoriu? Doar la egalitate de puncte iese Mac mac in avantaj.

                      Comment


                      • Lasa-ma cu aia....cum sa iei 5-0 de la ratatii aia....daca jucati cu Liverpool sau Chelsea, Manchester, Lazio...dar cu aia, cine sunt aia?

                        Comment


                        • Am vazut altele mai rele, ca de exemplu sa te si elimine niste necunoscuti, cu 2 victorii chiar.

                          Comment


                          • Originally posted by pch View Post
                            inca conduc lumea.....o vor conduce mereu!
                            da corect.....scuze!

                            Originally posted by pch View Post
                            am fost la meci atunci....5+2=7...deci 7-4
                            )) in ce limba calculezi )?? .... Aici , in europa, se Joaca pe puncte )) dar gafa ta e scuzabila nu aveai de unde sa stii)))
                            Last edited by DISSSEL; 14 December 2011, 16:24. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Am vazut altele mai rele, ca de exemplu sa te si elimine niste necunoscuti, cu 2 victorii chiar.
                              Necunoscuti sunt si Otelul, Urziceni, CFR, steaua si au facut puncte in grupele UCL...bine, mai putin steaua si otelul ..iar necunoscutii de care zici erau lider in Ucraina, tara care a luat acel trofeu acum 1-2 ani.....

                              DIZAL...mergi cum poti!

                              Comment


                              • Si otelul a fost cam pioana anul asta ....si = 0
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google