Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apoel sunt pocăiţi deci i-a jutat şi cel de sus.
    Crezi că Barcelona câştiga atâtea trofee fără credinţa în cel de sus ?
    Mircea Sandu nu putea fi atât timp preşedinte, dacă nu era trimisul lui cel de sus la federaţie, deci nu v-aţi prins încă ? Totul depinde de forţele divine ştiute şi neştiute.
    Abramovic se crede D-zeu şi nu a câştigat nimic, la fel şi City şi Vorskla Potlava....etc.
    Cred că o iau pe arătură ........
    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
    sigpic

    Comment


    • L ai uitat pe gigi becali

      Comment


      • El e un fals creştin, deci nu l-am uitat.
        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
        sigpic

        Comment


        • apropo de Vorskla Potlava (am copiat de la Gozmin ca nu stiu cum se sxrie) cate puncte a facut...
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by DISSSEL View Post
            2%???....Boierule )))
            2% din 10000 cat inseamna? Nu e chiar asa mult

            Originally posted by Gozmin View Post
            Crezi că Barcelona câştiga atâtea trofee fără credinţa în cel de sus ?
            Pe cei de la Barcelona, ca pe toti spaniolii, indiferent ca sunt fotbalisti, ciclisti, tenismeni...pe toti spaniolii ia ajutat credinta in eritropoetina

            Originally posted by DISSSEL View Post
            apropo de Vorskla Potlava (am copiat de la Gozmin ca nu stiu cum se sxrie) cate puncte a facut...
            Aia au jucat in grupele europa league, defapt inca joaca! Chiar sunt curios si eu cate puncte au facut....firar mama lor

            Comment


            • Chiar sunt curios,pur informativ...
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Au un singur punct din 4 meciuri ;)....un 0-0 in deplasare cu Standard Liege. Cel putin asa reiese de aici.

                Comment


                • Cu scuzele de rigoare pun si eu pronosticurile fara meciul de aseara. Scuze!

                  Astra -Ceahlaul ............................................
                  Sportul-FC Vaslui 2
                  Pandurii Tg. Jiu-Rapid 1
                  Steaua-FC Brasov 1
                  Sibiu-CFR Cluj 2
                  U Cluj-Otelul X
                  CS Mioveni-Dinamo 2
                  Tg. Mureş-Concordia 1
                  Gaz Metan-Petrolul 1
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Gata, s'au notat pronosticurile, la sfarsitul etapei voi posta clasamentul.

                    Surprinzator inceputul de etapa...
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Originally posted by Gozmin View Post
                      Pandurii Tg. Jiu-Rapid 1
                      Ah ce bun sunt ! Acest pronostic ar trebui să valoreze mai multe puncte în clasament. Sunt unic, de neegalat, în surprize !
                      Ah ce bun sunt !

                      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dar la vaslui nu a nemerit nimeni)))
                        o eTapa a surprizelor..culmea a castigat si steaua ...gol nica
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Culmea Disssel..din nou dintr-un penalty total eronat...ca sa fim fair play si pandurii au beneficiat tot de un penalty inexistent in meciul cu rapid ! Nici nu se mai merita sa te uiti la meciuri in liga I .

                          Comment


                          • Cu un astfel de penalty, dar prin minutul 88 sper din imina sa castige si Dinamo etapa viitoare.

                            Comment


                            • Cocoshelule, eu sper sa se rezolve meciul de la pauza.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • pana una alta sper sa castige diseara ca ii ia mama ... daca tremur in ger degeaba prin mioveni) . Sa ne distantam si mai si DD

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google